1

Valencia CF

0

• To już wszystko z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Malaga skromnie, ale zasłużenie pokonuje Valencię 1:0 po bramce Castillejo. Gospodarze zbliżają się do pierwszej szóstki w tabeli, natomiast goście tracą szansę na wskoczenie na czwarte miejsce, które niezmiennie zajmuje Sevilla.

• Koniec meczu!

• Żółta kartka dla Pereza.

• Negredo!!! Po strzale Hiszpana i sporym rykoszecie piłka minimalnie mija bramkę gospodarzy!

• Valencia cały czas naciska na swojego rywala. Kolejny rzut rożny dla gości, ale dośrodkowanie w pole karne pewnie łapie Kameni.

• Rzut rożny dla Valencii nie przyniósł strzału na bramkę gospodarzy. Sędzia dolicza do tego meczu cztery minuty.

• Negredo uderzył z powietrza z 20 metrów nieczysto i piłka potoczyła się obok bramki Kameniego.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Malagi, ale tam Mustafi uderzył głową bardzo niecelnie.

• Horta zmienia Samuela w ekipie gospodarzy.

• Amrabat!!! Piękny strzał z dystansu Holendra trafił tylko w słupek bramki Diego Alvesa!

• Orban zmienia Javiego Fuego.

• Indywidualna akcja Rosalesa zakończyła się słabym płaskim uderzeniem z dystansu tego zawodnika, które pewnie obronił Diego Alves.

• Negredo z rzutu wolnego uderza wysoko w trybuny!

• Żółta kartka dla Kameniego za grę na czas.

• Weligton sfaulował tuż przed polem karnym De Paula i obejrzał żółtą kartkę.

• Zmiana w Maladze. Recio za Castillejo.

• Samu Castillejo wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

• Cancelo ogląda drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę za faul na Camacho! Mocno kontrowersyjna decyzja, ale Valencia w dziesiątkę!

• De Paul w ekipie gości zmienia właśnie Andre Gomesa.

• Faul taktyczny Dardera na Gomesu i kolejna żółta kartka w tym meczu.

• Świetna szansa dla Malagi! Kontratak gospodarzy, Amrabat 'wpuszcza' w pole karne Samuela, ale ten uderza prosto w Diego Alvesa!

• Płaski strzał z dystansu Andre Gomesa poszybował w sam środek bramki, prosto w ręce Kameniego.

• Kontra Valencii. Kameni jednak zdołał dobrze wyjść poza szesnastkę i uprzedzić tam zmierzającego do piłki Alcacera.

• Żółta kartka też dla Amrabata.

• Żółta kartka dla Camacho za faul na Gayi.

• Zmiana wśród gospodarzy. Schodzi Guerra, wchodzi Amrabat.

• Niezła kontra Malagi kończy się teraz zupełnie nieudanym strzałem Castillejo z narożnika pola karnego.

• Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Valencii, gdzie głową uderza Camacho, jednak piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

• Żółta kartka dla Cancelo za faul na rozpędzonym Castillejo.

• Zmiana w Valencii. Alcacer za Parejo.

• W odpowiedzi, po centrostrzale Samuela Garcii piłkę musiał przerzucać nad poprzeczką Diego Alves!

• Szansa dla Valencii! Jose Gaya znalazł się w idealnej sytuacji do zdobycia gola, ale przegrał pojedynek z Kamenim!

• Wreszcie jakaś ładna akcja Valencii, piłka w pole karne do Andre Gomesa, którego płaskie dośrodkowanie przed bramkę rywala zdołał przejąć Kameni.

• Rzut wolny dla gospodarzy spod linii końcowej boiska nie przyniósł żadnego zagrożenia dla bramki Diego Alvesa.

• Valencia nadal nie jest w stanie złapać swojego rytmu gry. Od pierwszych minut po przerwie to gospodarze spisują się lepiej.

• Darder uderzył z około 16 metrów prosto w ręce Diego Alvesa. Po chwili żółtą kartkę obejrzał Dani Parejo za uderzenie Castillejo.

• Dośrodkowanie z narożnika boiska jednego z graczy Malagi poszybowało poza plac gry. Zupełnie nieudana akcja.

• Sergi Darder właśnie został zablokowany w polu karnym Valencii i będzie rzut rożny dla gospodarzy.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Piłkarze obu drużyn już wracają na murawę La Rosaleda.

• Pierwsza połowa zdecydowanie na korzyść Malagi, która jest zespołem lepszym od Valencii i potrafiła to udokumentować bardzo ładną bramką autorstwa Samu Castillejo. Po przerwie z pewnością czeka nas dużo emocji.

• Koniec pierwszej połowy!

• Spore zamieszanie w polu karnym Valencii! Juanmi przed bramką został zablokowany przez Mustafiego i jest korner!

• Javi Guerra zgrał piłkę przed polem karnym do Juanmiego, którego płaski strzał z 17 metrów nieznacznie minął bramkę Nietoperzy!

• Słupek!!! Uderzenie głową Parejo po rzucie rożnym trafiło tylko w słupek bramki gospodarzy!

• Do akcji gości włączył się Cancelo, po którego dośrodkowaniu Boka omal nie zaskoczył własnego bramkarza! Iworyjczyk trafił tylko w boczną siatkę!

• Żółta kartka dla Otamendiego za protesty.

• Mustafi poradził sobie z kolejną centrą w pole karne Valencii, która znajduje się w dużych opałach w ostatnich minutach.

• Dobrze, naprawdę dobrze prezentuje się dziś Malaga. Goście z kolei są momentami bardzo zagubieni na boisku.

• Kolejna piłka za plecy stoperów Valencii, jednak Juanmi jej nie opanował i padła ona łupem Diego Alvesa.

• Katastrofa obrońców Valencii i po zagraniu Samuela Javi Guerra był w sytuacji sam na sam z Alvesem i przegrał ten pojedynek!

• Stara się odpowiedzieć drużyna gości, ale na razie podopiecznym Nuno nie udaje się przedostać pod bramkę Kameniego. Uderzenie z dystansu Rodrigo pewnie łapie kameruński bramkarz.

• Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Samuela, Samu Castillejo popisał się cudowną głowką, którą przelobował Diego Alvesa! 1:0 dla Malagi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Samu Castillejo!

• Krótko rozegrany rzut wolny przez gospodarzy zakończył się płaskim strzałem dystansu Boki, który nie sprawił problemu Diego Alvesowi.

• Cancelo dośrodkowywał z rzutu wolnego w pole karne, ale tam trzech piłkarzy Valencii minęło się z piłką i ta wyleciała poza plac gry.

• Rodrigo próbował się przedrzeć prawym skrzydłem w pole karne, gdzie jednak świetnie zatrzymał go Weligton.

• Szarżujący Samu Castillejo został odważnie zatrzymany na skraju pola karnego przez Javiego Fuego.

• Rodrigo chciał sprytnie zagrać w szesnastkę do wbiegającego Andre Gomesa, ale zagrał minimalnie zbyt mocno. Tymczasem na murawie leży Enzo Perez, który doznał jakiegoś drobnego urazu.

• Ostre dośrodkowanie z prawego skrzydła Rosalesa bardzo pewnie łapie Diego Alves.

• Trzeba przyznać, że w tym pierwszym kwadransie gry oba zespoły rozpoczęły dość ofensywnie . Mało mamy gry w środku pola.

• Długa piłka w pole karne w kierunku Javiego Guerry, ale zdołał napastnika Malagi uprzedzić Diego Alves.

• Teraz z kolei Rodrigo dobrze zagrał w pole karne do Parejo, ale ten nie zdołał dobrze zabrać się z piłką.

• Po dośrodkowaniu Andre Gomesa, Negredo nie zdołał oddać celnego strzału na bramkę rywala.

• Ostre wejście Cancelo na nogi Camacho. Sędzia Clos Gomez upomina gracza Valencii.

• Dobre podanie na czystą pozycję do Rodrigo, ten przegrywa pojedynek z Kamenim, a w dodatku był na spalonym!

• Dobry strzał z rzutu wolnego Sergiego Dardera! Piłka poszybowała nieznacznie ponad poprzeczką bramki Diego Alvesa!

• Od pierwszych minut Valencia stara się narzucić swoje warunki gry gospodarzom.

• Zaczynamy mecz!

• Kapitanami obu drużyn są dziś Weligton (Malaga) i Dani Parejo (Valencia).

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry.

• Sędzią tego spotkania będzie pan Carlos Clos Gomez.

• W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami Valencia zwyciężyła Malagę 3:0 po bramkach Paco Alcacera, Daniela Parejo i Pablo Piattiego.

• Rezerwowi Valencii: Yoel, Ruben Vezo, Lucas Orban, Filipe Augusto, Antonio Barragan, Rodrigo de Paul, Paco Alcacer.

• Rezerwowi Malagi: Guillermo Ochoa, Miguel Torres, Marcos Angeleri, Luis Alberto, Recio, Ricardo Horta, Nordin Amrabat.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn!

• Barcelona - Villarreal 3:2
  • Malaga z kolei jest jednym z większych zaskoczeń tego sezonu. Zespół Javiego Gracii plasuje się dość bezpiecznie na siódmym miejscu w tabeli, które w przypadku zwycięstwa w Pucharze Króla Barcelony lub Villarreal może dać Andaluzyjczykom nawet grę w Lidze Europy w przyszłym sezonie. Malaga ma bowiem pięć punktów przewagi nad ósmym w tabeli Eibar i traci sześć do szóstego Villarreal.

• To spotkanie zamyka 21. kolejkę ligową w Hiszpanii. Rzadko się zdarza, aby w poniedziałek rozgrywano jeden z ciekawszych meczów tej kolejki, ale to ma właśnie miejsce dzisiaj. Na Estadio La Rosaleda przyjeżdża walcząca o czwarte miejsce w tabeli Valencia, która po 20 meczach ma na swoim koncie 41 punktów i traci obecnie do Sevilli tylko jeden punkt.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 21. kolejki La Liga, w którym Malaga zmierzy się z Valencią.