Atletico Madryt 2 - 0 Deportivo La Coruna

Atletico Madryt

2

Deportivo La Coruna

0

• Koniec meczu, Atletico wygrywa z bezbarwnym i zabijającym futbol Deportivo 2-0 po golach Nigueza i Turana.

• Dwie minuty doliczone do podstawowych 90.

• Strzał Jose Rodrigueza, ale piłka po drodze trafiła jeszcze w któregoś z obrońców i z rzutu rożnego będzie dorzucał Cuenca.

• Rodriguez! Strzał z 16 metrów nieznacznie minął dalszy słupek bramki Deportivo!

• Groźny strzał Cerciego, ale Fabricio spokojnie łapie to uderzenie.

• Świetnie w trójkącie przy linii bocznej rozgrywali piłkę piłkarze Atletico, ale w końcu jeden z nich złapany na spalonym.

• Toche zmienia niewidocznego w drugiej połowie Cavaleiro.

• Łapie piłkę Fabrizio po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

• Zmiana ostatnia w Atletico. Za Griezmanna wchodzi Cerci.

• Strzał Jimeneza z dystansu, ale piłka w sporej odległości minęła bramkę.

• Po zejściu Medunjanina, Wilk jest zmuszony przejmować piłki od obrońców i rozgrywać dalej do przodu.

• Schodzi z boiska strzelec pierwszej bramki Niguez, a wchodzi Rodriguez.

• Za Medunjanina wchodzi Cuenca.

• Świetnie na skrzydle urwał się Turan i zagrał w pole karne do Jimeneza, ale jego strzał głową obronił Fabricio.

• Zamieszanie w polu karnym Atletico, ale Gimenez wybił piłkę!

• Zmiana w Atletico. Za Mandzukicia wszedł Jimenez.

• Obrońcy wybijają piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ta trafia pod nogi Turana, który natychmiast strzela, futbolówka jeszcze otarła się o Diakite i wpada do siatki!

• Turan 2-0!

• Dośrodkowanie Turana z prawej strony, ale piłka ląduje na górnej siatce bramki.

• Fabrizio fatalny kiks, ale nie wykorzystał tego Mandzukic!

• Rozpoczęła się druga połowa!

• Koniec pierwszej połowy, która nie obfitowała w ciekawe sytuacje. Deportivo skupione na zamurowaniu bramki i trzeba powiedzieć, że bardzo dobrze im to wychodziło. Atletico strzeliło bramkę po stałym fragmencie gry, czyli swojej królewskiej dyscyplinie. W drugiej połowie mamy nadzieję na lepsze widowisko.

• Koniec pierwszej połowy.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłkę głową przedłuża jeszcze Mandzukić i Niguez zdobywa bramkę!

• Nigueza strzela bramkę! 1-0!

• Kolejna żółta kartka, tym razem dla Insuy.

• Tym razem odbiór Sidneia, ten również ruszył do przodu, minął Gimeneza, ale piłkarz Atletico faulował i dostał żółtą kartkę.

• Przejęcie Rodrigueza w niebezpiecznej strefie dla Atletico i ruszył z piłką do przodu, ale nie zdołał przedrzeć się przez trójkę obrońców gospodarzy.

• Mario Mandzukic za dyskusje z arbitrem ukarany żółtą kartką.

• Szansa na kontrę dla Deportivo, ale Postiga niedokładnie podawał do Cavaleiro.

• Wilk zebrał piłkę na 20. metrze i uderzył na bramkę Atletico, ale został zablokowany.

• Fabricio łapie dośrodkowanie z rzutu wolnego.

• Kolejna zadziwiająca statystyka, tym razem posiadanie piłki: 45% - 55% na korzyść Deportivo.

• Aktywny na lewej stronie Cavaleiro, próbuje dryblować i szarpać akcje, ale sam nie jest w stanie niczego zrobić.

• Ciekawa statystyka meczu. Większą celnością podań popisują się piłkarze Deportivo.

• Spory problem ma Atletico w przeprowadzeniu akcji środkiem boiska. Tam czarną robotę odwalają Medunjanin i Wilk.

• Turan zabawił się na prawej stronie z Insuą, podał do Griezmanna, ale jego dośrodkowanie do Mandzukicia niecelne.

• Postiga nieźle zakręcił kilkoma zawodnikami Atletico i podał na lewo do Cavaleiro, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

• Juanfran po starciu z Niguezem mocno utyka i kto wie, czy nie będzie potrzebna zmiana.

• Juanfran z żółtą kartką. Dodajmy, że to ten grający na prawej obronie w Deportivo.

• Zamieszanie w polu karnym Deportivo, Fabricio dopiero przy trzecim dośrodkowaniu zdecydował się odważnie wyjść i wypiąstkować piłkę. Akcja zakończyła się faulem na bramkarzu.

• Mandzukic główkuje, ale piłka trafiła w słupek! Sporo szczęścia po stronie gości!

• Strzał...z rzutu rożnego broni Moya!

• Kapitalna dwójkowa akcja na jeden kontakt Turana i Juanfrana, ale znów niedokładne ostatnie podanie.

• Znowu lewą flanką, tym razem Griezmann, ale obrońcy wybijają jego dośrodkowanie.

• Lewą stroną przedzierał się Mandzukić, ale powstrzymany przez obrońców El Depor.

• Piłkarze Atletico po stracie szybko odbierają piłkę, nie pozwalając gościom na skonstruowanie akcji.

• Pierwszy faul, okazja do dośrodkowania spod linii bocznej dla Atletico.

• Rozpoczęli piłkarze Deportivo!

• 7 punktów traci Atletico do liderującego Realu. Aby myśleć o obronie tytułu mistrzowskiego, piłkarze Diego Simeone nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów.

• Deportivo to klub, który jeszcze niedawno świetnie spisywał się w Lidze Mistrzów. Tu nikt się nie obawia takich firm, mentalność jest wciąż zwycięska

Tak przed meczem wypowiedział się Cezary Wilk, który wystąpi dziś w pierwszym składzie Deportivo. Co jeszcze powinniście wiedzieć o tym spotkaniu? ZAPOWIEDŹ ATLETICO - DEPORTIVO

• Witamy na relacji z meczu na Vicente Calderon, gdzie Atletico Madryt podejmie Deportivo La Corunę!