FC Barcelona

4

Levante UD

1

• KONIEC MECZU. Barcelona odnosi pewne zwycięstwo dzisiejszego wieczoru nad zespołem z Walencji. Rywalizacja pomiędzy Katalończykami a drużyną Levante była jednostronna. Goście próbowali się bronić, co w pierwszej połowie się nawet udało i zawodnicy schodzili do szatni z wynikiem 0:0. W drugiej połowie piłkarze Levante nie mogli uchronić się od błędów i Duma Katalonii czterema bramkami udowodniła swoją wyższość. Barcelona zostaje z kompletem punktów! Za wspólnie spędzony czas dziękuję Państwu. Żegnam się. Bartosz Urban.

• 2 minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

• 4:1!!!!!!!! Messi zdobywa kolejne trafienie w tym spotkaniu. Argentyńczyk może odetchnąć teraz z ulgą po przestrzelonym rzucie karnym.

• Podobna sytuacja teraz dotknęła Sandro. Piłkarz Barcelony kulejąc zmierza w pole karne drużyny Levante.

• Po starciu Adriano z Lopezem Brazylijczyka zaczęły łapać skurcze.

• Niedokładne zagranie Lopeza do Jeffersona w lewym sektorze boiska. Kibice na trybunach świętują kolejne zwycięstwo Blaugrany celebrując meksykańską falę na Camp Nou.

• Co za babol w defensywie Levante, którego nie wykorzystał Rakitić. Chorwat chciał wymusić rzut karny. Arbiter nie dał się nabrać pomocnikowi Barcelony.

• Poważny błąd Adriano. Przed szansą strzelenia gola stanął Jefferson Lerma, jednak uderzenie poszło wprost w niemieckiego bramkarza Barcelony.

• Argentyńczyk przestrzelił!!!! Piłka po jego uderzeniu wędruje pewnie teraz po orbicie.

• Kolejny rzut karny dla Barcelony. W szesnastce gości faulowany Messi.

• Strzał Lermy z dystansu zablokowany przez obrońców. Tym razem bez problemów Ter Stegen złapał piłkę. Kibice Barcelony mogą odetchnąć z ulgą.

• Zawodnicy Levante po strzelonej bramce nabrali wiatru w żagle. Kolejna świetna akcja, niestety strzał Lermy ponad bramką.

• Ter Stegen w swoim trzecim spotkaniu o stawkę w tym sezonie popełnia swój trzeci błąd. Niemiec zalicza kolejny katastrofalny występ w zespole mistrza Hiszpanii.

• 3:1!!! Co za fatalny błąd Ter Stegena! Wprowadzony przed chwilą Casadesus umieszcza piłkę w pustej bramce Barcelony. Mamy honorowe trafienie gości.

• Barcelona mogła prowadzić 4:0! Co prawda Munir umieścił piłkę w siatce, jednak boczny arbiter zasygnalizował pozycję spalonego.

• Pierwsza zmiana również w Levante. Casadesus zmienia Ghilasa.

• Mamy pierwszą zmianę w zespole gospodarzy. W barwach Blaugrany zadebiutuje Gumbau.

• 3:0 !!!!!!!!!!!!! Messi pewnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Rubena.

• Mamy rzut karny dla Barcelony. David Fernandez Borbalan wskazuje na wapno po faulu na Neymarze.

• Końcowy wynik tego spotkania już jest oczywisty. Gospodarze nie wypuszczą zwycięstwa z rąk.

• GOOOOOOOOL! Neymar podwyższa wynik na 2:0. Brazylijczyk strzelał na raty, jednak najpierw dośrodkowanie sparował Ruben, później futbolówka trafiła do Brazylijczyka, gdzie jego pierwszy strzał zablokowali obrońcy, lecz przy dobitce defensorzy zachowali się, jak dzieci we mgle i piłka wylądowała w ich siatce.

• Piłkarze Dumy Katalonii już powinni mieć to spotkanie pod całkowitą kontrolą. To czego nie udało się wykonać w pierwszej połowie, czyli strzelenia pierwszej bramki, zostało szybko wykonane zaraz po przerwie.

• Niespodziewanie goście ruszyli z atakiem. Rzut rożny został przyznany drużynie Levante.

• Kolejne świetne zagranie Messiego. Do piłki dobiega Neymar, lecz nieczysto w nią trafia i dalej mamy 1:0 w tym spotkaniu.

• Goście nie mają już czego bronić. Ich gra musi diametralnie się zmienić. Czy to oznacza, że worek z bramkami dopiero się rozwiąże? Zobaczymy.

• GOOOOOOOOOOOOL! Barcelona prowadzi z Levante 1:0. Zdobywcą bramki Barta. Po fenomenalnej asyście Messiego bez problemu hiszpański stoper umieszcza piłkę w siatce.

• Kolejny kontratak piłkarzy Levante, jednak cała akcja spaliła na panewce po odgwizdaniu przez arbitra spalonego. Rozpoczną gospodarze.

• Victor Camarasa faulowany na własnej połowie. Goście rozpoczną z rzutu wolnego.

• Rozpoczynamy drugą połowę. Ze środka boiska zaczną zawodnicy Blaugrany. W obu zespołach bez zmian.

• Strzał Argentyńczyka o centymetry mija bramkę Rubena! Mamy koniec pierwszej części spotkania. Dość niespodziewanie na Camp Nou jest remis 0:0. W drugiej połowie możemy spodziewać się jeszcze bardziej licznych ataków Dumy Katalonii. Goście muszą wyjść jeszcze bardziej skoncentrowani w defensywie, gdyż po przerwie zadanie, aby wywieźć jakikolwiek punkt z Barcelony będzie o wiele trudniejsze.

• Żółtym kartonikiem ukarany Verza za faul na Messim. Blaugrana stanie przed świetną okazją do objęcia prowadzenia w tym spotkaniu przed przerwą.

• 73% czasu przy piłce są piłkarze Barcelony, ale czy ma to jakiekolwiek znaczenie, jeżeli wynik tego spotkania to nadal bezbramkowy remis?

• Dani Alves dośrodkowywał z prawego skrzydła, gdzie do piłki sięgnął... najniższy Messi. Argentyńczyk uderzył piłkę głową ponad bramkę.

• Kolejna próba piłkarzy Dumy Katalonii. Uderzenie Neymara po rykoszecie ląduje poza boiskiem. Będzie rzut rożny.

• Mogliśmy mieć prowadzenie Barcelony! Po strzale Messiego Ruben paruje piłkę na lewą stronę, gdzie do piłki doszedł Sandro. Strzał Hiszpana o dziwo powędrował obok słupka...

• Ależ przed świetną sytuacją znaleźli się goście. Na ich niekorzyść pogubili się w finalizacji tej akcji.

• Fatalne błędy popełniają asystenci głównego arbitra. Boczni sędziowie kolejny raz odgwizdują spalonego, którego jak wskazują powtórki telewizyjne, nie było.

• Na twarzy trenera Barcelony widać pierwsze oznaki frustracji. Mimo zmasowanych ataków przyjezdni świetnie się bronią. Plan na ten mecz póki co realizowany jest w 100 procentach.

• Po rzucie wolnym przyznanym dla graczy Barcelony, do piłki sięgnął Bartra. Hiszpan nieczysto trafił jednak w futbolówkę i od bramki rozpocznie bramkarz Levante.

• Co za fatalny błąd defensorów graczy z Katalonii. Nieoczekiwanie goście mogli wyjść na prowadzenie. Niestety Nabil Ghilas beznadziejnie trafił w piłkę, która poszybowała w górne sektory trybun na Camp Nou. Lepszej sytuacji w tym meczu goście mogą już nie mieć.

• Mimo bronienia bezbramkowego remisu, przyjezdni próbują swoich szans przy kontratakach.

• 25 minut gry za nami, a na tablicy wyników nieoczekiwanie nadal bezbramkowy remis. Zawodnicy z Walencji remis przed meczem braliby w ciemno.

• Rakitić nabijając jednego z defensorów gości, wywalczył dla swojego zespołu rzut rożny.

• Ponownie Messi odgrywał do Neymara, lecz strzał oddany słabszą nogą Brazylijczyka powędrował obok bramki rywali.

• W środkowej strefie boiska faulowany został Verza. Bezpardonowym wejściem popisał się Munir. Goście rozpoczną ze stałego fragmentu.

• Dobre uderzenie Messiego z rzutu wolnego. Piłka minimalnie minęła poprzeczkę Rubena. Bramkarz rozpocznie od bramki.

• Messi na próbował na raty pokonać bramkarza Levante. Strzały w tej sytuacji zostały zablokowane i goście wychodzą cało z tej opresji.

• Messi z Neymarem próbowali przebić się lewą stroną w pole karne Rubena, lecz autobus zespołu gości radzi sobie z zagrożeniem.

• Daniel Alves próbował zagrać na lewą flankę do wychodzącego Neymara, jednak podanie Brazylijczyka zostało przerwane.

• Póki co piłkarze FC Barcelony wymieniają między sobą zmasowaną ilość podań, a zawodnicy Levante tylko temu się przyglądają.

• Obrońcy Levante zachowawczo wybijają piłkę na rzut rożny. Jest kwestią czasu, kiedy gospodarze otworzą wynik tego meczu.

• W tym momencie Lionel Messi traci 4 bramki do liderującego w klasyfikacji strzelców Cristiano Ronaldo. Sympatycy Blaugrany liczą na to, że Argentyńczyk po dzisiejszym spotkaniu zbliży się do cracka Królewskich.

• Długa piłka ze środka pola w stronę Messiego znajdującego się w szesnastce gości. Argentyńczyk nie poradził sobie z przyjęciem piłki. Nie było w tej sytuacji spalonego.

• Można wyciągnąć wniosek, że po przyjrzeniu się formacji przyjezdnych, Levante chce wywieźć z Katalonii bezbramkowy remis. Goście grają aż piątką obrońców.

• Piłkarze Barcelony rozpoczynają już swój taniec wśród defensywy Levante. Mamy pierwszy rzut rożny dla gospodarzy.

• Ostatni raz Blaugrana uległa na własnym boisku Maladze... 21 lutego.

• Ruszamy! Spotkanie rozpoczynają podopieczni Alcaraza. Katalończycy w swoich tradycyjnych bordowo-niebieskich trykotach. Levante na żółto.

• Wyniki z poprzednich sezonów jasno wskazują, że faworytem tego meczu może być wyłącznie FC Barcelona. W tym sezonie Katalończycy nie rażą skutecznością, ale po tym spotkaniu statystyki mogą diametralnie ulec zmianie. W poprzednim sezonie dwukrotnie Blaugrana wygrywała aż 5:0.

• Oba zespoły w swoich ostatnich spotkaniach remisowały. Katalończycy dość nieoczekiwanie w Lidze Mistrzów zremisowali z AS Romą 1:1. Natomiast w Primera Division Levante doprowadziło do remisu, mimo początkowego prowadzenia drużyny Sevilii.

• W bramce Dumy Katalonii kolejną szansę otrzymał Ter Stegen. Lucho, mimo fatalnych występów jakie trafiają się w ostatnim czasie Niemcowi, jest zmuszony wystawiać tego zawodnika, gdyż Chilijczyk Bravo doznał kontuzji mięśnia płaszczkowatego w lewej nodze i jest niezdolny do gry.

• FC Barcelona jako jedyny zespół w lidze hiszpańskiej ma zdobyty komplet punktów. Komfortowa sytuacja w jakiej znajduje się kataloński zespół, pozwala trenerowi Enrique na spore roszady w składzie. W dzisiejszym pojedynku będziemy mogli zobaczyć kilku zawodników prezentujących się na co dzień w zespole rezerw klubu z La Masii.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania 4. kolejki hiszpańskiej La Liga, w którym FC Barcelona zmierzy się dzisiejszego wieczoru na Camp Nou ze słabo spisującym się w tym sezonie zespołem Levante. Do pierwszego gwizdka zostało nieco ponad 15 minut. Relację poprowadzi dla Państwa Bartosz Urban. Serdecznie zapraszamy do śledzenia!