FC Barcelona

0

Malaga CF

1

• Sensacja na Camp Nou! Słaba Barcelona przegrywa z bardzo dobrze grającą Malagą 0:1! Katalończycy nie dali rady awansować na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. To wszystko z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn!

• Koniec meczu!

• Pique! Po dośrodkowaniu Messiego Hiszpan nie zdołał oddać czystego strzału z powietrza!

• Kameni! Kameruński bramkarz świetnie broni strzał z powietrza Suareza!

• Oraz dla Dudy.

• Żółte kartki . Dla Alby..

• Cztery minuty doliczone do tego spotkania.

• Akcja Malagi kończy się zablokowanym strzałem z 16 metrów Boki.

• Żółta kartka dla Neymara.

• Trzecia zmiana w Maladze. Schodzi Samuel, wchodzi Boka.

• Pedro!!! Po kapitalnym podaniu Neymara rezerwowy Barcy w bardzo dobrej sytuacji uderza w boczną siatkę!

• Neymar nie opanował bezpańskiej piłki, która trafiła pod jego nogi w polu karnym Malagi.

• Uderzenie z dystansu Pedro zostało zablokowane przez defensywę Malagi.

• Dziesięć minut do końca tego meczu, a Barcelona nadal nie znalazła swojego rytmu. Sensacyjne zwycięstwo Malagi jest coraz bliżej.

• Żółta kartka dla Pique.

• Zmiana w Maladze. Duda za Hortę.

• Po ślicznej akcji Leo Messiego na spalonym złapany został Suarez.

• Ostatnia zmiana w Barcelonie. Schodzi Alves, wchodzi Mascherano.

• Płaskie dośrodkowanie z lewej strony boiska Jordiego Alby pada łupem Kameniego.

• Na minimalnym spalonym złapany Rakitić.

• Suarez dostał świetnie zagranie w pole karne, ale Urugwajczyk był na wyraźnym spalonym.

• Po dośrodkowaniu Andresa Iniesty jeden z obrońców Malagi wybija piłkę na rzut rożny. Po centrze Rakiticia dobrze interweniuje Kameni.

• Pedro zmienia Iniestę.

• Rakitić zmienia Rafinhę w ekipie Barcelony.

• Żółta kartka dla Recio za faul taktyczny na Messim.

• Na spalonym złapany Suarez.

• Po kontrataku Malagi kąśliwy strzał z pola karnego Dardera dość wyraźnie mija bramkę rywala.

• Suarez i Iniesta nie zdołali dojść do dośrodkowania Messiego. Piłka dla Malagi.

• Po kombinacji dwójkowej z Iniestą na spalonym został złapany Neymar.

• Horta bardzo samolubnie rozwiązał kontratak Malagi i z dystansu uderzył bardzo niecelnie.

• Suarez na skraju pola karnego świetnie ograł Weligtona, ale Darder zdołał wybić piłkęn na korner.

• Po dośrodkowaniu Jordiego Alby jeden z obrońców Malagi wybija piłkę na rzut rożny.

• Szarżujący Jordi Alba został zatrzymany w polu karnym przez Rosalesa.

• Kontratak Malagi zakończony słabiuteńkim strzałem z dystansu Juanpiego.

• Wymuszona zmiana w Maladze. Kontuzjowanego Juanmiego zmienia Juan Anor 'Juanpi'.

• Żółta kartka dla Weligtona za faul na Suarezie.

• Po ładnej akcji Barcy Alves został złapany na spalonym. Koszmarna pomyłka sędziego.

• Neymar i Suarez zabawili się z obrońcami rywala, ale akcja i tak zakończyła się niecelną centrą Urugwajczyka.

• Angeleri dobrze wybija piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu Daniego Alvesa.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Pojedynek trenerski Luisa Enrique z Javiego Gracią na razie zdecydowanie na korzyść trenera gości. Malaga ma pomysł na ten mecz i go realizuje w stu procentach. Co wiecej, goście dostali też konkretny prezent od Daniego Alvesa, dzięki czemu prowadzą na Camp Nou 1:0.

• Koniec pierwszej połowy!

• Bardzo niecelne uderzenie z dystansu Rosalesa.

• Wracający Rafinha świetnie zatrzymał wbiegajacego w pole karne Juanmiego.

• Samuel w walce z Pique wywalczył rzut rożny.

• Po centrze Daniego Alvesa tym razem Kameni dość niepewnie wyszedł z bramki, ale piłka nie trafiła do żadnego z graczy Barcelony.

• Po centrze Alvesa teraz Neymar główkuje ponad poprzeczką.

• Messi zagrał teraz genialne podanie w pole karne do Iniesty, ale ten oddał zbyt lekki strzał głową, żeby zaskoczyć Kameniego!

• Po dośrodkowaniu Alby w kierunku Suareza, Angeleri wybija piłkę na korner.

• Po kombinacji z Luisem Suarezem Neymar zostaje zablokowany w szesnastce rywala.

• Dobre podanie w pole karne do Ricardo Horty, który nieczysto uderza piłkę przewrotką i ta trafia w ręce Bravo!

• FC Barcelona - MalagaFC Barcelona - Malaga

• Małe zamieszanie po rzucie rożnym dla Malagi kończy się uderzeniem na wiwat Samuela.

• Kapitalna kontra Malagi!!! Po klepali Samuel i Darder, aż piłka trafiła w pole karne do Horty, którego strzał broni Bravo!

• Kameni na raty wyłapał dośrodkowanie z lewego skrzydła Jordiego Alby.

• Messi z rzutu wolnego z około 25 metrów uderza nad bramką Kameniego.

• Od kilku minut trwa klincz obu drużyn, bo na murawie dzieje się bardzo niewiele.

• Kontra Malagi, w której Castillejo próbował wymusić rzut karny w starciu z Alvesem. Bez skutku.

• Po podaniu Suareza Neymar nie zdołał się przedrzeć przez defensywę gości.

• Miguel Torres świetnie teraz uprzedził Messiego po centrze Andresa Iniesty.

• Messi znalazł swoją centrą w polu karnym Neymara, ale ten nie opanował piłki.

• Barca bije na razie głową w mur, bowiem defensywa Malagi spisuje się na razie bardzo dobrze.

• Kameni dobrze łapie piłkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Daniego Alvesa.

• Messi prawą stroną wbiegł z piłką w pole karne Malagi, ale jego zagranie przed bramkę przeciął Torres.

• Alves próbował przy linii końcowej wywalczyć rzut rożny, ale zdaniem sędziego to właśnie Brazylijczyk wybił piłkę poza boisko.

• Żółta kartka dla Rafinhi za faul w środku pola.

• Ależ szczęście Malagi! Po rzucie rożnym piłka trafia na 16. metr pod nogi Rafinhi, ale tego strzał zablokował na linii bramkowej Weligton!

• Po centrze Jordiego Alby bardzo dobrze piąstkuje piłkę poza szesnastkę Kameni.

• Po dalekim wybiciu Kameniego Alves w katastrofalny sposób wypuścił Juanmiego sam na sam z Bravo! Napastnik Malagi mija bramkarza i pakuje piłkę do siatki! 0:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Juanmi!!!

• Po centrze Neymara z narożnika boiska główkuje Pique, ale prosto w ręce Kameniego!

• Po płaskim dośrodkowaniu Luisa Suareza Weligton wybija piłkę na rzut rożny.

• Suarez dostał niezłe podanie w pole karne, ale tam zdołał tylko wywalczyć rzut rożny.

• Malaga dość agresywnie atakuje Barcelonę w pressingu. Ciekawe, jaki to przyniesie efekt w perspektywie całego spotkania.

• Dośrodkowanie z lewego skrzydla w pole karne Malagi dobrze przecina Manuel Torres.

• Rozpoczynamy mecz na Camp Nou!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry. Sędzią tego meczu będzie pan Martinez Munuera.

• Rezerwowi Malagi: Guillermo Ochoa, Duda, Igor FIlipenko, Juanpi, Fernando Tissone, Arthur Boka, Javi Guerra.

• Rezerwowi Barcelony: Marc Andre Ter Stegen, Marc Bartra, Javier Mascherano, Adriano, Xavi Hernandez, Ivan Rakitić, Pedro Rodriguez.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn!

• Co ciekawe w pierwszym meczu obu drużyn na La Rosaleda padł remis 0:0, co było pierwszą stratą punktów przez Barcelonę w nowym sezonie.

• Malaga z kolei jest bardzo pozytywnym zaskoczeniem tego sezonu. Drużyna Javiego Gracii jest w tabeli na siódmym miejscu i ma sześć punktów przewagi nad ósmym Espanyolem. Andaluzyjczycy nie mają też większych szans na walkę o europejskie puchary, bo do szóstego Villarreal tracą sześć oczek.

• Dla FC Barcelony jest to pierwsza od października szansa na wskoczenie na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Podopieczni Luisa Enrique (56 punktów) tracą obecnie tylko punkt do prowadzącego Realu Madryt i w przypadku zwycięstwa przynajmniej na dzień zmienią Królewskich na fotelu lidera.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 24. kolejki hiszpańskiej La Liga, w którym FC Barcelona zmierzy się z Malagą.