Real Madryt

6

4 1 połowa

• Za uwagę dziękuję Adam Bochenek

• Po bezbramkowym remisie w Gijon, Królewscy w dwu spotkaniach strzelają łącznie 11 goli. Kibice drużyny ze stolicy Hiszpanii mogą być spokojni o formę swoich zawodnikow przed inauguracją rozgrywek Champions League

• Litościwy sędzie nie dolicza nawet minuty! Real rozgramia Espanyol 6:0, bohater spotkania jest tylko jeden, jest z Portugalii i trafił dziś pięciokrotnie do siatki!

• Jeszcze jedna próba Caicedo, zbyt słabo i niecelnie

• Kolejna dobra akcja Vasqueza, zszedł z prawej strony do środka, skręcił kostki obrońcy uderzył lewą nogą i bardzo dobra interwencja Lopeza

• Real złapał drugi... siódmy oddech, Vasquez do Ronaldo, obrońcy wybijają piłkę po dośrodkowaniu Cristiano

• Ronaldo po raz szósty? Nie, świetna piłka od Kovacicia, ale strzał Portugalczyka obok bramki

• Lucas Vasquez jakby od niechcenia, niekryty, niezauważony, cichutko wykłada piłkę CR7, swobodny strzał i już piąta bramka Portugalczyka w dzisiejszym spotkaniu

• Za Karima Benzemę, młody Lucas Vasquez

• Błyskawiczny kontratak gości, Bale wyprowadza piłkę z własnej połowy zagrywa na prawo do Isco, ten z powrotem do Walijczyka, płaskie podanie w okolicę piątego metra i Ronaldo spokojnie jak na wakacjch umieszcza piłkę w siatce

• Od poczatku drugiej połowy w drużynie gospodarzy Jose canas

• Rozpoczynamy drugą część gry. na ilu bramkach zatrzymają się "Królewscy"?

• Pięć minut dobrej gry gospodarzy i cztery potężne, burzące światopogląd ciosy drużyny z Madrytu. Cristiano Ronaldo w dziesięć minut kompletuje hat-tricka i już nikt nie spyta go o niemrawy początek sezonu. Wracamy po przerwie

• Ronaldo zagrywa piętką do Bale'a, walijczyk ni zorientował się w zamiarach CR7

• Doskonałe podanie Sergio Ramosa do Garetha Bale'a, Walijczyk znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Espanyolu, ale sędzia odgwizdał spalonego.

• Błąd w przyjęciu Víctora Sancheza, madrytczycy przejmują futbolówkę w środku pola i powoli konstruują swoją akcję.

• Fantastyczne podanie Luki Modrica, który z chirurgiczną precyzją posłał piłkę w pole karne Espanyolu, a Cristiano Ronaldo pięknie wykończył tę akcję.

• GOOOL!!! CRISTIANO RONALDO!!!!

• Bardzo dobrze na początku tego spotkania spisuje Felipe Caicedo. Napastnik Espanyolu sprawia wiele problemów piłkarzom Realu Madryt.

• Ładne, prostopadłe podanie Marcelo, ale piłkarze Espanyolu poradzili sobie i w porę przechwycili futbolówkę.

• Atak Realu, ale Cristiano Ronaldo nie oddał celnego strzału.

• W polu karnym faulowany Ramos i rzut wolny dla Realu z własnej "szesnastki".

• Kolejna akcja i drugi rzut rożny dla Espanyolu. Mocny początek gospodarzy.

• Pierwsza akcja i już było groźnie pod bramką Realu! Bliski zdobycia bramki Felipe Caicedo. Navas na rzut rożny.

• Pierwszy gwizdek i gramy!

• Przed meczem sympatyczna uroczystość. Pożegnanie z klubem legendy Espanyolu, Raula Tamudo.

• Rezerwowi Espanyolu: Francesco Bardi, Antonio Raillo, Jose Canas, Joan Jordan, Francisco Montanes, Juan Fuentes i Mamadou Sylla Rezerwowi Realu: Kiko Casilla, Raphaël Varane, Álvaro Arbeloa, Toni Kroos, Mateo Kovacic, Lucas, Jese