Stade Rennais

1

FC Lorient

0

• Ufff, można powiedzieć, w końcu. To było naprawdę słabe widowisko, jedni i drudzy w ofensywie zaprezentowali bardzo mało i chyba nikt nie zasługiwał na wygraną. Zwyciężyli jednak gospodarze, a Lorient przegrał czwarty ligowy mecz z rzędu. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

• Koniec meczu, Rennes ogrywa Lorient!

• Bez pomysłu piłkarze Lorient. Tu już nic nie może się zmienić

• Ntep znowu dośrodkował z lewej strony boiska, ale tym razem nie znalazł żadnego kolegi z drużyny

• Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

• Ntep przeprowadził ładną akcję indywidualna, dośrodkował z lewej strony boiska, a Henrique otrzymał piłkę w polu karnym rywala i wpakował ją do bramki

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! A więc jednak! Pedro Henrique, 1:0!!

• I znów siadło nam tempo tego spotkania. Jesteśmy chyba skazani na bezbramkowy remis

• Habibou schodzi z boiska, w jego miejsce melduje się Hosiner

• Żółtą kartką ukarany Armand

• Gassama z kontuzją schodzi z boiska. W jego miejsce pojawia sie Wachter

• Mieliśmy teraz kilka dośrodkowań w pole karne gości, ale za każdym razem skutecznie interweniował Lecomte

• Troszkę ożywiło nam się teraz to spotkanie, może w końcówce doczekamy się goli?

• Gospodarze zaczynają drugą połowę meczu

• Piłkarze już powoli wychodzą na boisko. Jedno możemy być pewni, gorzej niż w pierwszej połowie na pewno nie będzie, więc można podejść do tej części z pewną dozą optymizmu

• To było bardzo słabe 45 minut. Spotkaniu brakowało płynności, obie drużyny grały bardzo niedokładnie, sytuacji podbramkowych praktycznie zero. Po przerwie liczymy na dużo więcej.

• Pajot złapał jakąś kontuzję i leży na boisku

• W końcu zrobiło się ciekawiej! Doucoure oddał z pozoru niezbyt groźny strzał, ale piłka po rykoszecie sprawiła ogromne kłopoty Lecomte!

• Abdoulaye Doucoure otrzymał teraz piłkę na szesnastym metrze od bramki rywala, ale strzał jaki oddał został zablokowany

• Gassama złapał jakąś kontuzję, wyraźnie utyka

• Grosicki starał się teraz ładnym zagraniem pociągnąć akcję prawą stroną, ale został zatrzymany. Aut dla gospodarzy

• Guerreiro tym wrzucał piłkę z lewej flanki i choć zrobił to naprawdę dobrze, to Costil złapał futbolówkę

• Ntep dośrodkowywał z lewej strony boiska, ale wybili piłkę obrońcy Lorient

• Obraz gry praktycznie wcale się nie zmienia. Przy piłce wciąż są podopieczni Montaniera, ale cały czas nic z tego nie wynika.

• Arbiter daje znak, startujemy!

• Lorient przegrało trzy ostatnie mecze z rzędu i dziś potrzebuje trzech oczek jak nikt. Czy je zgarnie? Za chwilę zaczynamy!

• Odstawiamy to, co było złe w naszym wykonaniu w ostatnim czasie. Teraz wyzwaniem jest mecz z Rennes i na tym się skupiamy. Chcemy pokazać, że dobra gra z PSG nie była przypadkiem - powiedział z kolei trener Lorient, Sylvain Ripoll.

• Myślę, że punkt zdobyty z Nantes możemy traktować jako dobrą zdobycz, choć wygrana oczywiście byłaby lepsza, jednak łatwiej powiedzieć niż zrobić. Dzisiejszy mecz z Lorient to dobra okazja i zrobimy wszystko, żeby ją wykorzystać. To jest mecz inny niż wszystkie, ale liczymy na zdrową rywalizację. Chcemy pokonać naszych sąsiadów - powiedział przed tym meczem Philippe Montanier, trener Rennes.

• Witamy! Już za chwilę zainaugurujemy następną kolejkę francuskiej ekstraklasy, Stade Rennais podejmie FC Lorient, a my zapraszamy na relację live z tego wydarzenia!