Athletic Bilbao

1

Real Madryt

2

• KONIEC MECZU. Sędzia Lahoz kończy to spotkanie! 1:2! Real może zapisać sobie 3 punkty na swoim koncie i w tym momencie "Królewscy" są na czele tabeli z taką samą ilością punktów jaką ma Celta Vigo.

• Ibai dośrodkowuje w pole karne, ale czujni zawodnicy Realu wybijają to zagrożenie.

• 3 minuty dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry.

• Raul Garcia otrzymuje żółty kartonik za nieprzepisowe zagranie.

• Zmiana w Realu Madryt. Kovacic zejdzie z boiska, a zastąpi go Lucas Vasquez.

• Gomez Ibai wyskoczył nad obrońców i silnym strzałem z główki uderzył w górny róg bramki. Keylor Navas świetnie interweniuje i ratuje tym samym swój zespół przed stratą gola!

• Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Benat schodzi, w jego miejsce Kike Sola.

• Żółta kartka dla Ibai.

• Zmiana po stronie Athletiku. Ibai pojawi się na murawie, za Susaete.

• Zmiana w zespole gości. Strzelec dwóch bramek Karim Benzema schodzi z murawy, a w jego miejsce pojawi się Casemiro.

• Raul Garcia odbiera piłkę po dośrodkowaniu, ale jego strzał mija bramkę!

• Żółta kartka dla Toniego Kroosa.

• Benzema posyła silny strzał z granicy pola karnego, ale piłka minimalnie mija lewy słupek!

• Zmiana także w drużynie z Bilbao. San Jose opuści boiska, a za niego na boisku pojawi się Mikel Rico.

• Zmiana w drużynie Realu. Isco schodzi, a za niego wejdzie Jese.

• GOL!!! BENZEMA STRZELA BRAMKĘ PO ZAGRANIU ISCO!!! 1:2

• Susaeta perfekcyjnie zagrał do Sabina, a ten głową kieruje piłkę do bramki oszukując Navasa.

• GOOOL!!! SABIN MERINO STRZELCEM BRAMKI!!! 1:1

• Kolejna kartka w tym meczu. Oscar de Marcos ukarany żółtą kartką za ostry faul.

• Varane uderza głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale futbolówka poleciała wysoko nad poprzeczką.

• Benat ogląda żółty kartonik.

• Aduriz kończy akcję strzałem po dośrodkowaniu, jednak zblokowane to uderzenie.

• Marcelo podaje na długi słupek do Ronaldo, ale dobra asekuracja obrońcy w tej sytuacji.

• Rzut wolny dla gospodarzy. Benat dośrodkowuje na pole karne ze stałego fragmentu, ale beznadziejne wykonanie i piłka opuszcza boisko.

• Pepe otrzymuje żółtą kartkę za wślizg na rywalu.

• Zagranie do Susaety ze stałego fragmentu gry, ale strzał gracza Athletic zablokowany.

• Ronaldo dostaje żółtą kartkę i będzie rzut wolny dla gospodarzy z dogodnej odległości od bramki.

• Raul Garcia mocno uderza na bramkę Navasa, ale bramkarz pewnie broni tę piłkę!

• Toni Kroos zagrywa górną piłkę z rzutu rożnego, ale futbolówka mija piłkarzy.

• Dobre zagranie do Benzemy, ale sędzia pokazuje pozycję spaloną ze strony napastnika Realu.

• POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY. Ze środka zaczynają gospodarze.

• Posiadanie piłki po pierwszej połowie:

Athletic 45% - 55% Real

• KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI GRY, 0:1 na San Mames po golu Benzemy.

• Carvajal oddaje mocny strzał z dystansu, ale piłka szybuje wysoko nad bramką.

• Szybka zmiana stron. Przed wyśmienitą szansą był Kovacic. Chrowat będąc sam na sam z bramkarzem oddaje strzał, ale Iraizoz znowu nie daje się pokonać!

• Świetna interwencja Navasa, który zatrzymał uderzenie główką Aduriza!

• Wybijają piłkę po zagraniu Benata gracze Realu.

• Rzut wolny dla gospodarzy z dobrej odległości od bramki po faulu Ronaldo.

• Mateo Kovacic znalazł trochę miejsca, aby oddać strzał w polu karnym, ale świetną interwencją popisał się Gorka Iraizoz!

• Benzema strzela z obrębu pola karnego, ale uderzenie zostaje zablokowane przez jednego z graczy Athletiku.

• Susaeta podaje po ziemi do Raula Garcii, ten oddaje strzał, ale piłka odbija się od Pepe i mamy rzut rożny.

• Dogranie do Aduriza, Hiszpan uderza głową, ale piłka minimalnie wędruje obok słupka bramki Navasa.

• Benzema zagrywa do Kroosa, reprezentant Niemiec oddaje strzał w kierunku bramki i minimalnie piłka przelatuje nad poprzeczką.

• Isco zagrywa górą w stronę Marcelo, ale zbyt mocno uderzył i ostatecznie piłka po stronie gospodarzy.

• Marcelo zagrywa futbolówkę ze skrzydła, a Benzema minimalnie wślizgiem mija się z piłką.

• Ronaldo otrzymuje podanie, strzela z okolicy pola karnego, ale Iraizoz broni ten mocny strzał!

• Fatalny błąd obrońcy Athletic. Benzema przejmuje piłkę, strzela z bliskiej odległości od bramki i pewnie zdobywa gola.

• GOOOL!!! BENZEMA!!! Real wychodzi na prowadzenie.

• Ronaldo wykonuje rzut wolny, ale jego strzał przelatuje obok bramki.

• Rzut wolny dla "Królewskich" z dosyć dobrej odległości od bramki, po faulu Benata.

• Benat dośrodkowuje w pole karne ze skrzydła, lekkie zamieszanie, ale ostatecznie Real wybija futbolówkę daleko od własnej bramki.

• Cristiano Ronaldo wykłada piłkę Benzemie, a ten oddaje strzał z krawędzi pola karnego, ale piłka szybuje nad poprzeczką.

• Raul Garcia oddał strzał z ostrego kąta, ale daleko od lewego słupka bramki. Mógł lepiej przyłożyć się do tego strzału.

• Benzema strzela z dystansu, ale zbyt lekkie i niedokładne uderzenie, aby mógł zaskoczyć Iraizoza.

• Ronaldo próbował pójść w solową akcję i minąć rywali, ale de Marcos nie daje się oszukać Portugalczykowi.

• Benzema uderza piłkę zza pola karnego, ale czujni obrońcy Athletiku wybijają piłkę zdala od własnej bramki.

• De Marcos dośrodkowuje w pole karne Realu, ale rywale przejmują piłkę

• Ronaldo dośrodkowuje na pole karne do Isco, ale Benzema wcześniej strąca piłkę głową i nic więcej nie będzie z tej sytuacji. Od bramki Iraizoz.

• Aduriz odebrał dobre podanie środkiem, wychodził sam na sam z bramkarzem, ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybija mu gracz Realu.

• POCZĄTEK SPOTKANIA. Rozpoczęli od środka goście!

• Zawodnicy wychodzą z tunelu i już za moment początek meczu na San Mames!

• Ławki rezerwowe obu drużyn

Atheltic: Eraso, Kike Sola, Ibai, Iago Herrerín, Mikel Rico, Gurpegi, Lekue.

Real: Kiko Casilla, Nacho, Casemiro, Arbeloa, Lucas Vasquez, Jese, Cheryshev.

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu Atheltic Bilbao - Real Madryt. Już za niespełna 20 minut na murawę wyjdą piłkarze obu drużyn. Jak zawsze można komentować wydarzenia boiskowe oraz głosować na zawodnika meczu!