Real Madryt

4

Real Sociedad

3

• Sporo emocji za nami, brawa dla zawodników gości w szczególności dla Xabi Prieto, zdobyć hat - tricka na Stantiago Bernabeu co jest coś. Ronaldo w końcu zagrał lepiej, dziś zdobył dwa gole, dobre zawody rozegrał też Benzema. Za śledzenie relacji live dziękuję Marcin Zając, zapraszam na kolejne relację LIVE na ekstraklasa.net!

• I mamy koniec meczu 4:3 dla Realu Madryt.

• Żółta kartka dla Elustondo, za zagranie ręką.

• Jeszcze rzut wolny dal Realu M, 25 metrów od bramki gości.

• Real wyszedł z kontratakiem, ale Bravo dobrze zachował się na przedpolu i wyprzedził Ronaldo.

• Jose Angel fauluje Higuaina

• Real M mimo słabego początku wykaraskał się z kłopotów i pokazał, kto rządzi na Bernabeu.

• Jeszcze 2 minuty do końca spotkania plus do co doliczy arbiter.

• Ronaldo uderza, ale obrońcy wybijają na rzut rożny.

• Teraz Real M spokojnie kontroluje wydarzenia na boisku.

• Jose Mourinho zmienia Ozila za Lukę Modricia, Chorwat jest okrzyknięty najgorszym transferem gospodarzy w tym sezonie.

• Zmiana w obozie gości, schodzi De la Bella a w jego miejsce Jose Angel.

• Ronaldo bliski skompletowania hat - tricka, Portugalczyk wygrał wyścig z obrońcami, ale strzela w zewnętrzna część słupka.

• Rafael Varane, uderza w polu karnym, ale strzał obok bramki.

• I gramy 10 na 10, Dani Estrada fauluje Cristiano Ronaldo.

• Xabi Prieto kompletuje hat - tricka! Wykorzystał sytuacją sam na sam!

• I gol dla gości 4:3! Xabi Prieto!

• I zmiana w Realu Madryt, schodzi Benzema a w jego miejsce Higuain, dobre spotkanie Francuza.

• Ronaldo podchodzi do wolnego i trafia bramkę! Piłka poleciała pod poprzeczkę, bramkarz gości zachował się fatalnie, piłka przelatuje mu między rękami.

• Gol!!! Ronaldo i 4:2!

• Xabi Alonso otrzymuje kartkę za protesty

• Ronaldo brutalnie faulowany, obok pola karnego!

• Przez długi czas nic się nie działo, aż tu nagle świetnie dograł Benzema, Portugalczyk dopadł do piłki i w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza gości!

• I gol!!! Ronaldo i mamy 3:2

• Ronaldo podbiegł do Cassilasa, aby przekazać mu opaskę kapitańską, ale Cassilas zostawił ją Portugalczykowi.

• Ronaldo minimalnie obok bramki, Portugalczyk strzelał z przed pola karnego.

• Nic z tego nie wyszło i Cassilas wznawia grę.

• Goście poczynają sobie bardzo śmiało, mamy faul Essiena, i okazja dla Sociedad

• Rzut rożny dla gospodarzy i Bravo pewnie chwyta piłkę.

• I mamy zmianę w ekipie gości, z boiska schodzi Gonzalo Castro w w jego miejsce wchodzi Diego Ifran.

• Goście z rzuty rożnego, ale od bramki zacznie Cassilas.

• Ronaldo, ale obok bramki

• Mamy rzut wolny dla Realu, jakieś 25 metrów od bramki gości.

• Ronaldo mocno z przed pola karnego, ale Bravo broni!

• David Zurutuza brutalnie atakuje wślizgiem Essiena.

• Sociedad gra wysokim presingiem, Real nie może sobie z tym poradzić.

• Goście spokojnie budują atak pozycyjny a kibice Realu M gwiżdżą.

• Od pierwszych minut to goście zaczynają atakować.

• I zaczynamy drugie 45 minut!

• I mamy koniec pierwszej połowy, 2:2 i sporo emocji za nami. Do zobaczenia za 15 minut.

• Francuz technicznie z przed pola karnego, ale dobitkę zmarnował Khedira

• Słupek Benzemy!!!

• Szansa dla gości, ale z piłką minął się Vela

• Kartka dla Ronaldo, Vela uciekał z piłką a Portugalczyk "zahaczył" do od tyłu.

• Sporo emocji w dzisiejszym spotkaniu, minuta do końca pierwszej polowy.

• Ronaldo strzela dobrze, ale Bravo wybija do boku!

• 23 metry od bramki i rzu wolny dla Realu, Ronaldo szykuje się do strzału

• Xabi Prieto strzela z dystansu, piłka ociera się o Xabiego Alonso i myli Cassilasa, drugi gol pomocnika gości w tym spotkaniu!

• I gol! Na 2:2! Xabi Prieto

• Szansa dla gści, ale napastnicy nie wykorzystują dośrodkowania. Cassilas niepewnie wybija piłkę. To kolejna jego nie pewna interwencja

• Ronaldo strzela z dystansu, ale goście blokują strzał.

• Real mimo, że gra w 10, i gra słabo obejmuję prowadzenie. Może teraz gospodarze zaczną grać lepiej.

• Rzut rożny, Carvalho strzela, ale tor lotu piłki zmienia Niemiec i piłka ląduje w bramce!

• Gol!! Sami Khedira!!

• Ależ okazja dla Realu, Ronaldo dogrywa w pole karne, Bravo na raty wybija piłkę na rzut rożny.

• Tempo spotkania zdecydowanie spadło

• Sociedad w natarciu, z przed pola karnego strzela Griezman, ale obok bramki.

• Piłkę traci Ozil, "Królewscy" nie potrafią skonstruować groźnej akcji.

• Właśnie za ten faul, kartkę otrzymuje Estrada.

• Ronaldo leży na murawie po faulu Estrady

• Akcja Realu M, Ronaldo dośrodkowuje w pole karne, ale bramkarz gości uprzedza bramkarza gości.

• I mamy rzut wolny dla gości, lewa strona boiska, około 40 metrów od bramki, ale Ruben Pardo źle dośrodkowuje.

• Mocne uderzenie Carlosa Veli z przed pola karnego, Cassilas pewnie broni.

• Gospodarze nie potrafią utrzymać się przy piłce. Niespodziewanie goście żądzą na Santiago Bernabeu.

• Dobre spotkanie w barwach gości rozgrywa młody francuz Griezmann.

• 59% posiadania piłki dla gości!

• Vela zagrywa w pole karne, ale Cassials uprzedza napastników gości.

• Sociedad stara się atakować prawą stroną, ale Real umiejętnie wypycha rywali.

• 15 minut gry za nami, i w spotkaniu wiele emocji, osłabiony Real kompletnie sobie nie radzi.

• Real gra jakby bez napastnika, czyżby Mourinho stosował styl Vincente Del Bosque.

• Szansa dla Realu, ale Ronaldo strzela obok bramki.

• Rzut rożny dla gości i Cassilas nie pewnie wychodzi do piłki! Dwa kontakty z piłką bramkarza gospodarzy i dwa błędy.

• Goście przejęli inicjatywę, cały Real zamknięty na swojej połowie!

• Ależ emocje na początku spotkania!! Teraz Xabi Prieto był w doskonałej sytuacji bramkowej! Cassilas źle wprowadzał piłkę do gry.

• I mamy 1:1!! Xabi Prieto!!

• Z boiska schodzi Jose Callejon

• Bramkarz ściął w polu karnym Velę, ależ krytyka spadnie na Mourinho, tylko kto zejdzie z murawy?

• Carlos Vela wpadł w pole karne a tam powalił go Adan, mamy też czerwoną kartkę dla bramkarza "Królewskich".

• Mamy rzut karny!! Dla Sociedad!

• Benzema zmienił fryzurę, może wykorzysta swoją szansę i przekona do siebie trenere

• Spotkanie dopiero się rozpoczęło i juz mamy 1:0, szybka akcja ;lewa stroną przeprowadzona przez Ronaldo, który podaje do Benzemy, ten unika spalonego i z bliska pokonuje bramkarza gości.

• I gol, 1:0 dla Realu Benzema!!!

• I mamy pierwszy gwizdek sędziego.!

• Ławka rezerwowych Sociedad: Gonzalo Castro, Asier Illarramendi, Ion Ansotegi, Enaut Zubikarai, Gorka Elustondo, Javi Ros, Jose Angel

• Ławka rezerwowych Realu: Angel di Maria, Luka Modrić, Nacho, Iker Casillas, Gonzalo Higuain, Kaka, Diego Llorente

• Obie drużyny już wyszły na boisko, w Hiszpanii świeci piękne słońce.

• Real po 17 kolejkach jest 3 a Sociedad zajmują wysoką 7 pozycję.

• Głównym arbitrem dzisiejszego spotkanie jest Pan Ignacio Iglesias

• Jose Mourinho nie może dzisiaj skorzystać z Sergio Ramosa, Pepe - czerwone kartki, Fabio Coentrao i Marcelo - kontuzje. Trener gości nie będzie miał dziś do dyspozycji tylko kontuzjowanego Bergara.

• W tym sezonie Real Sociedad na 8 spotkań na wyjeździe wygrał tylko 2 spotkania, zanotował dwa remisy i cztery razy przegrał.

• Real w ostatnich 5 spotkaniach zdobył tylko 7 punktów, Sociedad w pięciu pojedynkach ma ich na koncie 6.

• Jose Mourniho nadal chcę pokazać, że to on rządzi w klubie, czy sadzanie kapitana "Królewskich" na ławce będzie regularne? Dzisiaj szansę od pierwszych minut otrzymał też Raphael Varane, Jose Calejon i Mikel Essien.

• A na ławce rezerwowych drugi raz z rzędu Iker Casillas. Mistrz świata, dwukrotny mistrz Europy, zdobywca Pucharu Europy i wielokrotny zwycięzca ligi hiszpańskiej jest za słaby na Real...? Iker Casillas

• Witamy w relacji live z pierwszego po przerwie zimowej meczu Realu Madryt w Primera Division. Królewscy podejmą dziś Real Sociedad.