1

Athletic Bilbao

2

• Na dziś to już wszystko. Za uwagę dziękuje Tomasz Jagodziński.

• Druga połowa była o wiele ciekawsza. Do ataku ruszyli gospodarze, którzy z wielkim uporem dążyli do wyrównania. Mimo wielu szans nie dali rady pokonać świetnie dysponowanego dziś Iraizoza. Athletico drugą część rozegrało bardziej spokojnie. Szczególnie po zejściu Aduriza było widać brak zawodnika, który wykończyłby akcje.

• KONIEC! Celta Vigo przegrywa na własnym boisku z Athletic Bilbao 1:2!

• Sędzia dolicza cztery minuty!

• Kolejna szansa Fernandeza, ale jego strzał leci wysoko ponad bramką.

• Ostatnia zmiana w ekipie gości. Z boiska schodzi Williams, a w jego miejsce Susaeta.

• Athletico będzie kończyć mecz w dziesiątkę! Drugą żółtą otrzymuje San Jose i musi opuścić boisko!

• Dobre podanie Muniaina do Fernandez, jednak strzał zbyt słaby, aby pokonać bramkarza.

• Sporo teraz zamieszania w polu karnym gości, ale jak na razie nie przekłada się to na celny strzał.

• Celta stwarza sobie co raz więcej sytuacji! Trwa oblężenie bramki Iraizoza!

• Zawodnik otrzymał dośrodkowanie prosto na głowę i nie miał żadnych problemów z umieszczeniem piłki w siatce!

• GOOOOOOOOOL! Larrivey strzela bramkę kontaktową!

• Kolejna zmiana w ekipie gości. Za Gomeza na boisku zjawia się Iturraspe.

• Świetna okazja Celty! Jeden z graczy gospodarzy znalazł się sam na sam z bramkarzem, jednak Iraizoz wychodzi zwycięsko z tego pojedynku!

• Z boiska schodzi Lopez. Za niego Mina.

• Jego miejsce na boisku zajmuje Guillermo Fernandez.

• Jakiegoś urazu doznał Aduriz i będzie on musiał opuścić boisko.

• Inaki Williams popisał się świetnym podaniem do Aduriza, ale ten nie trafił z kilku metrów w bramkę!

• Piłkarze już gotowi na drugą część spotkania! Rozpoczynają gospodarze.

• Po pierwszych 45. minutach na boisku zdecydowanie przeważają goście. To oni prowadzą grę i wyglądają o wiele lepiej od Celty. Gospodarze nie potrafią sobie stworzyć żadnej okazji.

• Sędzia kończy pierwszą część spotkania!

• Świetne prostopadłe podanie przez połowę boiska otrzymał Aduriz! Źle przyjął i piłka w rękach bramkarza.

• Po dośrodkowaniu główka Aduriza odbiła się od poprzeczki prosto pod nogi San Jose, który bez żadnych problemów umieścił ją w bramce.

• 0:2!!!!! Mikel San Jose!!!

• Główkował Larrivey, ale niecelnie.

• Kolejny żółty kartonik! Tym razem dla San Jose.

• Trwa natarczywy atak "Basków". Piłkę przed pole karne otrzymał De Marcos, strzał jednak minimalnie nad bramką.

• Fabian Orellana ukarany żółtą kartką!

• Aduriz! Ależ szansa gości! Napastnik Athletico minął jednego obrońce, później to samo próbował zrobić z bramkarzem. Prawie mu się to udało, ale Alvarez w niesamowity sposób sparował jego strzał.

• GOOOOOL! Aduriz bez problemu pokonuje Alvareza! Goście wychodzą na prowadzenie!

• Mamy rzut karny dla Athletico!!!

• Dobrze przeprowadzona kontra przez Celte Vigo. Piłkę na 18. metrze otrzymał Lopez, oddał strzał, ale uderzenie bez problemu łapie bramkarz.

• Nudne wymiany długich podań przez obie drużyny. Obecnie nic ciekawego nie dzieje się na boisku.

• Znów dośrodkowaniem próbowali goście. Tym razem na posterunku bramkarz.

• De Marcos próbował dośrodkować do swoich kolegów z drużyny, jednak wybijają obrońcy.

• Pierwsza okazja dla gospodarzy! Rajd prawą stroną przeprowadził Alex Lopez, ale jego strzał zza pola karnego przelatuje ponad bramką.

• Sędzia gwiżdże po raz pierwszy! Rozpoczyna Athletic Bilbao!

• Piłkarze wychodzą na murawę. Zaraz zaczynamy!

• Goście przystępują do tego spotkania mocno osłabieni. Na boisku nie zobaczymy dziś Iago Herrerina, Carlosa Gurpegi, Mikela Rico oraz Andoniego Iraoli.

• Po lewej stronie możecie zobaczyć składy na dzisiejsze spotkanie.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relacje live z meczu 27. kolejki ligi hiszpańskiej, w którym Celta Vigo podejmie Athletic Bilbao!