Granada CF

1

FC Barcelona

3

• Barcelona dość pewnie pokonuje na wyjeździe Granadę 3:1 i zbliża się do prowadzącego Realu Madryt na odległość jednego punktu. Królewscy jutro zmierzą się na własnym stadionie z Villarreal. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Koniec meczu!

• Dwie minuty doliczone do tego spotkania.

• Jeszcze rzut rożny dla gospodarzy po akcji Candeiasa.

• Teraz z kolei Messi świetnie dograł piłkę do Pedro, ale ten uderzył nieczysto i zbyt lekko, by pokonać bramkarza Granady.

• Messi!!! Po kapitalnej akcji Neymara, Argentyńczyk przegrywa pojedynek 'sam na sam' z Oierem!

• Po centrze Rakiticia z rzutu rożnego, Bartra główkował ponad bramką Oiera.

• Żółta kartka dla rezerwowego Granady, Murillo.

• Cala zablokował dośrodkowanie Daniego Alvesa. Rzut rożny dla gości.

• Messi dostał dobre podanie w pole karne Granady, ale Argentyńczyk został jednak złapany na spalonym.

• Neymar świetnie opanował piłkę w polu karnym rywala i przewrotką zagrał do wbiegającego Messiego, który jednak skiksował i uderzył obok bramki!

• Pedro w Barcelonie zastępuje Suareza.

• Success z kolei zastępuje kontuzjowanego Bangourę.

• Zmiany w Granadzie. Schodzi Cordoba, wchodzi Candeias...

• Po niezłym kontrataku Barcy z dystansu uderza Rakitić, ale Oier pewnie łapie piłkę.

• Busquets zmienia Mathieu w ekipie gości.

• Neymar odważnym rajdem w pole karne rywala wywalczył rzut rożny dla Barcelony.

• Claudio Bravo pewnie łapie piłkę po uderzeniu z dystansu Frana Rico.

• Przepiękne zagranie Rakiticia na wolne pole do Suareza, ten minął bramkarza i jeszcze zamiast strzelać do niemal pustej bramki wyłożył piłkę Messiemu, który dopełnił formalności! 1:3!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Leo Messi!!!

• Zmiana też w Granadzie. Schodzi Marquez, wchodzi Rochina.

• Rafinha zmienia Xaviego w ekipie gości.

• Rzut wolny dla Barcelony, około 25 metrów do bramki Oiera. Leo Messi uderza jednak wysoko nad poprzeczką.

• Na spalonym ponownie znalazł się Suarez.

• Cordoba poradził sobie z Mathieu, ale potem ucierpiał jeszcze w starciu z Francuzem. Faulu w tej sytuacji nie było, a Kolumbijczyk szybko się podniósł.

• Żółta kartka dla Mathieu za faul na Iturrze.

• Na spalonym złapany Luis Suarez.

• Żółta kartka dla Neymara, który nie zagra za tydzień przeciwko Rayo.

• Barcelona próbowała odpowiedzieć, ale po zamieszaniu w polu karnym Granady Neymar huknął wysoko ponad poprzeczką!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Fran Rico z 11 metrów zdobywa kontaktowego gola!

• Rzut karny dla Granady! Zdaniem sędziego Bartra faulował w polu karnym Bangourę!

• Świetna kombinacja Suareza z Rakiticiem, Urugwajczyk wychodzi sam na sam z Oierem i płaskim strzałem umieszcza piłkę w siatce! 0:2!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Luis Suarez!

• Bangoura!!! Zawodnik Granady świetnie wpadł z piłką w pole karne Barcy, ale jego centrę do dobrze ustawionego Cordoby przejął Bravo!4

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Słaby mecz Barcelony, ale i tak prowadzi ona 1:0 po bramce Rakiticia. Gospodarze jednak się nie poddają i śmiało mogą powalczyć jeszcze o punkty po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy!

• Messi!!! Dość przypadkowo Rakitić zdołał zagrać za linię obrony do Argentyńczyka, ale ten przegrał pojedynek z Oierem!

• Po świetnej kontrze Barcelony i podaniu Daniego Alvesa, Messi strzela w słupek, ale wcześniej Argentyńczyk i tak był na wyraźnym spalonym!

• Po rzucie rożnym celny strzał głową Frana Rico spokojnie broni Bravo.

• Bravo!!! Po kąśliwym uderzeniu z dystansu Javiego Marqueza, Bravo kapitalnie odbija piłkę na rzut rożny!

• Oho! Bartra teraz popełnił błąd, ale Foulquier ewidentnie próbował wymusić jedenastkę. Sędzia nie dał się nabrać.

• Odpowiedź Granady! Cordoba zostawia piłkę przed polem karnym Ibanezowi, który zza szesnastki uderza wyraźnie obok bramki!

• Messi! Argentyńczyk dostał piłkę na skraju szesnastki, ale z powietrza uderzył nieznacznie ponad poprzeczką!

• Dziesięć minut do końca pierwszej połowy. Barcelona dość szczęśliwie prowadzi z Granadą po bramce Rakiticia.

• Messi przedarł się pod linią końcową w pole karne, ale nie zdołał dograć celnie przed bramkę do Suareza.

• Piłka w pole karne do Cordoby, ale ten był na spalonym.

• Gospodarze odważnie atakują bramkę Barcy w ataku pozycyjnym. Zespół Abela Resino wcale nie przestraszył się rywala.

• Foulquier zdobywa korner dla Granady.

• Już próbowali odpowiedzieć gospodarze! Po stałym fragmencie gry piłka ponownie spadła pod nogi Marqueza, ale ten z powietrza z 10 metrów uderzył wysoko w trybuny.

• Spore nieporozumienie w obronie Granady! Po uderzeniu Suareza, Cala wyłożył piłkę przed pustą bramką Rakiticiowi, który z tego prezentu skrzętnie skorzystał! 0:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ivan Rakitić!

• Rzut rożny dla Granady, piłka spada na 16. metr na głowę Marqueza, który uderza wysoko ponad poprzeczką bramki Bravo!

• Po niezłej akcji Barcelony, Suarez wystawia piłkę przed pole karne do Xaviego, ten uderza z dystansu, a Oier przenosi futbolówkę nad poprzeczką!

• Neymar wychodzi sam na sam z bramkarzem i z ostrego kąta uderza obok bramki. Co więcej, Brazylijczyk był na spalonym.

• Teraz podobna sytuacja po drugiej stronie boiska. Suarez minął Oiera, ale nie strzelał już do pustej bramki, bowiem był na spalonym.

• Cordoba wychodzi sam na sam z Bravo i przegrywa ten pojedynek! W dodatku Kolumbijczyk był zdaniem sędziego na spalonym.

• Żółta kartka dla Suareza za trafienie łokciem rywala. Zasłużona kartka.

• Rzut rożny dla Barcy przyniósł tylko bardzo niecelne uderzenie z dystansu Rakiticia.

• Niezłe dośrodkowanie z lewego skrzydła Jordiego Alby pada łupem Oiera Olazabala.

• Nieźle na razie się spisuje Granada, która nie pozwala na wiele rywalom z Katalonii.

• Dani Alves dopiero teraz wraca na plac gry.

• Jest jednak żółta kartka dla Marqueza. Zasłużona.

• Bardzo ostry faul Javiego Marqueza na Danim Alvesie. Obaj piłkarze opatrywani przez lekarzy.

• Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

• Sędzią tego spotkania będzie pan Santiago Jaime Latre.

• Rezerwowi Barcelony: Marc Andre Ter Stegen, Martin Montoya, Adriano, Sergio Busquets, Rafinha, Pedro, Andres Iniesta.

• Rezerwowi Granady: Roberto Fernandez, Luis Martins, Ruben Rochina, Jeison Murillo, Isaac Success, Daniel Candeias, Ruben Perez.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn!

• Dla obu drużyn to spotkanie ma duże znaczenie. FC Barcelona nie może sobie pozwolić na proste straty punktów, jeśli chce jeszcze nawiązać walkę o mistrzostwo Hiszpanii z Realem Madryt, do którego Katalończycy tracą już cztery punkty. Zespół Luisa Enrique musi kontynuować regularne zdobywanie punktów w Granadzie, a gospodarze na pewno tanio skóry nie sprzedadzą, bowiem znajdują się w strefie spadkowej i do bezpiecznego miejsca tracą obecnie również cztery oczka.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 25. kolejki hiszpańskiej La Liga, w którym Granada zmierzy się z Barceloną!