Espanyol Barcelona

0

Real Sociedad

5

• Real Sociedad rozbija Espanyol na jego stadionie aż 5-0! Kibice niesamowicie gwiżdżą i machają białymi chusteczkami. Gospodarze nie pokazali absolutnie nic w tym meczu, błąd za błędem. To tyle z Power8 Stadium. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Wielgosiński, dobrej nocy!

• Jonathas z kartką.

• Javi Lopez źle przyjmuje piłkę, trafia ona pod nogi piłkarzy Espanyolu, strzał, blok, drugi strzał, kolejny blok, trzeci strzał już ląduje w siatce.

• Jonathas na 5-0!!!

• Niecodzienna sytuacja. Już drugiego piłkarza Realu Sociedad złapał skurcz.

• Burgui zmylił Illarramendiego, powalił na ziemię Rulliego, ale ostatecznie były piłkarz Realu Madryt zablokował uderzenie.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Na ławkę siada Joseba Zaldua, na boisku melduje się Alberto de la Bella.

• Joseba Zaldua nieprzepisowo zatrzymywał wbiegającego w pole karne Burguiego. Słuszna żółta kartka.

• Centra Lopeza, Salva Sevilla główkuje niecelnie.

• Vela po raz kolejny marnuje dobrą okazję. Znowu przekładał sobie piłkę na lewą nogę, ale w porę z interwencją przybiegł stoper.

• Bruma zmienia strzelca gola, Mikela Oyarzabala.

• Moreno podaje na piąty metr, akcję zamykał Asensio, ale piłka zagrana zbyt mocno.

• Xabi Prieto zmienia kontuzjowanego Diego Reyesa, który opuścił murawę na noszach.

• Leży na murawie Diego Reyes, potrzebuje pomocy medyków.

• Burgui oddaje strzał, piłka musnęła boczną siatkę.

• Na boisku nudy, dlatego pokazujemy maskotki, które wybiegły w przerwie meczu.

• Gra wraca do normy z pierwszej połowy. Sociedad cofnięte, ekipa z Barcelony nie może dojść do pola karnego rywala i klepie na swojej połowie.

• Strzał Illarramendiego niecelny, Pau Lopez od bramki.

• Ruben Pardo w dzisiejszym meczu zanotował trzy asysty.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Diego Reyes najlepiej zachowuje się w polu karnym.

• Reyes na 4-0! Deklasacja!

• Vela wychodził sam na sam, ale zlekceważył nadbiegającego obrońce i stracił piłkę.

• Salva Sevilla zmienia Juana Fuentesa.

• Kapitalna klepka między Rubenem Pardo a Mikelem Oyarzabalem. Cudowny gol. Obrona Espanyolu kompletnie rozbita.

• Oyarzabal na 3-0 dla Realu Sociedad!!!

• Sociedad w ofensywie. Vela wypuszcza Jonathas, ten próbuje wyprzedzić Cianiego, jednak stoper gospodarzy wybija piłkę poza linię końcową.

• Pau Lopez dwukrotnie ratuje skórę Espanyolowi! Co za wejście!

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Zmiana w przerwie również w bramce Espanyolu. Paul Lopez zmienia Giedriusa Arlauskisa. Przedziwna zmiana.

• Zmiana w przerwie meczu. Na murawę za Hernana Pereza wbiega Burgui.

• Jaime Latre kończy pierwszą część spotkania. Festiwal gwizdów na Power8 Stadium. Espanyol przegrywa 0-2 do przerwy z Realem Sociedad. Fatalnie grają gospodarze, szybko strzelone gole praktycznie ustawiły tę część gry.

• Oyarzabal wbiegł przebojem w pole karne Espanyolu, jednak zbyt mocno wypuścił sobie piłkę, Arlauskis skutecznie wygarnął mu futbolówkę.

• Hernan Perez trzyma się za udo. Prawdopodobnie naciągnął mięsień, pewnie będzie potrzebna zmiana.

• Moreno wbiegł w pole karne, ale dało to zaledwie rzut rożny.

• Fatalnie zachował się Hernan Perez. Kolega z zespołu dobrze wypuścił go na prawej stronie, ten mocno wstrzelił piłkę w pole karne za plecy wbiegających piłkarzy formacji ofensywnej.

• Hernan Perez przedarł się pod linię końcową boiska, jednak stracił piłkę. Geronimo Rulli zacznie grę z piątego metra.

• Wieje nudą w Katalonii. Sociedad się broni, Espanyol wali głową w mur.

• Środek pola Los Pericos jest bardzo nieefektywny. Diop i Jordan, którzy są odpowiedzialni za rozgrywanie akcji, są zupełnie poza meczem. Skrzydłowy Hernan jest zmuszony do gry w środku, by wykreować okazje.

• Hector zagrywa wzdłuż linii bramkowej, Jonathas jednak nie zamyka akcji, nie ma trzeciego gola.

• Długa piłka w kierunku Asensio, na spalonym piłkarz wypożyczony z Realu Madryt.

• 22. minuta, tradycyjnie owacja na stojąco dla ś.p. Daniela Jarque, byłego piłkarza Espanyolu.

• Próba strzału Gerarda Moreno, piłka wylądowała wysoko w trybunach.

• Pape Diop ukarany żółtą kartką za faul na Hectorze.

• Wrzutka z rzutu wolnego piłkarzy z Anoeta, Arlauskis piąstkuje, jeszcze była próba strzału z dystansu, ale uderzenie niecelne.

• Próbują wejść w pole karne Realu Sociedad piłkarze z Power8 Stadium, ale ekipa Eusebio bardzo dobrze się ustawia. Piłka od kilku minut wymieniana jest wyłączanie w środkowej strefie boiska.

• Espanyol próbuje się rozkręcić, Papużki przy piłce.

• Portero Espanyolu, Giedruis Arlauskis, ma za sobą 100 minut w La Lidze i już 8 goli puszczonych w tym czasie.

• Ruben Pardo podaje prostopadle między dwóch stoperów Los Pericos, Arlauskis stał na szesnastym metrze, Vela lobuje golkipera gospodarzy i mamy 2-0. Po raz kolejny fatalnie zachowała się obrona ekipy Constantina Galki.

• Carlos Vela podwyższa na 2-0!!!

• Para stoperów Espanyolu, Alvaro i Ciani, zaspali przy podaniu do Jonathasa, napastnik Sociedad wyszedł sam na sam z Arlauskisem i bez problemu wpakował piłkę do siatki.

• Jonathas!!! 1-0 dla Sociedad!!!

• Faul 26 metrów od bramki Araluskisa. Dobra okazja dla Sociedad do strzelenia gola z rzutu wolnego.

• Pierwsza ofensywna akcja gospodarzy. Fuentes zapędził się pod pole karne rywala, ale piłka opuściła końcową linię boiska. Od bramki wznowi Rulli.

• Pierwszy gwizdek Jaime Latre!

• W poprzedniej kolejce Real Sociedad wygrał 2-1 z Betisem, zaś Espanyol zebrał baty 2-6 na Bernabeu z Realem Madryt.

• Obie ekipy okupują dolną część tabeli. Espanyol znajduje się oczko ponad strefą spadkową, zaś Sociedad ma trzy punkty przewagi nad osiemnastym Las Palmas.

• Ławka rezerwowych Sociedad: Oier, Bergara, Bruma, Granero, Prieto, Yuri, de la Bella.

• Ławka rezerwowych Espanyolu: P.Lopez, Roco, Salva Sevilla, Burgui, Abraham, Duarte, Mamadou.

• Rozpoczynamy relację live z meczu Espanyolu z Realem Sociedad!