Real Valladolid

1

Real Madryt

1

• Jeszcze na dobranoc gol na wagę punktu dla gospodarzy! To wszystko z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn!

• Niebywałe! Real w samej końcówce stracił prowadzenie w spotkaniu z Valladolid. Gol Osorio sprawia, że Królewscy już nie mają praktycznych szans na tytuł mistrza Hiszpanii! Podopieczni Ancelottiego tracą na dwie kolejki przed końcem cztery punkty do Atletico i jeden do Barcelony!

• Po centrze Illarramendiego Ramos uderza niecelnie. I KONIEC!!! Real traci punkty w Valladolid!

• Żółta kartka dla Jaime za grę na czas. Wspaniała atmosfera w Valladolid.

• Wielka walka na boisku. W jednej z akcji ucierpiał Di Maria, a chwilę później faul w ataku zanotował Ramos. Minuta do końca.

• Atakuje Real, Valladolid głęboko w defensywie! Co za mecz!!!

• Żółtą kartką ukarany Baraja.

• Cztery minuty doliczone.

• O krok od bramki samobójczej w wykonaniu gospodarzy, a sędzia dopatrzył się jeszcze ofsajdu.

• Faul Mitrovicia i żółta kartka.

• Gola strzelił jednak rezerwowy Humberto Osorio (za chwilę to zmienię w relacji :) )

• Strzał Marcelo zablokowany, Valladolid wyszło z kontrą 3 na jednego obrońcę Realu, ale Bergdich ją zmarnował!!!

• Ciężko powiedzieć, kto to strzelał głową po rzucie rożnym! Fakt faktem, remis w Valladolid!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL!!!! OSORIO!

• Gospodarze przycisnęli. Rzut rożny dla Valladolid.

• Di Maria dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie na rzut rożny wybił piłkę jeden z obrońców gospodarzy.

• Trzecia zmiana w Valladolid. Baraja za Pereza.

• Żółta kartka dla Pepe za niesportowe zachowanie.

• Trzecia zmiana w Realu. Schodzi Karim Benzema, a w jego miejsce Marcelo. Ancelotti będzie bronić wyniku.

• I już żółta kartka dla Illarramendiego.

• Kwadrans do końca. Czy Real Madryt utrzyma swoją przewagę i awansuje na pozycję wicelidera La Liga?

• Wśród gospodarzy Osorio zmienił Jeffrena.

• Zmiana w Realu Madryt. Asier Illarramendi wchodzi w miejsce Isco.

• Efektowną akcję indywidualną Benzemy przerwał dobrą interwencją Mitrović.

• Bardzo złe dośrodkowanie Isco pada łupem Jaime.

• Morata! Wychowanek Królewskich dostał idealne podanie od Isco, ale jego płaski strzał nie sprawił Jaime żadnych problemów.

• Javi Guerra!!! Po dośrodkowaniu Jeffrena napastnik Valladolid popisał się strzałem przewrotką, który o centymetry minęła bramkę Casillasa!

• Znowu się włączył do akcji ofensywnej Pena i Pepe musiał się ratować wybiciem na korner.

• Daniel Larsson zmienia Oscara.

• Świetne podanie w pole karne do Peni, ale ten zupełnie się pogubił w polu karnym i zmarnował dobrą okazję do wyrównania.

• Defensorzy Carlo Ancelottiego na razie są bezbłędni przy dośrodkowaniach z bocznych rejonów boiska.

• Rzut rożny dla gospodarzy po interwencji Coentrao.

• Żółta kartka dla Moraty za faul taktyczny na rywalu.

• Mocne uderzenie z dystansu Modricia wyraźnie mija bramkę gospodarzy.

• W polu karnym Realu dzisiaj króluje Sergio Ramos. Goście mieli szansę na kontrę, którą zmarnował niecelnym podaniem Benzema.

• Oscar szukał w polu karnym Javiego Guerry, ale tego uprzedził Sergio Ramos. Jest pierwszy rzut rożny dla gospodarzy.

• Nacho zagrał piłkę w pole karne, gdzie dopadł do niej Benzema, ale z trudnej pozycji nie trafił w światło bramki.

• Płaski strzał zza pola karnego Alvaro Moraty pewnie broni Jaime.

• 22 tysiące kibiców dzisiaj na Estadio Jose Zorrilla.

• Bardzo nieudane dośrodkowanie Peni kończy akcję Realu Valladolid.

• Real chce zdobyć drugiego gola. Królewscy w pełni kontrolują boiskowe wydarzenia.

• Po podaniu Di Marii Rukavina uprzedził Moratę. Rzut rożny.

• Teraz po drugiej stronie boiska Jaime chwyta piłkę po centrze Moraty.

• Wrzutka Bergdicha wpada w ręce Casillasa.

• Piłkarze obu drużyn wrócili już na murawę i zaczynamy drugą część spotkania!

• Bramka Ramosa:

• Real Madryt, który już na początku spotkania stracił kontuzjowanego Cristiano Ronaldo, nie gra dzisiaj wielkiej piłki, ale spokojnie prowadzi z Realem Valladolid 1:0 po bramce z rzutu wolnego Sergio Ramosa. Jeśli gospodarze chcą zdobyć dzisiaj choćby punkt, to muszą zdecydowanie poprawić swoją grę po przerwie.

• Di Maria huknął z dystansu wyraźnie ponad bramką Realu Valladolid i koniec pierwszej połowy! Valladolid - Real Madryt 0:1!

• Ramos! Obrońca Realu dopadł do centry Modricia i głową posłał piłkę tuż obok bramki!

• Modrić zakręcił rywalem w narożniku boiska, po czym wywalczył kolejny korner.

• Jeszcze korner dla Realu Madryt, być może na koniec pierwszej połowy.

• Składna akcja Valladolid, po której Oscar nie opanował piłki w polu karnym przeciwnika.

• Nieudane uderzenie z dystansu Alvaro Moraty. Piłka wyraźnie mija bramkę gospodarzy.

• Dynamiczna okazja Moraty, który na lewym skrzydle poradził sobie z Valiente, po czym nie potrafił jednak dograć piłki w pole karne do Benzemy.

• Fantastyczny strzał z rzutu wolnego stopera reprezentacji Hiszpanii. Jaime sięgnął piłkę, ale nie był w stanie jej odbić! 1:0 dla Realu, piąty gol Ramosa w czwartym kolejnym spotkaniu Królewskich!

• GOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Sergio Ramos!

• Xabi Alonso faulowany teraz 25 metrów od bramki gospodarzy. Kolejna szansa dla przyjezdnych.

• Ostre powietrzne starcie Sergio Ramosa z Javim Guerrą, w którym obrońca Realu ewidentnie uderzył rywala łokciem. Sędzia nie reaguje.

• Rzut wolny dla Realu Madryt z 30 metrów od bramki Valladolid. Angel Di Maria uderza bardzo wysoko ponad poprzeczką.

• Morata dogonił piłkę przy linii końcowej, ale jego podanie w pole bramkowe nie znalazło żadnego z kolegów z ofensywy.

• Napastnik Valladolid opatrywany na murawie po tym wejściu rywala. Jednak piłkarz gospodarzy powinien wrócić na plac gry.

• Żółta kartka także dla Isco za faul na Guerrze.

• Żółta kartka dla Bergdicha za ostre wejście na nogi Alonso.

• Zamieszanie w polu karnym Valladolid po kolejnym rzucie rożnym dla Realu. Naciskany Sergio Ramos nie był w stanie głową uderzyć celnie na bramkę gospodarzy. Po chwili z dystansu niecelnie uderza także Angel Di Maria.

• Po rzucie rożnym dla gości, defensywa Valladolid zachowała się bardzo dobrze. Po chwili centra Di Marii pada łupem Jaime.

• Bardzo kiepskie dośrodkowanie z prawej strony boiska w wykonaniu Nacho.

• Bardzo niecelne uderzenie z dystansu Modricia.

• Rukavina przedarł się prawym skrzydłem i zagrał w pole karne do Oscara, który jednak fatalnie skiksował.

• Nacho zderzył się w pojedynku powietrznym z Javim Guerrą. Przerwa w grze.

• Teraz cały ligowy los Realu leży w rękach ataku Isco-Benzema-Morata-Di Maria. Nie będzie łatwo.

• Akcja lewą stroną Alvaro Moraty zakończona niecelnym dograniem Hiszpana.

• Na spalonym złapany Karim Benzema.

• Efektowny strzał Ramosa po kornerze wyraźnie mija bramkę gospodarzy.

• Będzie rzut rożny dla gości po centrze Coentrao i interwencji Mitrovicia.

• Kontuzja mięśniowa Cristiano Ronaldo!!! Portugalczyk schodzi z boiska, w jego miejsce wchodzi Alvaro Morata!

• Kolejne dośrodkowanie Peni i świetnie interweniuje Pepe, który w ostatniej chwili uprzedził Oscara.

• Teraz z kolei centrę Bergdicha pewnie chwyta Iker Casillas.

• Szansa dla Valladolid!!! Znakomita centra z lewej strony w wykonaniu Peni i Javi Guerra przed bramką Casillasa nie był w stanie trafić czysto głową w piłkę!

• Uderzenie na wiwat z dystansu Jeffrena. Co ciekawe, to ten piłkarz w barwach Barcy zdobył piątego gola w słynnej manicie (5:0), jaką Katalończycy zafundowali Królewskim w 2010 roku.

• Pierwszy błąd w obronie gospodarzy. Marc Valiente omal głową nie zaskoczył własnego bramkarza, ale ten przeniósł piłkę nad poprzeczką. Po rzucie rożnym Real nie stworzył zagrożenia pod bramką rywala.

• Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy mecz!

• Obie drużyny wychodzą na murawę Estadio Jose Zorrilla. Sędzią spotkania będzie pan Jesus Gil Manzano. Kapitanami obu drużyn są Alvaro Rubio (Valladolid) oraz rozgrywający pierwszy mecz ligowy od półtora roku Iker Casillas (Real).

• W pierwszym meczu obu drużyn, rozegranym na Estadio Santiago Bernabeu, Real zwyciężył pewnie 4:0 po hattricku Garetha Bale'a oraz bramce Karima Benzemy. Tak wyglądały bramki z tego spotkania:

• Kogo dzisiaj brakuje w obu drużynach? W Realu Madryt nie ma dzisiaj zmagających się z kłopotami zdrowotnymi Garetha Bale'a, Raphaela Varane'a oraz Alvaro Arbeloi. W zespole gospodarzy na pewno nie zobaczymy kontuzjowanego Manucho oraz zawieszonego za kartki Fausto Rossiego.