Real Madryt

1

Granada CF

0

• Koniec meczu! Real pokonuje skromnie i w dość kontrowersyjnych okolicznościach Granadę 1:0. Jedynego uznanego gola strzelił dziś Karim Benzema, a w pierwszej połowie sędzia nie uznał prawidłowego trafienia gości. Trzy punkty wędrują na konto Królewskich i przynajmniej do jutra wyprzedzają oni prowadzącą w tabeli Barcelonę.

• Przekombinował El Arabi pod szesnastką Realu. To mogła być dobra okazja dla przyjezdnych.

• Niewiele dzieje się w doliczonym czasie gry. Goście nie są w stanie przedostać się pod bramkę Realu.

• Cztery minuty doliczone do tego meczu.

• Rzut wolny dla Granady z około 27-28 metrów. Javi Marquez uderza w mur Królewskich.

• Prostopadłe podanie w pole karne w kierunku Ronaldo, ale ten nie sięgnął futbolówki!

• Ostatnia zmiana w Realu. Casemiro za Isco.

• Szansa dla Realu! W zamieszaniu podbramkowym niepewnie interweniował Fernandez, a Czeryszew spudłował z kilku metrów!

• Isco przewrócił się w polu karnym w starciu z rywalem, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

• Żółta kartka dla Krhina

• Z kolei w Realu Czeryszew wchodzi za Benzemę.

• Trzecia zmiana w Granadzie. Nico Lopez za Edgara Mendeza.

• El Arabi wywalczył korner dla Granady, po nim zakotłowało się w szesnastce Realu, ale bez konsekwencji.

• Rzut wolny dla Realu z 27 metrów. Ronaldo uderza prosto w mur gości.

• Kartka dla Javiego Marqueza.

• Real cały czas naciska. Podopieczni Beniteza zdobywają co chwila kolejne stałe fragmenty gry.

• Fran Rico zmienia Rochinę w ekipie gości.

• Kolejne okazje dla Realu! Varane główkuje nad bramką, a po chwili płaski strzał rozpędzonego Ronaldo nieznacznie mija słupek bramki Granady!

• Ronaldo! Potężny strzał z dystansu Portugalczyka odbija na rzut rożny Andres Fernandez!

• Roszada również wśród Królewskich. Kovacić za Kroosa.

• Zmiana w Granadzie. Schodzi Success, w jego miejsce wchodzi Ibanez.

• Navas! Po kapitalnej indywidualnej akcji El Arabiego, który w polu karnym minął trzech rywali, pojedynek z Marokańczykiem wygrywa bramkarz Realu!

• Rzut rożny dla Realu. Po centrze Kroosa celnie główkuje Cristiano Ronaldo, ale uderza w sam środek bramki, prosto w ręce bramkarza!

• Bramka dla Realu! Po doskonałym dośrodkowaniu Isco, z kilku metrów celnie główkuje Karim Benzema! 1:0!

• GOOOL! Karim Benzema!

• Nieprawdopodobne! Po cudownej kontrze Granady Success w pojedynku z Navasem uderza ponad poprzeczką!

• Dobra, szybka akcja Realu zakończona zupełnie nieudanym strzałem Ronaldo z 16 metrów.

• Real cały czas w ataku pozycyjnym i Królewscy dość łatwo przedostają się w pole karne rywala. Na razie jednak bez efektu.

• Akcję indywidualną przeprowadził Isco, który po ścięciu ze skrzydła do środka uderzył ze skraju szesnastki i został zablokowany.

• Marcelo przewrócił się w polu karnym po ostrym, ale czystym wślizgu rywala. Nie ma faulu.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie 0:0, choć obie strony miały swoje dogodne okazje!

• Dogranie w pole karne do Ronaldo, ale nie sięgnął piłki Portugalczyk. Od bramki Fernandez

• Żółta kartka dla Isco za wycięcie rywala od tyłu.

• Isco dostał podanie na prawej stronie pola karnego, miał dużo czasu na uderzenie, ale przymierzył za bardzo na lewo i piłka minęła długi słupek!

• El Arabi posłał podanie w pole karne, do którego doszedł Success, ale jego strzał wybronił Navas! Wyśmienita okazja Granady!

• Słupek obił właśnie Ronaldo, ale do tego był na spalonym!

• Benzema faulował w polu karnym gości. Od wolnego Granada.

• Żółta kartka dla Edgara za faul na Marcelo.

• Lucas padł teraz w polu karnym Granady, ale również nie ma faulu.

• El Arabi ścięty w polu karnym, ale faulu wg sędziego nie było. Kontrowersyjna sytuacja.

• Chwila przerwy w grze, piłka wybita na aut, bo ucierpiał Marquez.

• Prostopadła piłka do Benzemy, który przejął ją w polu karnym, ale niepotrzebnie próbował odgrywać, zamiast samemu uderzać. W efekcie wybili futbolówkę obrońcy.

• Kolejna okazja Granady, ale pewnie interweniuje Navas. Goście jednak bez respektu co chwilę atakują bramkę Realu.

• Rzut wolny dla Realu! Ronaldo uderzył mocno, piłka skozłowała i Fernandez odbił ją przed siebie. Lucas Vazquez pospieszył z dobitką, ale uderzył fatalnie.

• Piłka w siatce Realu, ale sędzia liniowy pokazuje spalonego! Nie słusznie! Gola jednak nie uznano...

• Ależ okazja Realu! Najpierw strzał Ronaldo broni Fernandez, a dobitka Benzemy jest niecelna!

• Daleka piłka do Ronaldo, ale za mocno i Portugalczyk nie był w stanie przejąć jej w polu karnym. Zacznie bramkarz Granady.

• Ronaldo czysto zatrzymany w polu karnym! Nie ma mowy o "jedenastce"

• Akcja Granady prawą stroną zatrzymana przez Varane'a.

• Modrić powstrzymany na prawym skrzydle. Rzut rożny. Wrzutka Modricia, głową uderzył Pepe i piłkę wyłapał pewnie Fernandez

• Próba Grandy prawą stroną powstrzymana przez obronę Realu.

• Szybka akcja Realu lewą stroną i Marwuez zmuszony wybić piłkę na rzut rożny.

• Daleka piłka pod pole karne Realu i Navas przejmuje piłkę, asekurowany dodatkowo przez parę stoperów.

• Rzut rożny dla Realu. Szybko rozegrany przez Marcelo, po chwili pika do niego wróciła, ale próba dośrodkowania wybita.

• Ależ okazja Granady! Biraghi dośrodkował z lewej strony i sprzed bramki piłkę wybił Marcelo! Było jednak blisko samobója!

• Od pierwszych minut Real stara się atakować. Na razie nie stworzył sobie jednak groźnej okazji, wyraźnie jednak prowadzi grę.

• Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

• Zawodnicy obu drużyn już w tunelu. Piłkarze Realu rozluźnieni, raczej pewni swego. Za chwilę zaczynamy!

• Rezerwowi Granady: Ivan Kelava, Jean-Sylvain Babin, Dimitri Foulquier, Fran Rico, Robert Ibáñez, Nico Lopez i Thievy Bifouma

• Rezerwowi Realu: Kiko Casilla, Nacho, Alvaro Arbeloa, Casemiro, Mateo Kovacic, Jese i Denis Cheryshev

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Realu Madryt z Granadą. "Królewscy" w dobrych humorach po zwycięstwie w Lidze Mistrzów liczą dziś na kolejną gładką wygraną. Czy będziemy świadkami dużych emocji?