FC Barcelona

6

Celta Vigo

1

• Barca gromi 6-1 Celtę. To, co zrobili dziś piłkarze Barcy, to był futbol totalny! Kapitalna gra Barcelony! Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Wielgosiński, dobrej nocy!

• Neymar na 6-1! Koniec, dziękujemy, ostatni gasi światło.

• Karny Barcelony. Cud, miód i orzeszki.

• Suarez do hat-tricka dokłada asystę.

• Rakitić na 5-1!

• Karny a'la Johan Cruyff. Podanie z karnego Leo Messiego. Niesamowite!!!

• CO WŁAŚNIE ZROBIŁA BARCELONA!!! TO JEST NIEPOJĘTE!!! SUAREZ Z GOLEM!!!

• Absolutna magia w ostatnich minutach na Camp Nou. Koncert piłkarzy Barcy! Teraz sfaulowany Messi w polu karnym rywala, "jedenastka" dla Barcy.

• Przy owacjach trybun schodzi Andres Iniesta. W jego miejsce wbiega Arda Turan.

• Drażić zmienia Guidettiego.

• Messi wypuścił Neymara, ten znakomicie opanowuje piłkę, mija bramkarza, uderza z zerowego kąta do psutej bramki, jednak obrońca w ostatniej chwili nadbiega z interwencją, piłka podbita, Suarez strzela po raz dwudziesty drugi w tym sezonie.

• Suarez z kolejnym golem! 3-1 dla Barcy!

• Josep Sene sfaulował Aleixa Vidala, kolejna kartka.

• Daniel Wass znów spróbował strzału, Claudio Bravo pewnie wyłapuje uderzenie.

• Krótka przerwa w grze, Aleix Vidal z problemami zdrowotnymi. Mimo wszystko będzie chyba w stanie kontynuować grę.

• Daniel Wass oddał mocny strzał, piłka ląduje w trybunach Camp Nou.

• Błąd defensywy Barcy, Guidetti przedostał się w pole karne Katalończyków, ale bez większych kłopotów Claudio Bravo.

• Marcelo Diaz za Pablo Hernandeza.

• Sergi Roberto siada na ławkę, w jego miejsce Ivan Rakitić.

• Aleix Vidal zmienia Daniego Alvesa.

• Messi zagrał górną piłkę za plecy obrońców, Suarez pakuje piłkę do siatki!

• Luis Suarez na 2-1!

• Messi zagrał otwierające podanie do Iniesty, ten oddał strzał lewą nogą, Sergio Alvarez po raz kolejny dobrze interweniuje.

• Iniesta z Messim minęli kilku rywali, piłka mimo wszystko zabrana przez defensorów ekipy z Galicji.

• Tak został ograny obrońca ekipy z Vigo przez Neymara.

• Barcelona nie opuszcza okolic pola karnego Celty.

• Neymar ograł Cabrala jak juniora, wycofał do Suareza, a ten trafia w słupek!

• Neymar zbyt mocno wypuścił sobie piłkę, Alvarez broni.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 1-1 po golach Guidettiego i Messiego. Na Camp Nou jak na razie nie dzieje się zbyt wiele, czekamy na poprawę w drugiej części gry.

• Neymar uderzał z rzutu wolnego, piłka ponad poprzeczką.

• Neymar podcięty, Hugo Mallo dostaje kartkę. Trzeci obrońca Celty ukarany kartonikiem w tym meczu.

• Luis Suarez wbiegł w pole karne, strzelił lewą nogą, obok bramki.

• John Guidetti pewnie wykonuje jedenastkę, 1-1. Bravo miał piłkę na rękawicach.

• Jordi Alba podcina w swoim polu karnym Guidettiego, rzut karny!

• Jordi Alba fantastycznie strzelił, niewiele brakowało do zdobycia gola.

• Kolejny faul w okolicy pola karnego Celty i kolejna okazja dla Messiego.

• Neymar zabawił się z obrońcami, wciął piłkę w pole karne, ale ta nie dotarła do Luisa Suareza. Wydawało się, że defensor zagrał ją ręką.

• Kilkudziesięciometrowy cross Guidettiego do Beauvue, a ten uderza z woleja, z powietrza. Claudio Bravo zmuszony do kolejnej interwencji w tym meczu.

• Messiemu zabrakło centymetrów, by umieścić piłkę w okienku bramki, strzelając z rzutu wolnego, ale tak czy inaczej futbolówka w sieci, 1-0.

• Kapitalny gol Leo Messiego! 1-0 dla Barcy!

• Carles Planas wycina równo z trawą Luisa Suareza, to musiała być żółta kartka.

• Dobra interwencja Claudio Bravo! Carles Planas zdołał przedrzeć się w pole karne rywala, uderzył z woleja, upadając na murawę, a chilijski golkiper był na posterunku.

• Centra w pole karne, Pablo Hernandez przecina piłkę, która niebezpiecznie podskoczyła, ale Sergio Alvarez skutecznie interweniuje.

• Podanie do Sene za mocne, Bravo wznowi od bramki.

• Messi ruszył przez pół boiska, klepnął z Iniestą, jednak nie był w stanie oddać mocnego uderzenia, rywali wygarnęli mu piłkę.

• Neymar marnuje świetną okazję! Odbiór Iniesty, otwierające podanie do Neymara, który stanął oko w oko z Alvarezem, górą w tym starciu portero gości.

• Wrzutka z rzutu rożnego, strzał głową zawodnika Celty dosyć lekki, Claudio Bravo wyłapuje piłkę.

• Messi strzela z rzutu wolnego, niecelnie.

• Gustavo Cabral nieprzepisowo zatrzymuje Luisa Suareza, kartka dla piłkarza Celty.

• Na razie niezbyt wiele dzieje się na boisku. Kolejne końcowe podanie Barcy nie dociera do adresata.

• Pierwszy strzał Celty w tym meczu. Próbował Guidetti, piłka minęła słupek bramki Claudio Bravo.

• Przejęcie piłki przez Andresa Iniestę, ograni dwaj pomocnicy Celty, jednak prostopadłe podanie do Neymara przecięte przez Cabrala.

• Barcelona utrzymuje się przy piłce. Pierwsza próba zawiązania akcji bramkowej zakończona niepowodzeniem. Podanie do Luisa Suareza okazało się zbyt mocne.

• Sędzia Hernandez gwiżdże pierwszy raz w tym meczu!

• Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę.

• W poprzedniej kolejce Barcelona wygrała 2-0 z Levante, zaś Celta zremisowała na własnym obiekcie 1-1 z Sevillą.

• Barcelona ma specjalną motywację, by dzisiejszy mecz wygrać.W rundzie jesiennej na Estadio Balaidos Celta wygrała z Barcą aż 4-1.

• Ławka rezerwowych Celty: Blanco, Diaz, Drażić, Borja Fernandez, David Goldar, Pape Cheikh, Borja Iglesias.

• Ławka rezerwowych Barcelony: ter Stegen, Rakitić, Turan, Mathieu, Munir, Vermaelen, Vidal.

• Rozpoczynamy relację z meczu FC Barcelona - Celta Vigo!