5

5 1 połowa

Sporting Gijon

1

• Real tymczasowo awansował na 2gie miejsce w lidze. Sporting Gijon niestety umocnia się w strefe spadkowej. Goście w drugiej połowie przezentowali się znacznie lepiej.

W pierwszysch 45 minutach dali sobie jednak strzelić, aż 5 goli i nie mieli szans na dogonienie wyniku.

• Koniec meczu!

• Varane uderza głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka po jego strzale ląduje w rękawicach bramkarza.

• Sędzia Undiano Mallenco doliczył 2 min

• Dobra akcja drużyny z Gijon. Jednak w ostatniej fazie Ndi fauluje Pepe i od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

• Jese zakręcił defensorami Sportingu, jednak jego strzał okazał się za złąby by zaskoczyć Cuellara

• Z kontrą ruszyli piłkarze Realu. W pole karne wpadł Jese. Hiszpan próbował jeszcze zagrać do Jamesa jednak jego podanie zostało przecięte.

• W porównaniu do pierwszej połowy, to w drugiej piłkare Realu odpuścili grę ofensywną. Gospodarzy najwidoczniej zadowala obecny wynik

• Obie drużyny starają się kontrować, jednak niedokładności nie pozwalają na oddanie dobrego strzału

• Brakuje dokładności w poczynaniach Królewskich.

• Sanabria melduje się na murawie Santiago Bernabeu. 19-latek zmieni Guerrero

• Mało brakowało i zawachanie Varane'a we własnym polu karnym zostałoby wykorzystane przez Lopeza. Jednak na posterunku był Navas.

• Groźna sytuacja Sportingu. Ndi stanął przed szansą zdobycia bramki, jednak został w ostatniej chwili zepchnięty przez Varane'a i nie trafił w światło bramki

• Benzema opuścił boisko, a w jego miejsce pojawił się Mateo Kovacić

• Benzema leży na boisku. Za chwilę chyba plac gry

• Piłkarze Sportingu zdobywają honorową bramkę. Jony podaje płasko wzdłuż pola karnego tam wbiegł Lopez i wpakował piłkę do siatki obok interewniującego Marcelo.

• GOOOLL LOPEZ!!

• Ati-Atmane pojawia się na boisku w miejce Alvareza

• James dostaje 30 min od Zidane'a. Kolumbijczyk zmieni Isco

• Jony uderza mocno z dystansu. Piłka jednak mija prawy słupek bramki Navasa.

• Modrić ukarany żółtym kartonikiem

• Na boisku robi się coraz ostrzej.

• Ronaldo nie strzela trzeciej bramki! Doskonałe podanie Benzemy do CR7 jednak piłka schodzi z lewej stopy portugalczyka i nie mamy kolejnej bramki

• Nie ładne zachowanie Ronaldo, który w ramach rewanżu za faul kopnął Casesa.

• Mamy pierwszą kartkę w tym spotkaniu. Guerrero pierwszym "wyganym"

• Miał Real okazję od oddania strzału, jednak Modrić zgubił piłkę

• Bale, jednak nie wybiegnie na drugą połowę. Jego miejsce na boisku zajmnie Jese.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy

• Real do końca pierwszej połwoy bd grać w 10. Zobaczymy czy walijczyk pojawi się na boisku w drugiej połowie.

• Wygląda na to, że Gareth Bale nabawił się urazu mięśniowego

• Kręcą obrońcami raz Marcelo, raz Isco. To spotkanie może zakończyć się wynikiem takim jak z Rayo

• Piękne zagranie Isco w pole karne! Tam do piłki dopada Benzema i nie daje szans Cuellarowi

• GOOOLL BENZEMA!!!

• Swietna akcja Bale'a na prawym skrzydle. Dośrodkowanie w pole karne nie zostaje jednak wykorzystane. Ronaldo nieczysto trafia w piłkę

• Halilović się rozpędził, wbiegł w pole karne, ale tam Varane znakomicie zatrzymuje młodego Chorwata

• Mogło być 5-0! Znakomite podanie Isco do Ronaldo. Portuglaczyk przegrał pierwsze tarcie z bramkarzem później jego dobitka została wybita z linii. Nawet gdyby padał bramka to nie zostałaby uznana. Spalony

• Lora dośrodkowywał w pole karne, jednak piłka poszybowała wysoko niczym balon i wpadła wprost w ręce Navasa.

• Guerrero zabrał piłkę Modriciowi, minął jednego obrońcę jednak podał niedokładnie i zmarnował szansę na zagrożenie bramce Realu.

• Piłka po strzale Balea szybuje jednak w 17 rząd

• Szansa dla Realu z rzutu wolnego. Odległość spora, ale dla Ronaldo i Balea nie robi to różnicy

• Gospodarze wciąż atakują nie dając gościom chwili wytchnienia

• Znakomita obrona Navasa! Lora strałem po długim słupku próbował pokonać bramkarza Realu.

• Piłkarze Sportingu próbują coś zrobić, jednak nic z tego nie wychodzi

• 4 strzały 4 gole - niesamowita skuteczność

• Navas ucierpiał po starciu z Varanem. Portero Królewskich przy łapaniu piłki został lekko nadepnięty przez stopera.

• Piękna akcja Realu! Lekkie uśpienie środka pola. Doskonała prostopadła piłka na prawe skrzydo. Tam był Carvajal, który dostarczył futbolówkę do wbiegującego w pole karne Ronaldo. Ten nie miał problemu z pokonaniem Cuellara

• GOOOLLL RONALDO!!!

• Goście próbowali zagrozić bramce Realu i omal nie nadziali się na kontrę.

• Tridente BBC ma już po bramce, a mamy dopiero 15 minutę!

• Ależ bramka Benzemy! Prawą stroną popędził Bale, dośrodkował w pole karne. Tam na piłke czekał już Benzema i strzałem z nożyc strzela na 3-0.

• Przed pierwszą szansą do zdobycia gola stanęli piłkarze Realu. Dobre podanie w pole karne od Modrićia do Benzemy. Francuz był jednak na spalonym

• Unidano Mallenco zagwizdał poraz pierwszy! Zaczynamy!

• Piłkarze już wychodzą z tunelu. Za niedługo rozpocznie się to starcie

• Piłkarzy Sportingu, którzy walczą o utrzymanie czaka arcytrudne zadanie. Wywiezienie punktu z Bernabeu i zatrzymanie tercetu BBC byłoby jeszcze większą sensacją niż remis w pierwszym spotkaniu.

• Bezbramkowy remis odbił się echem po całej Hiszpanii. Beniaminek zatrzymał wielki Real

• Oba zespoły mieryzły się ze sobą w 1 kolejce La Liga. W tamtym spotkaniu żadnej z drużyn nie udało się skierować piłki do siatki. Była to duża niespodzianka.

• Witamy!

Już za kilka minut na Santiago Bernabeu usłyszymy pierwszy gwizdek w tym spotkaniu.