Real Madryt

4

UD Almeria

0

• Pomimo wielu problemów kadrowych, Real nie miał dzisiaj żadnego problemu z pokonaniem Almerii, która dzisiaj wyszła jak na ścięcie. Królewscy przeskakują Barcę i wskakują na pozycję wicelidera La Liga. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Koniec! Real - Almeria 4:0!

• Dwie minuty doliczone.

• Kapitalne podanie Illarramendiego, efektowne wykończenie sytuacji sam na sam Moraty i 4:0 na Santiago Bernabeu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Alvaro Morata!

• Jeszcze jedno pudło Benzemy po zamieszaniu podbramkowym...

• Morata był teraz faulowany przez Mane w polu karnym Almerii, ale sędzia nakazał grać dalej.

• Jeszcze jedna sytuacja Benzemy! Morata dośrodkował na nogę Francuza, który ponownie uderzył niecelnie.

• W Realu z kolei za Coentrao wchodzi Llorente.

• Kolejne zmiany. W Almerii Soriano zmienia Coronę.

• Opuszcza boisko Bale, w jego miejsce Morata.

• Illarramendi strzela z 16 metrów wprost w ręce Estebana.

• Świetna akcja Realu zakończona kolejnym w tym meczu kiksem Benzemy.

• Szansa dla gości, jednak Diego Lopez dobrze odbija strzał z wolnego Corony.

• Najlepszy na boisku Angel Di Maria zostaje zmieniony przez Casemiro.

• Coentrao po ładnej kombinacji Realu wyszedł sam na sam z Estebanem, ale przegrał pojedynek z bramkarzem!

• Trzy punkty dla Realu są już pewne, a co one oznaczają? Królewscy mają teraz punkt przewagi nad Barceloną i mają tyle samo punktów, co prowadzące Atletico. Los Colchoneros grają jednak dopiero jutro z Getafe, a i tak mają teraz lepszy bilans meczów bezpośrednich od Realu, więc wciąż są na czele.

• Almeria w ogóle nie walczy dziś o korzystny wynik na Santiago Bernabeu. Isco przy zupełniej bierności obrońców rywala strzela płasko nie do obrony dla Estebana! 3:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Isco!

• Benzema zagrywa w pole karne do niepilnowanego Bale'a, który strzela płasko, a piłka po rękach Estebana wpada do siatki! 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Gareth Bale!

• Efektowny strzał Modricia nieznacznie minął bramkę Almerii. Wciąż 1:0.

• Teraz po drugiej stronie boiska Barbosa wywalczył korner dla Almerii.

• Isco! Hiszpan zwiódł balansem ciała rywala przed polem karnym i uderzył płasko minimalnie niecelnie!

• Rzut rożny dla Realu po akcji Coentrao.

• Wracamy do gry i zaczynamy drugą połowę spotkania!

• Gol Di Marii daje Realowi zasłużone prowadzenie, choć Królewscy grają na pół gwizdka. Tylko wspomniany Argentyńczyk i po części Gareth Bale nie mają jeszcze w głowie tylko środowego finału Pucharu Króla z Barceloną.

• Benzema uderza płasko zza pola karnego niecelnie i koniec pierwszej połowy! Real - Almeria 1:0.

• Uderzenie na wiwat jednego z graczy Almerii. Strzał tylko do statystyk.

• Kolejne próby Bale'a. Walijczyk najpierw z 15 metrów głową uderzył wprost w ręce Estebana, a chwilę później po akcji indywidualnej strzelił obok bramki.

• Esteban! Di Maria chciał bezpośrednio z rzutu rożnego zaskoczyć bramkarza Almerii, ale ten uratował się efektowną paradą!

• Kolejna szarża Bale'a zakończona wywalczeniem rzutu rożnego.

• Fatalny strzał Bale'a z rzutu wolnego. Piłka na drugim piętrze Bernabeu.

• Pojedynek Coentrao z Zongo w polu karnym Almerii zakończony upadkiem Portugalczyka, ale chyba sędzia się nie pomylił nie sygnalizując rzutu karnego.

• Rzut rożny dla Almerii przekształcił się w kontrę Realu, po której Isco był na spalonym. Chwilę później kolejny korner dla gości.

• Real strzela chwilowo osłabionemu rywalowi gola! Di Maria świetnie ograł przeciwnika w polu karnym i pięknym technicznym strzałem wyprowadza gospodarzy na prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Angel Di Maria!

• A jednak nie, będzie potrzebna zmiana! W międzyczasie kolejnego pojedynku z Estebanem nie wykorzystał Bale!

• W starciu z Karimem Benzemą solidnie ucierpiał Torsiglieri, ale już wszystko w porządku.

• Kolejna akcja Bale'a i interwencja nogami Estebana przy zagraniu z ostrego kąta Walijczyka. Real wyraźnie przycisnął po słabszym początku.

• Esteban!!! Genialna interwencja bramkarza Almerii po świetnej akcji indywidualnej Bale'a!

• Bale z dystansu uderza na wiwat.

• Coentrao wyjechał z piłką poza plac gry w akcji ofensywnej. Futbolówka dla gości.

• Fatalne dośrodkowanie Mane. Piłka poza boiskiem.

• Goście wcale nie zamierzają dzisiaj się tylko bronić. Wywalczyli właśnie kolejny korner.

• Bale zagrywa płasko w pole karne do Benzemy, który uderza z trudnej pozycji baaaardzo niecelnie.

• Jonathan Zongo złapany na spalonym.

• Zabawnie to wygląda. Angel Di Maria biega jak szalony, a reszta graczy obu drużyn na znacznie innym poziomie intensywności gry.

• Raz jeszcze Di Maria z dystansu i z wielkim trudem łapie piłkę bramkarz gości!

• Broni się Almeria! Esteban musiał interweniować po kolejnym strzale z dystansu Di Marii!

• Dobry start tego spotkania z obu stron, oby tak było do końca.

• Di Maria strzela kapitalnie z dystansu i trafia tylko w poprzeczkę!

• Nacho wpadł prawą stroną w pole karne, ale nie dał rady dograć do Bale'a.

• Corona dośrodkował dobrze na głowę Zongo, ale ten uderzył bardzo niecelnie w dobrej sytuacji!

• Pierwszy rzut rożny dla gości.

• Pierwszy gwizdek sedziego i zaczynamy!

• Obok prezentujemy składy obu drużyn, a tu rezerwowych:

• Real: Casillas, W. Jose, Casemiro, Morata, Vazquez, Mascarell, Llorente
    • Almeria: Julian, Vidal, Silva, Suso, Soriano, Azeez, Diaz
  • Real dzisiaj może wskoczyć na drugie miejsce, jako że Barcelona przegrała nieoczekiwanie w Granadzie 0:1. Królewscy do tego potrzebują oczywiście zwycięstwa, ale o to nie będzie łatwo, bo Almeria zaciekle walczy o utrzymanie. Drużyna Francisco Rodrigueza będzie się starać z pewnością, aby wyjść ze strefy spadkowej, w której się znajduje.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu Real Madryt - Almeria!