Real Madryt

2

Levante UD

0

• Łatwe zwycięstwo Realu, który dziś zupełnie nie musiał się wysilać. 2:0 po dwóch bramkach Bale'a i przed El Clasico Królewscy tracą do Barcelony tylko jeden punkt. To tyle z naszej strony, zapraszamy na kolejne relację na żywo na naszym portalu.

• Koniec meczu!

• Znowu pudło Ronaldo! Świetna centra Marcelo, zgranie piłki głową Bale'a, ale Ronaldo z powietrza uderza bardzo niedokładnie!

• Trzy minuty doliczone do tego meczu, a Jese zdobywa rzut rożny dla Realu.

• Odpowiedź Levante! Dobra piłka w pole karne do El Zhara, jednak ten fatalnie skiksował!

• Z rzutu wolnego Marcelo zacentrował idealnie na głowę Hernandeza, ale ten uderzył niecelnie, a w dodatku był na spalonym!

• Tak jest. Camarasa schodzi z boiska, Levante w ostatnich minutach w osłabieniu.

• Jakiś problem ze zdrowiem ma teraz Camarasa. Levante chyba będzie musiało skończyć ten mecz w dziesiątkę.

• Po dośrodkowaniu Tono z lewego skrzydła w dobrej sytuacji znalazł się Casadesus, ale niepilnowany uderzył głową ponad bramką!

• Camarasa zdecydował się na strzał z dystansu, jednak piłka poszybowała ponad poprzeczką.

• Żółta kartka dla Ramosa.

• Cristiano!!! Portugalczyk jeszcze stara się zdobyć swojego gola, ale jego strzał w środek bramki broni Marino!

• Chicharito wchodzi w miejsce Benzemy. Ostatnia zmiana w Realu.

• Znakomite przerzuty dzisiaj prezentuje Sergio Ramos. Szkoda, że teraz po jednym z nich Marcelo był na spalonym.

• Bale zagrał piłkę w pole karne do Ronaldo, jednak zbyt mocno i ta padła łupem Marino.

• Illarramendi zmienia Lukę Modricia.

• David Barral z dystansu uderza teraz bardzo niecelnie.

• Na spalonym złapany Cristiano Ronaldo.

• Trzecia zmiana w Levante. Casadesus za Uche.

• Próba indywidualnej akcji Barrala przerwała w ostatniej chwili w polu karnym przez dobrze interweniującego Marcelo.

• Nie ma gola! Bale miał okazję zanotować hattricka, ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem!

• Zmiana w Realu Madryt. Schodzi Isco, a w jego miejsce Jese.

• Isco znalazł się z piłką w polu karnym rywala, ale przy próbie uderzenia z kilkunastu metrów został zablokowany.

• Już jesteśmy po drugiej stronie boiska, gdzie Bale szukał ustawionego przed bramką Ronaldo, ale wywalczył tylko korner.

• Odpowiedź Levante! Po rzucie rożnym Kalu Uche główkuje wysoko ponad poprzeczką!

• Co teraz chciał zrobić Benzema!!! Po dośrodkowaniu Ronaldo Francuz genialnym uderzeniem piętą, tzw. skorpionem, trafił w słupek bramki Levante!!!

• ... z kolei Ruben Garcia wchodzi w miejsce Moralesa.

• Zmiany w Levante. El Zhar za Xumetrę...

• Keylor Navas popisał się dobrą interwencją przed polem karnym, uprzedzając pędzącego Moralesa.

• Nie ma wysokiego tempa jak na razie w drugiej połowie tego meczu. Real pewnie prowadzi 2:0 i nie ma zamiaru się specjalnie wysilać.

• Teraz z kolei pokazał się drugi z bocznych obrońców. Po dośrodkowaniu Carvajala słaby strzał głową Ronaldo wyraźnie mija bramkę.

• Marcelo dokładnie dośrodkował na nogę Karima Benzemy, ale ten huknął z woleja wysoko w trybuny!

• Real dąży do strzelenia trzeciej bramki. Na razie goście umiejętnie się bronią.

• Wracamy do gry.

• Koniec pierwszej połowy - Real prowadzi 2:0.

• Po faulu Kalu Uche szybko i niespodziewanie grę wznowił Modrić, który wypatrzył wybiegającego na prawej stronie Daniego Carvajala. Hiszpan wycofał piłkę do wbiegającego w pole karne Ronaldo, który huknął prawą nogą w długi róg. Futbolówka otarła się jeszcze o stopę stojącego przed bramką Bale'a i wpadła w boczną wewnętrzną część siatki.

• 2:0 dla Realu! Bale dotknął piłki po strzale Ronaldo i to jemu zaliczono bramkę

• Ronaldo i Benzema wyszli z kontrą, ale pod polem karnym Francuz praktycznie podał piłkę do bramkarza rywali. Niezrozumiałe zachowanie.

• Gol Bale'a na 1:0

• Żółta kartka dla Modricia.

• Poprzeczka po zagraniu Bale'a! Walijczyk dośrodkował z lewej strony boiska, a futbolówkę odbił jeden z obrońców Levante - piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła poza boisko.

• To pierwszy gol Bale'a od 24 stycznia, kiedy to trafił z rzutu karnego w meczu z Cordobą.

• Modrić świetnie "wypuścił" na prawej stronie pola karnego Benzemę, który dograł do Ronaldo. Portugalczyk nieco nieczysto uderzył "nożycami", a piłkę z linii bramkowej wybił obrońca Levante. Defensorzy gości nie zdołali jednak "wyekspediować" futbolówki z pola karnego, a ta trafiła prosto na nogę Walijczyka, który mocnym strzałem z woleja w długi róg zapewnił Realowi prowadzenie.

• GOOOL dla Realu! Bale!

• Znowu broni Marino! Tym razem po rzucie rożnym wykonanym przez Modricia piłkę głową uderzył Gareth Bale. Golkiper Levante odbił jednak piłkę.

• Piłka w siatce Levante, ale gol Benzemy słusznie nieuznany! Potężnie sprzed pola karnego uderzył Modrić, futbolówkę odbił Diego Marino, a francuski napastnik pospieszył z dobitką, ale był na pozycji spalonej.

• Ostatnio dużo mówiło się o tym, że Ronaldo dawno nie strzelił bramki z rzutu wolnego. Teraz miał kolejną okazję na uderzenie ze stojącej piłki, ale trafił w mur.

• "Królewscy" zgodnie z przewidywaniami dominują na boisku i tradycyjnie są nastawieni bardzo ofensywnie. Oprócz strzału Ronaldo w słupek na razie piłkarzom Carlo Ancelottiego nie udało się stworzyć więcej okazji do strzelenia bramki.

• Świetna akcja Realu i było blisko gola! Benzema świetnie z półobrotu podał do Cristiano Ronaldo, który strzelił w długi róg, ale trafił w słupek!

• Gramy! Zaczęli goście.

• Rezerwowi Levante: Juanfran, Jesús Fernández, Casadesús, Sissoko, El Zhar, Rubén García, José Mari

• Rezerwowi Realu: Varane, Jesé, Casillas, Hernández, Kroos, Illarramendi, Nacho

• Już za kilka chwil rozpocznie się spotkanie 27. kolejki La Liga. Na Santiago Bernabeu Real Madryt zmierzy się z Levante.