Rayo Vallecano

0

Sevilla FC

1

• KONIEC! Sevilla skromnie pokonuje Rayo 1:0 po golu Carlosa Bacci. To był prawdziwy mecz walki - sędzia pokazał jedenaście żółtych i jedną czerwoną kartkę.

• Beto ukarany żółtą kartką.

• Alberto Bueno dośrodkowuje, ale defensorzy Sevilli wybijają piłkę. Rzut rożny dla Rayo.

• Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

• Daniel Carrico zostaje ukarany drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką. Sevilla będzie grała w dziesiątkę.

• Banega za słabo podał do przodu i nic nie wyszło z kontry Sevilli

• Świetna akcja Manucho, wydawało się, że piłka trafiła do bramki Sevilli, ale ostatecznie trafiła tylko w boczną siatkę.

• Alex Moreno miał piłkę na lewej nodze i szukał miejsce w jedenastce Sevilli, by oddać strzał. Koniec końców nie udało mu się to.

• Zmiana w Sevilli, za Carlosa Baccę wejdzie Kevin Gameiro.

• Carlos Bacca ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w Rayo, Emiliano Insua opuści plac gry, zastąpi go Alex Moreno

• Coke w ostatniej chwili zatrzymał Kakutę. Bardzo dobre zawody rozgrywa dziś defensor Sevilli.

• Arribas faulował Manucho, sędzia dyktuje rzut wolny dla Rayo.

• Zółtą kartką został ukarany Daniel Carrico.

• Manucho został ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w Sevilli, za Grzegorza Krychowiaka wszedł Alejandro Arribas.

• Diogo Figueiras uderzał na bramkę Rayo, ale trafił prosto w Cristiana Alvareza.

• Trashorras do Insuy, ten odegrał futbolówkę do Manucho, który oddał niezły strzał na bramkę Sevilii, który z ledwością obronił Beto. Wcześniej sędzia odgwizdał jednak spalonego.

• Manucho został złapany na spalonym.

• Ever Banega ukarany żółtą kartką.

• Grzegorz Krychowiak ma jakiś problem i przebywa obecnie poza placem gry.

• Rzut wolny dla Rayo, Kakuta uderzał z dystansu bezpośrednio na bramkę, Beto pewnie obronił ten strzał.

• Zmiana także w Sevilli. Jose Antonio Reyes schodzi, zmienia go Aleix Vidal.

• Kolejna zmiana w Rayo, za Abdulaye'a Ba wejdzie Jozabed.

• Alberto Bueno pędzący pod bramkę Sevilli został zaskoczony bardzo dobrym przechwytem Coke.

• Zmiana w Sevilli, Raul Baena opuści plac gry, zastąpi go Manucho.

• Ależ szansa Sevilli! Reyes pięknie zagrał piłkę do Vitolo, ten lewą nogą strzelał na bramkę Rayo, ale piłka powędrowała tuż obok lewego słupka!

• Bliski zdobycia gola był teraz Coke, jednak gracz Sevilii trafił prosto w ręce Cristiana Alvareza .

• Gael Kakuta świetnie zamknął wysokie dośrodkowanie w pole karne, w mig przejął piłkę i oddał strzał w sam środek bramki. Beto popisał się w tej sytuacji kapitalną interwencją!

• Jose Antonio Reyes uderzał z rzutu wolnego, posłał piłkę w pole karne. Golkiper Rayo wysoko wyskoczył i przechwycił piłkę. Sevilla ma rzut rożny.

• Poziom agresji po pierwszej połowie nie opadł. Abdoulaye Ba nieprzepisowo powstrzymywał przed momentem rywala, ale na jego szczęście sędzia oszczędził go i nie pokazał kartki.

• Gospodarze nieco odważniej rozpoczęli drugą połowę. Przed chwilą Roberto Trashorras zgral piłkę na pole karne, ale Alberto Bueno nie dopadł do niej.

• Na Estadio del Rayo Vallecano zgromadziło się dziś 11 604 tys. widzów.

• Gael Kakuta sprawnie minął rywala w okolicach pola karnego gości, ale nie zdołał oddać strzału na bramkę Sevilli.

• Leo Baptistao świetnie przyjął piłkę w polu karnym i od razu oddał strzał na bramkę. Piłka powędrowała jednak obok prawego słupka.

• Wracamy po przerwie i zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Dużo walki, dużo złych emocji, bramka Carlosa Bacci, żółta kartka Grzegorza Krychowiaka. Tak można podsumować pierwszą część meczu.

• Carlos Bacca przedzierał się pod bramkę Rayo, ale kiedy chciał oddać strzał sędzia odgwizdał faul w ofensywie.

• Roberto Trashorras krótko zagrywał piłkę z rzutu rożnego, bez zagrożenia pod bramką Sevilli.

• Nicolas Pareja ukarany żółtą kartką.

• Alberto Bueno i Beto starli się w okolicach bramki Sevilli, ale obaj panowie podali sobie ręce i zażegnali konflikt.

• Gael Kakuta uderzał z rzutu wolnego, piłka powędrowała prosto w ręce Beto.

• Żółtą kartką zostaje ukarany także Vitolo.

• Abdoulaye Ba ukarany żółtą kartką.

• Nicolas Pareja nieprzepisowo powstrzymał rywala. Rzut wolny dla Rayo. W tej sytuacji bliski zdobycia drugiej żółtej kartki był Grzegorz Krychowiak.

• Raul Baena ukarany żółtą kartką.

• Roberto Trashorras uderzał z rzutu rożnego, piłkarze Sevilli bez problemów poradzili sobie z wybiciem piłki.

• Grzegorz Krychowiak został ukarany żółtą kartką.

• Alberto Bueno wślizgiem powtstrzymał i przewrócił rywala. Obyło się bez kartki.

• Stephane Mbia posłał długie podanie na drugą stronę boiska, ale żaden z jego kolegów nie dopadł do futbolówki.

• Javier Aquino biegł pod bramkę Sevilli, odegrał piłkę do Quiniego, ale ich akcję przerwała dobre interwencja Beto.

• Wiele chaosu widać dziś w grze Rayo Vallecano. Gospodarze gubią się na boisku w niemal każdej akcji i szczególnie w defensywie sprawiają wrażenie, jakby piłkarze tej drużyny grali ze sobą po raz pierwszy.

• Vitolo został złapany na spalonym.

• Strzał Gaela Kakuty zablokował jeden z obrońców Rayo. Gospodarze zbyt łatwo pozwalają rywalom przedostawać się pod własną bramkę.

• Świetne przyjęcie Vitolo, który ładnie strzelił tuż pod poprzeczkę! Świetna interwencja Cristiana Alvareza uchroniła Rayo przed stratą gola!

• Stephane Mbia sfaulował przeciwnika, ale skończyło się tylko na słownej reprymendzie Alfonsoa Álvareza.

• Roberto Trashorras ukarany żółtą kartką.

• Groźnie pod bramką Sevilli, Quini kilka razy próbował zaatakować bramkę gości po dobrym odbiorze piłki Kakuty, ale goście w porę ich powstrzymali.

• Trashorras uderzał piłkę z narożnika boiska, ale ta nie trafiła do żadnego z jego partnerów.

• Stephane Mbia próbował przejąć piłkę, ale uderzył w nogi przeciwnika. Mamy rzut rożny dla Rayo.

• Bardzo dobrze zagranie Evera Banegi w pole karne Rayo, ale tym razem bardzo dobrze zachował się Cristian Alvarez i oddalił zagrożenie spod własnej bramki.

• Wielkie nieporozumienie w szeregach defensywnych Rayo! Błąd Amay sprawił, że Carlos Bacca znalazł się w sytuacji sam na sam z Cristianem Alvarezem i wpakował piłkę prosto do siatki.

• Goooool!! Carlos Bacca!!!!

• Beto niedokładnie podawał piłkę do swoich kolegów i przeciwnicy bez problemu ją przechwycili.

• Świetna sytuacja Sevilli! Reyes minimalnie źle zagrywał do Carlosa Bacci, w efekcie ten źle przyjął piłkę i skierował ją na aut.

• Reyes i Diogo próbowali stworzyć pod bramką Rayo jakąś składną akcję, ale defensorzy drużyny gospodarzy spisali się bardzo dobrze i udaremnili ich atak.

• Ever Banega uderzał z rzutu rożnego, piłki w jedenastce szukał Coke Andujar, ale koniec końców akcja Sevilli spełzła na niczym.

• Groźna akcja gości tego spotkania, Vitolo zagrał prostopadle w pole karne, jednak żaden z jego kolegów nie dopadł do piłki.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• W wyjściowym składzie Sevilli znalazł się oczywiście GRZEGORZ KRYCHOWIAK.

• Znacznie lepiej radzą sobie w tym sezonie piłkarze Sevilli, którzy zgromadzili już wadzieścia sześć punktów. Ekipa ze Estadio Ramón Sánchez Pizjuán znajduje się czwartym miejscu i poważnie myśli o walce o mistrzowski tytuł.

• Gospodarze spotkania mają na koncie siedemnaście punktów i plasuje się w środku tabel, na dziesiątym miejscu.

• Rezerwowi Sevilli: Rico – Navarro, Arribas, Suarez, Deulofeu, Vidal, Gameiro, Aspas.

• Rezerwowi Rayo: Campos – Nacho, Morcillo, Jozabed, Manucho, Lica, Moreno.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Rayo Vallecano - Sevilla!