Atletico Madryt

1

Real Madryt

1

• Real zlekceważył rywala zza miedzy w drugiej połowie i przez to stracił swoje prowadzenie. Drugie 45 minut należało do gospodarzy - prezentowali wyższy poziom, bez przerwy tworzyli sobie sytuacje i zdobyli w końcu bramkę. To tyle z Estadio Vicente Calderon, zapraszam na materiały pomeczowe, które już niebawem na stronie. Za wspólne spędzenie wieczoru dziękuje Państwu Piotr Bernaciak.

• I koniec spotkania!

• Ależ interwencja Navasa! Zatrzymał strzał Martineza zmierzający do bramki tuż przy słupku!

• Trzy minuty dolicza Undiano Mallenco!

• I jeszcze Arbeloa z żółtą kartką za przerwanie groźnej kontry Atletico.

• Tym razem jednak faulował Godin Cristiano Ronaldo i dostaje za to żółtą kartkę.

• Pada w polu karnym Cristiano Ronaldo, jednak Diego Godin absolutnie nie faulował Portugalczyka. Od bramki rozpoczyna Oblak.

• Reaguje Real Madryt, wreszcie Królewscy tworzą sobie szanse. Czeka nas emocjonująca końcówka!

• GOOOOOL! Błąd popełnił teraz sam Keylor Navas, i zmiennik Luciano Vietto zdobywa bramkę! Dogrywał mu Jackson Martinez! Mecz zaczyna się od nowa!

• Kar indywidualnych ciąg dalszy. Tym razem ukarany Antoine Griezmann.

• Luciano Vietto mógł teraz zdobyć gola po strzale głową, dostał dobre dośrodkowanie, nie był kryty, jednak zawodnik Atletico pokazał, że strzał głową nie jest jego mocną stroną. Od bramki Keylor Navas.

• Luciano Vietto z żółtą kartką za brzydkie potraktowanie Luki Modricia.

• Ostatnia zmiana tego meczu - strzelca bramki Karima Benzemę zmienia Mateo Kovacić. Liczymy na to że Chorwat wniesie jakieś ożywienie do gry, jako że na boisku nie dzieje się zbyt wiele.

• Z kontrą ruszył Cristiano Ronaldo, jego strzał trafia w boczną siatkę bramki Jana Oblaka! Od bramki Słoweniec.

• Piekielnie mocne dośrodkowanie Jacksona Martineza, jednak zdołał je złapać Keylor Navas!

• Posiadanie piłki nieznacznie na korzyść Królewskich - 55% do 45%.

• Tym razem Yannick Ferreira Carrasco w roli podającego w pole karne. Nieudane było to zagranie byłego zawodnika Monaco i od bramki ponownie rozpoczyna Navas.

• Wyrównał nam się ten mecz, z lekką przewagą gospodarze. Tym razem jednak do podania nie zdążył Carrasco i od bramki Keylor Navas.

• I właśnie teraz dochodzi do skutku ta roszada. Gareth Bale już na boisku w miejsce Isco.

• ...a do gry gotowy jest już także Gareth Bale. Walijczyk czeka na zakończenie akcji.

• Czas na zmiany. Fernando Torres zastąpiony przez Jacksona Martineza...

• Kartkę ogląda także Casemiro za faul taktyczny. Do wejścia na murawę szykują się Gareth Bale i Jackson Martinez!

• Bardzo brzydko zachował się Juanfran, Hiszpan ostro potraktował Sergio Ramosa i za to ogląda żółtą kartkę.

• I sam Varane zatrzymuje piekielnie mocny strzał sprzed szesnastki! Powstało niemałe zamieszanie w polu karnym i to była dobra okazja dla Atletico!

• Żółtą kartką ukarany Raphael Varane za nieczyste zatrzymanie Griezmanna.

• Swój udział w tym spotkaniu kończy Angel Correa - Argentyńczyk zagrał dobre spotkanie. W jego miejsce melduje się jego rodak, Luciano Vietto.

• 53.079 kibiców na Estadio Vicente Calderon ogląda dzisiaj to spotkanie. Oznacza to że wszystkie bilety na ten mecz zostały wyprzedane.

• Słabe dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu gospodarzy, blokuje Alvaro Arbeloa.

• Cristiano Ronaldo sygnalizuje zagranie nakładką Gimeneza, jednak sędzia pozostaje nieugięty. Przy piłce wciąż jest Real.

• Dobra akcja Rojiblancos, którą strzałem kończy Fernando Torres. Kolejny już raz jego strzał ląduje... za linią boczną.

• Błąd obrony Atletico mógł zakończyć się stratą gola, jednak piłki nie zdołał przejąć Karim Benzema.

• W przerwie nastąpiła jedna zmiana - w ekipie gospodarzy bezproduktywnego Olivera Torresa zastąpił Yannick Ferreira Carrasco.

• Od środka Królewscy!

• Piłkarze Realu już na murawie, czekamy na gospodarzy. Za chwilę zaczynamy!

• Przez pierwsze 45 minut oglądaliśmy wyśmienite spotkanie, pełne okazji strzeleckich dla obu drużyn. Jedynego gola póki co zdobył Karim Benzema mocnym strzałem głową. Szansę na wyrównanie z rzutu karnego mieli gospodarze, jednak strzał Griezmanna świetnie obronił Keylor Navas. Lepsze wrażenie w pierwszej połowie sprawiał Real Madryt. Czekamy na drugą część tego wspaniałego widowiska!

• Arbiter Undiano Mallenco kończy pierwszą połowę spotkania!

• Oblak piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu Kroosa. Sędzia dolicza jedną minutę.

• Kontuzjowany Dani Carvajal opuszcza boisko, w jego miejsce pojawia się Alvaro Arbeloa.

• Kartkę w 40. minucie ogląda Angel Correa, faulowany Dani Carvajal. Chyba będzie potrzebna zmiana.

• Cristiano Ronaldo uderza z 32. metrów z rzutu wolnego, jednak uderzenie szybuje nad poprzeczką bramki Atletico.

• W świetnej sytuacji w polu karnym znalazł się Fernando Torres, jednak uderzenie El Nino ląduje... na aucie. Mimo wszystko Hiszpan był na minimalnym spalonym.

• Isco wystawia piłkę Cristiano Ronaldo w okolicach szesnastki, Portugalczyk uderza jednak nad bramką.

• Zdaniem Undiano Mallenco ręką zagrywał Olivier i mamy rzut wolny dla Królewskich.

• Zwija się z bólu Casemiro po zderzeniu z Correą. Chwila przerwy dla obu drużyn.

• Prostopadłe zagranie Cristiano Ronaldo do Karima Benzemy przejęte przez obrońców Atletico. Inicjatywę znowu ma drużyna gości.

• Antoine Griezmann uderzył w prawy róg bramki, jednak właśnie tam rzucił się golkiper Realu! Navas bohaterem Los Blancos!

• Keylor Navas broni jedenastkę wykonywaną przez Griezmanna! Ależ forma bramkarza Realu!

• Kartką ukarany Sergio Ramos!

• JEDENASTKA DLA ATLETICO! FAULOWANY TIAGO!

• Składna akcja Realu Madryt zakończona niecelnym dograniem Marcelo w pole karne, które bez problemów przejął Jan Oblak.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Otrzymuje ją Gabi, który popełnił faul taktyczny, zatrzymując Benzemę.

• Z kontrą wyszli goście, jednak zabrakło precyzji w dośrodkowaniu Cristiano Ronaldo do Isco.

• Groźnie po raz kolejny uderza Angel Correa sprzed pola karnego, jednak kolejny raz obok słupka bramki Realu!

• Do ataku zerwali się gospodarze, jednak piłkarze Realu skutecznie się bronią.

• W odpowiedzi w stuprocentowej sytuacji znalazł się Angel Correa! Przedarł się w pole karne Realu i płaski strzał, który minął słupek bramki Keylora Navasa!

• GOOOOL! 1:0 prowadzi Real Madryt! Świetnie prawą stroną przedarł się Daniel Carvajal i dośrodkował wprost na głowę Karima Benzemy, który oddaje mocny strzał głową i piłka ląduje w siatce bezradnego Jana Oblaka!

• Płaskie dośrodkowanie Carvajala w pole karne gospodarzy w ostatniej chwili wybija Diego Godin - w przeciwnym wypadku piłka trafiłaby do stojącego samotnie pod bramką Karima Benzemy.

• Pierwsza groźna sytuacja gospodarzy, Angel Correa trafia jednak tylko w boczną siatkę, choć mógł zdecydować się na dośrodkowanie.

• Długa piłka od Marcelo tylko odbija się od Karima Benzemy i wylatuje na aut.

• Luka Modrić dostał długie podanie i dośrodkował z okolic linii końcowej na głowę Cristiano Ronaldo, który oddał nieczysty strzał i piłkę przejął Jan Oblak.

• Mecz zaczynamy od spokojnych prób rozegrania piłki przez Real Madryt, gospodarze odpowiadają wysokim pressingiem.