Atletico Madryt

2

SD Eibar

1

• Słabe dziś Atletico ostatecznie pokonuje beniaminka z Eibar 2:1. Los Colchoneros muszą grać lepiej, jeśli myślą o obronie mistrzowskiego tytułu. Dzisiaj udało im się zdobyć trzy punkty, ale w kolejnych meczach może być różnie. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Koniec!

• Kontratak Atletico, Siqueira dośrodkowuje na głowę Raula Garcii, ale ten z trudnej pozycji strzela nad bramką.

• Trzy minuty doliczone.

• Kolejny strzał z daleka, tym razem Jimeneza, i ponownie pewnie broni Irureta.

• Mocne, ale niecelne uderzenie z dystansu Raula Garcii.

• Angel w sytuacji sam na sam z Moyą źle zabrał się z piłką i naciskany przez Siqueirę uderzył obok bramki! To mógł być remis!

• Uderzenie Koke zza pola karnego spokojnie łapie Irureta.

• Druga połowa to nie jest wielkie widowisko. Atletico nawet przeciwko beniaminkowi nie stara się zdobywać kolejnych goli, tylko dowieźć korzystny wynik do końca.

• Raul Garcia nie wykorzystał teraz błędu bramkarza rywali i głową uderzył ponad bramką!

• Saul zmienia Daniego Garcię.

• Odbite uderzenie z dystansu Lary wpada w ręce Moyi.

• Posiadanie piłki: 43% - 57%

• Boveda minimalnie niecelnie uderza głową po dośrodkowaniu Lary z rzutu wolnego!

• Żółta kartka dla Gabiego.

• Manu del Moral wchodzi za Arruabarrenę.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego Gabiego i Godin nie trafia głową czysto w piłkę i uderza bardzo niecelnie.

• Irureta łapie piłkę po centrze Koke z rzutu rożnego.

• Saul zmienia Mandzukicia wśród gospodarzy.

• Angel dostaje dobre podanie w pole karne, ale z ostrego kąta nie potrafił pokonać Moyi!

• Żółta kartka dla Koke.

• Bardzo mizerne uderzenie głową Jimeneza broni Irureta, a w odpowiedzi Moya łapie piłkę po wrzutce Bovedy.

• W Elche Nieto zmienia Capę.

• Schodzi z boiska Griezmann, a w jego miejsce Jimenez.

• Na spalonym złapany Diego Godin.

• Seria rzutów rożnych dla gości nie przyniosła teraz strzału na bramkę Moyi.

• Żółta kartka dla Mario Suareza.

• Rzut wolny dla Atletico. Z 20 metrów Koke uderza ponad poprzeczką bramki Irurety.

• Faul w ofensywie Albentosy po rzucie wolnym wykonywanym przez Larę.

• Wznawiamy grę w Madrycie!

• Atletico po dwóch stałych fragmentach gry wyszło na dwubramkowe prowadzenie, ale Eibar potrafiło zmniejszyć straty za sprawą pięknej bramki Abrahama. To jest dobry mecz, który może być jeszcze lepszy w drugiej połowie.

• Koniec pierwszej połowy!

• Koke świetnie zagrywa do Griezmanna, ten mógł dograć do lepiej ustawionego Siqueiry, ale zdecydował się na strzał, który odbity wychodzi na korner.

• Rzut rożny dla Atletico po interwencji Albentosy, ale po centrze Koke był faul w szesnastce gości.

• Świetna kontra Eibar, które wyszło teraz '3 na 2', ale akcja zakończyła się niecelnym uderzeniem Arruabarreny! W dodatku był spalony.

• Z rzutu rożnego dla gospodarzy nie było zagrożenia dla bramki Eibar.

• Raul Garcia uderza zza pola karnego, a odbita od Navasa piłka omal nie zaskoczyła Irurety, ale ten świetnie interweniował!

• Zła decyzja liniowego, który niesłusznie widział spalonego, gdy Griezmann wychodził sam na sam z Iruretą.

• Arruabarrena rozegrał piłkę z Angelem i kapitalnie, cudownie piętą dograł do Abrahama, który uderzeniem zza pola karnego pokonuje Moyę!!! 2:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! Abraham, co za trafienie!

• Szansa dla Eibar! Z rzutu wolnego znakomicie uderza Lara, ale jeszcze lepiej odbija piłkę Moya!

• Griezmann! Po stracie gości Francuz pociągnął z piłką i uderzył zza pola karnego nieznacznie niecelnie!

• Dośrodkowanie Gabiego i tym razem to Mario Mandżukić głową pakuje piłkę do bramki!!! Atletico prowadzi już 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! Mario Mandzukić!

• Faul na Mandżukiciu. Będzie kolejna okazja na dośrodkowanie.

• Teraz strzał z dystansu chciał oddać Mario Suarez, ale został zablokowany przez rywali.

• Irureta łapie piłkę po dośrodkowaniu Juanfrana.

• Teraz to Eibar stara się grać w ataku pozycyjnym, a Atletico jest skupione w defensywie.

• Godin ucierpiał przy blokowaniu strzału rywala, ale Urugwajczyk szybko sie pozbierał.

• Angel w dość komiczny sposób próbował wykończyć kontratak. Chciał uderzyć piłkę jedną nogą, ale wcześniej drugą sobie ją delikatnie musnął i wyszło na zabawny upadek.

• Irureta przejmuje długą piłkę kierowaną w kierunku Mandzukicia.

• Pierwszy gol nie mógł paść inaczej, jak po stałym fragmencie gry! Po dośrodkowaniu Koke niepilnowany Miranda pokonuje głową Iruretę!!! 1:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Joao Miranda!

• Angel próbował uciec rywalom w kontrataku, ale osamotniony był skazany na niepowodzenie .

• No i znowu stały fragment gry po faulu Siqueiry. Miranda radzi sobie z centrą Lary.

• Teraz z kolei to faulowany był Raul Garcia, ale goście również poradzili sobie z dośrodkowaniem przeciwnika, w tym przypadku Griezmanna.

• Defensywa Atletico poradziła sobie przy stałych fragmentach dla rywala.

• Faulowany Boveda, dośrodkowuje w pole karne Javi Lara z rzutu wolnego, a Mandzukic posyła piłkę na korner.

• Zaczynamy mecz!

• Piłkarze już na boisku. Sędzią tego spotkania będzie Eduardo Prieto Iglesias.

• Rezerwowi Eibar: Jaime Jimenez, Saul Berjon, Manu del Moral, Lillo, Derek Boateng, Dani Nieto, Borja Ekiza.

• Rezerwowi Atletico: Jan Oblak, Cristian Ansaldi, Jose Gimenez, Tiago Mendes, Saul Niguez, Raul Jimenez, Cristian Rodriguez.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn. W ekipie Eibar jest znany z gry w Legii Warszawa Mikel Arruabarrena.

• Po zdobyciu Superpucharu Hiszpanii Atletico Madryt nieudanie wystartowało w lidze. Podopieczni Diego Simeone tylko zremisowali z Rayo Vallecano 0:0. Podobnie jak w tym spotkaniu, dzisiaj Los Colchoneros będą musieli sobie radzić bez swojego zawieszonego szkoleniowca.

• Paradoksalnie lepiej w ten sezon wszedł absolutny beniaminek rozgrywek, Eibar. Podopieczni Gaizki Garitano w debiucie ograli w małych derbach Kraju Basków Real Sociedad 1:0 po fantastycznym trafieniu Javiego Lary. Dzisiaj zadanie Basków jest jeszcze trudniejsze, bowiem przyjeżdżają oni na boisko mistrza Hiszpanii.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 2. kolejki hiszpańskiej La Liga, w którym Atletico Madryt zmierzy się z Eibar.