Atletico Madryt

2

Elche CF

0

• Atletico po raz kolejny potwierdziło w tym sezonie, że wygrywa mecze, które się Los Colchoneros nie układają. Pod tym względem podopieczni Diego Simeone są fenomenalni i są o krok bliżej od mistrzostwa Hiszpanii. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Koniec! Atletico Madryt pokonuje Elche 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Diego Costa wykorzystuje jedenastkę!

• Kontrowersyjna sytuacja, Sapunaru zagrywa ciałem przeciwko Coście i sędzia dyktuje jedenastkę. Czerwień dlatego, że gracz Atletico wychodził sam na sam z bramkarzem.

• Drugi rzut karny dla Atletico i czerwona kartka dla Sapunaru!

• Boakye zdobył rzut rożny dla Elche.

• Juanfran bardzo dobrze blokuje dośrodkowanie Fidela w akcji gości.

• Diego Costa wychodzi sam na sam z Herrerą, ale przegrywa pojedynek z bramkarzem Elche!

• Uwaga, bo bramka Mirandy jest historyczna! Atletico Madryt zdobyło 108 goli w jednym sezonie po raz pierwszy w swojej 111-letniej historii!

• Na spalonym złapany Diego Costa.

• Po składnym ataku Atletico dośrodkowanie Diego pada łupem Manu Herrery.

• Atletico się cofnęło. Elche po rzucie wolnym zdobywa rzut rożny.

• Kolejny stały fragment gry dla Elche, po którym Pelegrin strzela wyraźnie obok bramki.

• Ostatnia zmiana w Elche. Schodzi Marquez, wchodzi Boakye.

• Carlos Sanchez uderza głową po rzucie rożnym, ale do bramki było daleko i Courtois spokojnie łapie piłkę.

• Coro wywalczył rzut rożny dla gości.

• Żółta kartka dla Raula Garcii.

• Stałe fragmenty gry znowu dają prawdopodobnie trzy punkty Atletico! Z rzutu rożnego dośrodkowuje Jose Sosa, a na długim słupku Joao Miranda głową pokonuje Manu Herrerę! 1:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Joao Miranda!

• Po dośrodkowaniu Filipe Luisa Sapunaru musiał wybijać piłkę na korner.

• Niguez zmienia Gila w drużynie gości.

• Akcja indywidualna Diego zakończona niecelnym strzałem z dystansu Brazylijczyka.

• Druga połowa to już niezaprzeczalna dominacja Atletico. Bramka do gospodarzy wydaje się być kwestią czasu, ale tego coraz mniej.

• Znalazł się z piłką w polu karnym Costa, opanował ją, ale nie trafił czysto przy próbie uderzenia w dobrej sytuacji!

• Złe dośrodkowanie Sosy z rzutu wolnego. Godin sięgnął ją już chyba za boiskiem.

• Żółta kartka dla Pelegrina. Ponownie faulowany Costa.

• ...jak i dla Brazylijczyka za reakcję.

• Zagotowało się na murawie po taktycznym faulu Rivery na Diego Coście. Kartka zarówno dla gracza Elche...

• I już mamy trzecią zmianę w Atletico. Schodzi pechowy David Villa, w jego miejsce Jose Sosa.

• Jeszcze jeden strzał Villi, tym razem głową po rzucie wolnym,ale też ponownie był spalony.

• Po płaskiej wrzutce Juanfrana kłopoty mieli obrońcy Elche z wybiciem piłki, ale sytuację wyjaśnił Rivera.

• W Elche z kolei Fidel zmienia Herrerę.

• Zmiana w Atletico. Diego Ribas zmienia Koke. Jest to zaskakujące.

• David Villa strzela teraz gola dla Atletico, ale sędzia dopatrzył się spalonego El Guaje, który rzeczywiście miał miejsce.

• Na skrzydle Coro fauluje Raula Garcię i ogląda żółtą kartkę.

• Wyraźnie przycisnęło po przerwie Atletico. Goście mają problem w defensywie.

• Co za beznadziejny strzał El Guaje - zupełnie lekceważące, bardzo łatwe do obrony dla bramkarza Elche. Po rzucie rożnym dla Atletico nie było strzału na bramkę Herrery.

• David Villa podchodzi do piłki, ale jego strzał broni Manu Herrera! Niesamowite!

• Żółta kartka dla Sapunaru.

• Rzut karny dla Atletico! Zdaniem sędziego Sapunaru faulował w polu karnym Raula Garcię.

• Zarówno rozegranie rzutu rożnego przez Atletico, jak i kontra Elche bardzo słabe.

• Już wywalczyli rzut rożny gospodarze.

• Gramy!

• Obie drużyny już wracają na murawę. Jedna zmiana w Atletico. Raul Garcia za Adriana.

• Elche rozgrywa dziś na Vicente Calderon bardzo dobry mecz i w pierwszej połowie miało lepsze okazje do wyjścia na prowadzenie od lidera Primera Division. Atletico wygląda, jakby grało na pół gwizdka, a tak na pewno nie zdobędzie dzisiaj trzech punktów.

• Atletico Madryt - ElcheAtletico Madryt - Elche

• Koniec pierwszej połowy! Atletico bezbramkowo remisuje z Elche.

• Na spalonym złapany teraz David Villa.

• Villa!!! Świetne dośrodkowanie w pole karne, Costa zgrywa piłkę głową pod nogi El Guaje, który w idealnej sytuacji fatalnie pudłuje!!! Hiszpan był jeszcze na spalonym, czego nie zauważył arbiter, więc może dobrze, że gol nie padł.

• Dobre dośrodkowanie Juanfrana i naciskany Costa nie był w stanie oddać celnego strzału głową.

• Godin zdołał oddać strzał głową po dośrodkowaniu Koke, ale dobrze ustawiony Botia zdołał to uderzenie zablokować.

• Atletico przyciska. Podopieczni Simeone wywalczyli kolejny korner.

• Krótkie rozegranie i beznadziejna centra Koke przerwana przez Suareza.

• Po akcji Villi i Filipe Luisa będzie rzut rożny dla Atletico.

• Kolejna akcja Elche, jednak Miranda dobrze przerywa dośrodkowanie Gila.

• Strasznie niemrawo gra na razie Atletico. Elche spokojnie utrzymuje się przy piłce i rozgrywa ją nawet na połowie gospodarzy.

• Carlos Sanchez niecelnie strzela z dystansu. Elche jest w tym meczu najzwyczajniej zespołem lepszym.

• Gil!!! Genialna akcja z kontrataku Elche!!! Kapitalne podanie Coro do Gila w pole karne, ale ten uderzył wyraźnie nad bramką w świetnej sytuacji!

• Juanfran wywalczył rzut rożny dla Atletico.

• Odpowiedź Atletico. Adrian Lopez świetnie znalazł w polu karnym Filipe Luisa, ale ten z 15 metrów fatalnie skiksował.

• Courtois!!! Belg teraz doskonale broni strzał głową Sapunaru po rzucie rożnym! Mogło być 0:1!

• Javi Marquez! Wreszcie zrobiło się groźnie, gdy wychowanek Espanyolu dobrze uderzył z dystansu, ale świetnie zachował się Courtois!

• To nie jest wielki mecz w wykonaniu Atletico, ale takie spotkania w tym sezonie Los Colchoneros i tak najczęściej wygrywają 1:0 lub 2:0.

• Na spalonym David Villa.

• Seria rzutów rożnych dla Elche, ale nie było żadnego zagrożenia dla gospodarzy.

• Równie mizerna próba w wykonaniu Marqueza po drugiej stronie boiska. Pewnie broni Courtois.

• Płaski i słaby strzał z dystansu Gabiego pewnie łapie Herrera.

• Filipe Luis wpuścił w pole karne Costę, ten zabawił się z obrońcą i starał się wyłożyć piłkę Villi, ale ten został uprzedzony.

• Diego Costa został dobrze powstrzymany przez Botię w polu karnym Elche.

• Koke chciał oddać strzał z dystansu, ale trafił tylko w dobrze ustawionego Damiana Suareza.

• Manu Herrera dobrym wyjściem z bramki zatrzymał teraz w polu karnym Diego Costę.

• Akcja Atletico zakończona strzałem Costy z bardzo ostrego kąta. Piłka ląduje w bocznej siatce.

• Manu Herrera teraz bardzo efektownie zabawił się z Villą we własnym polu karnym.

• Zaczynamy!

• Obie drużyny już są na murawie Vicente Calderon. Dobra frekwencja na tym obiekcie. To spotkanie poprowadzi pan Carlos Clos Gomez.

• W zespole Atletico Madryt brakuje dzisiaj Ardy Turana, Emiliano Insuy oraz Javiera Manquillo. W Elche nie zagrają z kolei Domingo Cisma, Manu del Moral oraz Ruben Perez.