2

Atletico Madryt

2

• PS. dowód, że jednak byliśmy w błędzie. Nie było spalonego przy bramce Griezmanna.

• Po bardzo dobrym pojedynku w Maladze mamy remis! Piłkarze Malagi nadal są wściekli na arbitra za uznanie bramki Griezmanna, ale już nic nie zmienią. To już wszystko z naszej strony, już zapraszamy na live ze spotkania Sevilli z Barceloną!

• Koniec meczu!

• Griezmann przewrócił się w polu karnym Malagi, ale o jedenastce nie ma mowy.

• Zmiana w Maladze. Guerra za Amrabata.

• Na spalonym złapany Amrabat, a sędzia do tego meczu dolicza trzy minuty.

• Żółta kartka dla Griezmanna za faul na Horcie

• Żółta kartka dla Mirandy.

• Zmiana w Maladze. Schodzi Castillejo, wchodzi Horta.

• Odpowiedź Malagi! Zaskakujący płaski strzał z dystansu Amrabata doskonale broni Oblak!

• Cani zmienia Turana.

• Po świetnej akcji gości z kilkunastu metrów celnie strzela Saul, ale broni Kameni!

• Mamy dziesięć minut do końca tego bardzo dobrego spotkania. Czy ktoś jeszcze sięgnie po trzy punkty?

• W zamieszaniu w polu karnym Jimenez zgrywa piłkę głową do Griezmanna, a ten bez trudu wykorzystuje setkę! Tylko że tej bramki być nie powinno, bo Francuz był na spalonym!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Antoine Griezmann!

• Tissone zmienia Juanmiego.

• Dośrodkowanie Juanfrana bardzo pewnie łapie Kameni.

• Zmiana w Atletico. Schodzi Gabi, wchodzi Jimenez.

• Po podaniu Amrabata i szczęśliwym rykoszecie piłka trafia do wychodzącego sam na sam Samuela, a ten podcinką zapewnił gospodarzom prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Samuel Garcia!

• Saul zmienia Torresa w ekipie gości.

• Żółta kartka dla Dardera za faul taktyczny.

• Oblak! Słoweniec kapitalnie broni strzał głową z bliska Amrabata!

• Po ładnej indywidualnej akcji Boki, ostre dośrodkowanie Iworyjczyka przeszyło pole karne Atletico!

• Rzut wolny dla Atletico. Griezmann uderza jednak prosto w mur!

• Na kontrowersyjnym spalonym złapany jeden z gospodarzy.

• Godzina gry za nami! W tym meczu wynik naprawdę może się zmienić zarówno w jedną, jak i drugą stronę!

• Kameni! Kameruńczyk raz jeszcze broni strzał Fernando Torresa!

• Po dośrodkowaniu Turana groźnie główkuje Torres, ale piłkę łapie Kameni!

• Po centrze Recio defensorzy Atletico wybijają piłkę z własnej szesnastki.

• Gospodarze odpowiadają wywalczeniem rzutu rożnego.

• Świetna akcja Atletico! Po dośrodkowaniu Griezmanna, Torres zgrał piłkę głową przed bramkę, gdzie fatalnie spudłował Koke!

• Po dośrodkowaniu Amrabata piłka spadła na nogę Castillejo, ale ten nie zdołał oddać strzału z kilku metrów!

• Dobrze rozpoczęła się druga połowa dla gospodarze. Drużyna Javiego Gracii atakuje, teraz zagotowało się w defensywie Atletico, ale nie ma strzału na bramkę gości.

• Koke został zablokowany przy próbie oddania strzału z dystansu.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Po pierwszej połowie mamy 1-1. Niezbyt ciekawy mecz, jednakże dzięki Maladze może się to zmienić. Po strzelonym golu Atletico jak zawsze chciało cofnąć się do obrony, jednak końcówka pierwszej części gry to dominacja Malagi, która poskutkowała golem samobójczym! Wracamy za kwadrans!

• Atak pozycyjny zepsuty przez nieclne podanie do tyłu Nordina Amrabata.

• Wrzutka z rzutu rożnego, Miguel Torres pakuje piłkę do własnej bramki.

• Fernando Torres strzela gola samobójczego! 1-1!!!

• Ateltico zamknięte na własnej połowie. Próba zdobycia gola przez Nordina Amrabata, uderzenie zablokowane przez Gabiego.

• Malaga powoli przejmuje inicjatywę, Atletico po strzeleniu golu jest pod ścianą, a dokładniej pod własną bramką. Aktualnie rzut rożny dla Malagi.

• Gabi ukarany kartką, będzie pauzował w następnym meczu.

• Katastrofalny błąd Kameniego! Bramkarz Malagi wyszedł, by złapać rzuconą piłkę z autu, jednak ta poleciała za jego plecami. Do pustej bramki piłkę wpakował Griezmann.

• Antoine Griezmann!!! 1-0 dla Atletico!!!

• Górna piłka od Gabiego do Torresa, sędzie boczny unosi chorągiewkę w górę, sygnalizując pozycję spaloną. Powtórki telewizyjne jednoznacznie nie odpowiadają na pytanie, czy Hiszpan faktycznie był na spalonym.

• Kolejne dośrodkowanie Juanfrana, Fernando Torres wygrał pojedynek o piłkę z Rosalesem, jednakże uderzył niecelnie.

• Ofensywa Malagi i znowu akcja przerwana przez faul w ataku. Castillejo nieprzepisowo walczył o górną piłkę z Gabim.

• Wrzutka Juanfrana w pole karne, Fernando Torres złożył się do woleja, piłka poleciała daleko w trybuny.

• W zeszłym sezonie Atletico wygrało na La Rosaleda 1-0 po golu Koke.

• Długa piłka w kierunku Amrabata, jednak piłkarz grający dziś jako mediapunta sfaulował w ataku Mirandę.

• Joao Miranda poza boiskiem, jest zmuszony zmienić koszulkę, Atletico przez moment gra w dziesięciu.

• Długa piłka do Fernando Torresa, ten źle przyjmuje piłkę na szóstym-siódmym metrze od bramki i Rosales przejmuje piłkę.

• Od kiedy Diego Simone jest trenerem Atletico, drużyna z Madrytu nie straciła jeszcze bramki na La Rosaleda.

• Mamy pierwszy gwizdek meczu!

• Piłkarze obu ekip są już na boisku.

• W poprzedniej kolejce Atletico wygrało z Sociedad 2-0, zaś Malaga sensacyjnie przegrała z Eibarem 0-1.

• Arbitrem dzisiejszego meczu jest Mateu Lahoz.

• Ławka rezerwowych Atletico: Cani, Moya, Godin, Siqueira, Suarez, Jimenez, Saul. Ławka rezerwowych Malagi: Miguel Torres, Ochoa, Guerra, Angeleri, Horta, Duda, Tissone.

• W meczu rundy jesiennej Atletico pokonało na Calderon Malagę 3-1. Gole dla Rojiblancos strzelali Tiago, Griezmann i Koke, a dla Malagi Roque Santa Cruz.

• Kontynuujemy nasze relacje z boisk hiszpańskich. Zapraszamy teraz na La Rosaleda, gdzie Malaga zagra z Atletico.