• Francisco Molinero ogląda żółtą kartkę

• Kartonik dla Vargasa.

• Żółtą kartką ukarany Toni Kroos za faul taktyczny.

• To wszystko na dziś, za uwagę dziekuje Państwu Piotr Bernaciak, zapraszam na następne relacje w naszym serwisie!

• Wspaniały mecz Realu Madryt, drużyna Rafaela Beniteza ucisza krytyków i w doskonałym stylu gromi Real Betis w stosunku 5:0 po dwóch pięknych bramkach Jamesa Rodrigueza oraz Garetha Bale'a i jednym trafieniu Karima Benzemy.

• Koniec meczu!

• Przerywa rajd Bale'a Xavi Torres, zostaje za to ukarany żółtą kartką przez sędziego Hernandeza Hernandeza.

• Trzy minuty dolicza sędzia.

• GOOL! 5:0 dla Realu Madryt, gola zdobywa Gareth Bale ładnym uderzeniem z około trzydziestu metrów pokonuje Antonio Adana, piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki!

• Kartkę dostaję Carlos Casemiro za brzydkie uderzenie przeciwnika łokciem.

• Głową uderzał kapitan Królewskich Sergio Ramos i od bramki rozpocznie Adan, choć Los Blancos należał się rzut rożny.

• Zablokowane dośrodkowanie Ronaldo, jednak kontra Betisu kończy się tak szybko, jak się zaczęła.

• Daje trener Mel odpocząć niezwykle zmęczonemu N'Diaye, zastąpi go Petros.

• Z rzutu wolnego z szesnastu metrów uderzał Cristiano Ronaldo, piłka mija mur, ale trafia wprost w Adana.

• Sam Sergio Ramos trafia przewrotką w słupek! Piłkarze gospodarzy robią co chcą w polu karnym gości z Sewilli.

• Słabsze teraz widowisko, spokojnie akcje konstruuje Real Madryt, goście już pogodzeni z rezultatem.

• Chorwacka zmiana w Realu - opuści boisko zmęczony Luka Modrić, a w Realu debiutuje właśnie nowy nabytek, Kovacić!

• Zwija się z bólu teraz Cejudo po starciu z Modriciem.

• Starają się teraz stworzyć sobie jakieś okazje do strzelenia bramki piłkarze Betisu, jednak póki co dobrze sobie radzi obrona Realu Madryt.

• Kolejna wyśmienita interwencja Varane'a, uprzedził Molinę i tylko aut mają goście.

• Niezła akcja Betisu, jednak dośrodkowanie gości wybite przez Raphaela Varane'a.

• Żegnany brawami Toni Kroos, zmieni go wracający z FC Porto Carlos Casemiro.

• Kolejny raz w sytuacji sam na sam z Adanem myli się Cristiano Ronaldo!

• Co za dyspozycja Navasa! Broni strzał Rubena Castro, jednak uderzył on źle - w sam środek, reprezentant Kostaryki bez problemów złapał piłkę!

• Ukarany kartką Varane, jednak sędzia chyba pospieszył się z decyzją o karnym.

• Rzut karny dla gości! Faulowany Molina!

• Bardzo niecelny strzał Xaviego Torresa - kolejna okazja na kontrę zmarnowana.

• Trwa oblężenie bramki Betisu, kolejny już raz Ronaldo zatrzymany przez Antonio Adana!

• Faulowany Toni Kroos pod własnym polem karnym. Stracona szansa przez Betis na strzelenie choćby jednej bramki.

• Przed chwilą faulowany był Ronaldo przez Pezzelliego, jednak sędzia nie gwiżdże nawet przewinienia, choć faul ten kwalifikował się przynajmniej na żółtą kartkę.

• Zmiana także w drużynie gości, niewidocznego dziś Daniego Ceballosa zmieni dwudziestodziewięcioletni Francuz Didier Digard.

• Schodzi z boiska żegnany brawami Benzema, zmienia go Isco.

• Niesamowicie w drugiej połowie atakuje Real, niemal każda ich akcja tworzy zagrożenie pod bramką Adana!

• CO ON DZIŚ WYCZYNIA?! James Rodriguez, przewrotka, gol! Niesamowita akcja Realu Madryt, to już jest pogrom. James po raz kolejny strzela niesamowitą bramkę! Jest już 4:0!

• Po stu sekundach drugiej połowy bramkę strzela Real! Karim Benzema trafia po dośrodkowaniu Garetha Bale'a! Świetnie wchodzi w drugą połowę zespół Los Blancos!

• Mieliśmy w przerwię zmianę - Molinero zmienił weteran Jorge Molina.

• Zaczynamy drugą połowę, przy piłce Real Madryt!

• Ależ niesamowity mecz w Madrycie! Dominują gospodarze, James udowodnił, że jest specjalistą od strzelania pięknych bramek, a naprawdę znakomitą interwencją popisał się Keylor Navas. Do przerwy 2:0 dla gospodarzy!

• Kończy sędzia Hernandez pierwszą połowę!

• Chyba jednak Chorwat da radę grać dalej.

• Utyka Luka Modrić i zanosi się na zmianę.

• Ależ interwencja Keylora Navasa! Z pewnością kandydat do interwencji roku! Navas wyciągnął Molinerze piłkę spod nóg, choć bramkarz już leżał, a w bramce stali jedynie obrońcy, to reprezentant Kostaryki w niebywały sposób łapie piłkę!

• Dyskutował po stracie bramki z sędzią trener gości Pepe Mel i za to został ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOL! 2:0! Doskonałe uderzenie z rzutu wolnego Jamesa Rodriguesa! Uderzył piłkę z boku pola karnego, uderzył w kierunku dalszego słupka i pokonał Antonio Adana!

• Cristiano Ronaldo minął kilku przeciwników i w stuprocentowej sytuacji przegrywa pojedynek z Antonio Adanem!

• Teraz mieli dobrą okazję na kontrę piłkarze gości, ale podanie do N'Diaye nie dotarło do celu. Szybko, za szybko pozbywają się piłki goście.

• Oglądamy naprawdę dobry mecz, sporo okazji, przez pół godziny lepsze wrażenie sprawia Real Madryt, gospodarze kreują więcej akcji i zasłużenie prowadzą!

• Dobrą miał okazję James aby wystawić piłkę Benzemie, jednak niepotrzebnie zagrywał piętką i stracił.

• Walczył głową Juan Manuel Vargas, ale piłkę przejmuje Keylor Navas.

• Świetne podanie do Vargasa, ale sytuację ratuje dobrze dziś dysponowany Danilo!

• Kolejna składna akcja Realu Madryt i w ostatniej chwili zablokowany strzał Danilo!

• Chciał Cristiano Ronaldo sprytnie podać do Benzemy, ale napastnika Realu uprzedził Antonio Adan.

• Gubi się Marcelo w swoich interwencjach i kolejny rzut rożny dla Betisu!

• Przepiękna tiki-taka w wykonaniu gospodarzy zakończona niecelnym strzałem Danilo, to była dobra szansa Realu!

• Prostopadłe podanie wykonał Francisco Molinero, ale nic z tego, przejmuje piłkę Sergio Ramos.

• Stracił ten mecz trochę na tempie, mimo wszystko nadal nie jest nudny. Do głosu próbują dojść goście.

• Zbyt nonszalancko chciał zagrać Luka Modrić i piłka wyszła na aut na połowie Realu.

• Teraz niecelny strzał ze strony gospodarzy, nieczysto trafił w piłkę Toni Kroos.

• Niedokładny strzał Rubena Castro i ponownie od bramki Navas.

• Stara się odgryźć Betis, po strzale N'Diaye nieporozumienie w polu karnym Realu, ale piłkę łapie Keylor Navas!

• Z wolnego nic nie wyszło, ale po chwili szybkie podanie i gol dla Realu, jednak na spalonym był strzelec, Karim Benzema.

• Od początku naciera Real Madryt, teraz faulowany Karim Benzema i rzut wolny dla gospodarzy.

• GOOOL! Ależ początek w Madrycie! Piękne dośrodkowanie Jamesa z 25 metrów i Bale piękną główką pokonuje Adana! 1:0!

• Zaczynamy!

• Pół godziny do meczu, mamy już skład gospodarzy! Bez niespodzianek dzisiejsza jedenastka Realu Madryt. Rafa Benitez do gry desygnuje swój najsilniejszy skład.

• Obie drużyny rozpoczęły swój sezon od remisu - Real Madryt ze Sportingiem Gijon (0:0), a Betis z Vilarealem (1:1). Brak zwycięstwa gospodarzy będzie dziś dużą niespodzianką.

• Witam, z tej strony Piotr Bernaciak, zapraszam na dzisiejszą relację z meczu Real Madryt - Real Betis de Balompie!