Atletico nie odpuszcza rywalom. Przemysław Tytoń wpuścił trzy gole (ZDJĘCIA)

Bartosz Głąb
Atletico Madryt gładko pokonało na Estadio Vicente Calderon ekipę Elche CF 3:0, w którego bramce stał Przemysław Tytoń. Kolejne dwie bramki w tym meczu zdobył Antoine Griezmann i ma na swoim koncie już dwadzieścia dwa trafienia w tym sezonie Primera Division.

W pierwszej części spotkania nic nie zapowiadało tak wysokiego wyniku na korzyść Atletico Madryt. Co prawda gospodarze atakowali, ale nie potrafili znaleźć drogi do bramki Przemysława Tytonia, który zresztą bronił bardzo pewnie.

Po zmianie stron otworzył się jednak worek z bramkami. W 55. minucie dał o sobie znać najlepszy strzelec Atletico, Antoine Griezmann, który dobił strzał swojego kolegi i tym samym dał prowadzenie ekipie z Madrytu. Zaledwie osiem minut później było już 2:0 dla gospodarzy. Tym razem niezłym uderzeniem z dystansu popisał się Raul Garcia czym podwyższył rezultat.

Wynik spotkania ustalił w 77. ponownie Antoine Griezmann. Francuz z bliskiej odległości wpakował piłkę do brami Przemysława Tytonia ciesząc się tym samym ze swojej dwudziestej drugiej bramki w rozgrywkach Primera Division. W klasyfikacji strzelców jest on trzeci, za Cristiano Ronaldo i Lionelem Messim.

Atletico Madryt - Elche 3:0

1:0 - Antoine Griezmann 55'
2:0 - Raul Garcia 63'
3:0 - Antoine Griezmann 77'