0

Atletico Madryt

1

• W dzisiejszej relacji to wszystko, zachęcamy do śledzenia innych relacji LIVE! Za uwagę dziękuje Filip Błajet.

• Nie zmienia to jednak faktu, że Los Colchoneros wywieźli z Getafe kolejny komplet punktów i w ostatnich 8 meczach nie stracili z drużyną spod Madrytu gola.

• O ile w pierwszej połowie Atletico zdecydowanie przeważało, o tyle w drugiej części gry wyróżniały się głównie brzydkie zagrania, a nie efektowna gra którejś z drużyn.

• Koniec meczu i drugiej strasznie brzydkiej połowy. Mimo wszystko to Atletico zdobyło komplet punktów.

• Trzy minuty doliczył arbiter dzisiejszego spotkania.

• Sarabia obejrzał żółty kartonik za protesty po niekorzystnej dla niego decyzji sędziego.

• Leży poturbowany Raul Garcia, przerwa w grze.

• Nie ustaje Getafe w atakach. Lafita i Yoda próbują złamać szyki obronne Atletico.

• Nieustannym zagrożeniem jest Karim Yoda. Francuz gra trochę chaotycznie, ale sprawia naprawdę dużo kłopotów.

• Siqueira ukarany za faul na Laficie.

• Saul Niguez w miejsce Mario Mandzukicia, który strzelił gola, ale zdecydowanie nie rozegrał wielkiego spotkania.

• Indywidualna akcja Lafity i strzał Argentyńczyka, jednak pewnie wybroniony przez Moyę.

• Mandzukić ruszył na przebój, ale potknął się i został uprzedzony przez bramkarza Getafe.

• Sarabia zmienił Fredy'ego.

• Sarabia przygotowany do wejścia na boisko.

• Strzał Koke z rzutu wolnego z piłki ustawionej około 25 metrów od bramki niecelny. Zabrakło około metra.

• Velazquez ukarany żółtą kartką za brzydki faul na Raulu Garcii. Będzie okazja dla Koke na strzał.

• Baba na boisku zamiast Sammira.

• Lafita ukarany żółtą kartką za faul na Ardzie Turanie.

• Cerci zameldował się na boisku w miejscu Griezmanna.

• Moya znowu popisał się genialną paradą! Escudero tak wykonał rzut rożny, że prawie wkręcił piłkę do bramki Los Colchoneros.

• Korner dla gospodarzy po interwencji Mirandy.

• Cerci gotowy do wejścia na boisko.

• Efektowna akcja Yody. Francuz minął trzech piłkarzy, ale na ostatnim, czwartym, już się zatrzymał.

• Lafita zagrał piłkę ręką, z rzutu wolnego zaczną Atleti.

• Wydaje się, że Getafe w 10 na 11 nie da rady już postawić oporu mistrzom Hiszpanii, ale przecież już nie takie sensacje widział piłkarski świat.

• Wszystko zaczęło się od tego, że Alexis uderzył w twarz bez piłki Mandzukicia, czym nie pozostawił sędziemu wyboru.

• Miranda ukarany żółtą kartką za odepchnięcie rywala.

• Zadyma na boisku, zrobiło się nerwowo i zaraz posypią się kartki.

• Żółty kartonik dla Mandzukicia za odepchnięcie jednego z rywali.

• Trzy strzały Getafe w jednej akcji! Najpierw instyntkowna interwencja Moyi po uderzeniue Escudero i rykoszecie od Mario Suareza. Później kapitalna parada golkipera po strzale głową Alexisa, a na koniec bramkarz Atleti wybronił strzał Velazqueza z ostrego kąta. Blisko gospodarze!

• Godin zdecydowanie wszedł ciałem w Lafitę, co skończyło się faulem blisko pola karnego Los Colchoneros.

• Wyżej próbują podejść gracze Getafe, ale na razie pressing nie daje wymiernych efektów.

• Brzydki atak na Mandzukicia w wykonaniu Velazqueza.

• Groźna akcja Getafe! Yoda znalazł się z piłką w polu karnym, ale uderzenie Francuza świetnie zablokował Miranda.

• Początek drugiej części gry, od środka zawodnicy Getafe!

• Na razie pełna dominacja Atletico i wydaje się, że Getafe nie ma argumentów, aby odmienić sytuację. Jednak podobnie miało być z Realem Sociedad, racja?

• Koniec pierwszej części gry, Atletico na prowadzeniu i ze zdecydowaną przewagą. Jak będzie w drugiej połowie?

• Getafe próbuje zaatakować, ale świetnie zorganizowani w defensywie są gracze gości.

• Naldo pojawił się na murawie w miejsce kontuzjowanego Valery.

• Griezmann oddał strzał po zamieszaniu pod bramką Getafe, Guaita odbił piłkę przed siebie, ta odbiła się od Ardy Turana i spadła pod nogi Mandzukicia, który pewnie skierował piłkę do siatki z bliskiej odległości. Piłkarze domagali się odgwizdania faulu Mirandy, który odepchnął rywala

• Oczywiście po stałym fragmencie gry...

• GOOOOOOOOOOOOOL!!!

• Griezmann na pełnej szybkości wpadł w pole karne, ale niecelnie dograł. Mimo to piłka spadła jeszcze pod nogi Raula Garcii wbiegającego w pole karne, który zdecydował się na natychmiastowy strzał. Guaita świetnie zainterweniował i zbił na korner.

• Arda Turan powalony. Kolejne agresywne zagranie ze strony Getafe.

• Zdecydowania przewaga gości, ale wciąż brakuje wisienki na torcie w postaci gola.

• Yoda próbował wejść z piłką między czterech graczy Atleti. Zakończyło się stratą.

• Griezmann swoją indywidualną akcję sfinalizował strzałem, lecz Francuz trafił wprost w ręce dobrze ustawionego Guaity.

• Siqueira popisał się kolejnym dobrym dośrodkowaniem, Griezmann sprytnie zgrał z pierwszej piłki do Raula Garcii, ale strzał pomocnika Los Colchoneros został zablokowany.

• Świetna asekuracja w zespole Atletico. Zarówno Mandzukić jaki Raul Garcia bardzo uważni w defensywie.

• Trzy centry z rzędu Los Colchoneros, trzy niecelne. Dwa razy Griezmann, raz Juanfran.

• Coraz mocniej przyciska Atletico.

• Siqueira łatwo minął Yodę, wpadł w pole karne i mocno uderzył w kierunku bramki. Guaita z dużym trudem zbił piłkę na korner.

• Po akcji prawą flanką dośrodkowywał Juanfran, jednak defensorzy Getafe uprzedzili Raula Garcię.

• Escudero wykonywał rzut wolny na połowie Atleti, ale za krótkie było dośrodkowanie gracza gospodarzy.

• Turan świetnie znalazł Griezmanna na 16 metrze, Francuz uderzył nieczysto, a lot piłki zmienił jeszcze Raul Garcia, lecz ta i tak poleciała wprost w ręce Guaity. Było groźnie.

• W pierwszych minutach bardzo aktywny na lewej stronie Siqueira. Raz za razem podłącza się do akcji zaczepnych.

• Kolejna próba z dystansu. Tym razem strzelał Raul Garcia, lecz kilka metrów obok słupka.

• Dryblował na lewym skrzydle Griezmann, ale przegrał pojedynek z Velazquezem. Jak do tej pory bezbłędny defensor gospodarzy.

• Los Colchoneros na razie cierpliwą szukają luki w defensywie Getafe. Ataki raz prawą, raz lewą stroną.

• Nie opanował piłki Juanfran i od bramki zaczną Azulones.

• Bardzo agresywnie gra Getafe. Teraz faulowany Arda Turan.

• Siqueira po raz kolejny efektownie upada, tym razem w polu karnym, ale sędzia uznał, że faulu nie było. Velazquez górą.

• Siqueira szarżował lewą flanką i przewrócił się tuże przed polem karnym po starciu z Yodą, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

• Koke próbował płaskim dośrodkowaniem znaleźć któregoś z kolegów w polu karnym, ale znalazł tylko jednego z rywali.

• Z drugiej strony mocne uderzenie Lacena, który pomylił się bardzo nieznacznie. Moya nie miałby szans.

• Dwójkowa akcja Griezmann - Juanfran kończy się dośrodkowaniem tego drugiego, piłkę w polu karnym opanował Mandzukić i zgrał przed szesnastkę. Tam był Mario Suarez, ale nie udało mu się trafić w światło bramki.

• Juanfran sfaulowany przez Sammira. Rzut wolny na połowie Getafe, a patrząc na to jak biją stałe fragmenty gry podopieczni Simeone, to jest to niezła okazja.

• Rzut rożny wykonywał Koke, lecz Guaita świetnie piąstkował na przedpolu swojej bramki.

• Turan łatwo zwiódł rywala i wycofał piłkę przed pole karne, a Mario miękką wrzutką szukał Mandzukicia. Piłka w rękach golkipera Getafe.

• Długa piłka Godina w kierunku Griezmanna, ale nie miał żadnych szans Francuz na dojście do piłki.

• Getafe próbowało przeprowadzić atak lewą flanką, ale Mario pewnie powstrzymał szarżującego przeciwnika.

• Pierwszy gwizdek za nami, zaczęli!

• W dobrych humorach są także w Getafe, które tydzień temu wygrało z Realem Sociedad 2-1, a dwa gole w końcówce meczu strzelił Yoda. Francuz również dzisiaj zacznie w pierwszym składzie.

• Dodatkowo Los Colchoneros podbudowanie są zwycięstwem z Malmo w środku tygodnia. Madrytczycy pokonali Szwedów aż 5-0.

• Atletico w ostatnich 7 meczach z Getafe nie straciło żadnego gola.

• Zdecydowanym faworytem są oczywiście goście, czyli obecni mistrzowie Hiszpanii. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Atleti będzie tu traktowane w kategoriach sensacji.

• Już niespełna pół godziny do meczu Getafe - Atletico! Na relację LIVE! z tego spotkania zaprasza Filip Błajet.