SD Eibar

0

Atletico Madryt

2

• Koniec meczu! Atletico pewnie pokonuje na wyjeździe Eibar 2:0 i odnosi trzecie zwycięstwo w tym sezonie.

• Akcja lewym skrzydłem Fernando Torresa zakończona próbą dośrodkowania przed bramkę w kierunku Correi, którego uprzedził obrońca gospodarzy.

• Trzy minuty doliczone do tego meczu, ale niewiele tu już się może zmienić.

• Verdi minął dwóch rywali, ale przy próbie strzału został zablokowany, podobnie jak później Enrich.

• Blisko kuriozalnego gola samobójczego po nieporozumieniu Juanfrana i Oblaka. Obrońca Atletico wybił jednak piłkę na aut.

• Tak. Luna nie wróci już na plac gry, Eibar w osłabieniu.

• Jakiś problem ze zdrowiem ma jeszcze Luna. To może być dla niego koniec meczu, co oznaczałoby, że Eibar kończyłby mecz w dziesiątkę.

• Mądrze rozgrywają i utrzymują się przy piłce piłkarze Diego Simeone, którzy są już niemal pewni swojego triumfu w Kraju Basków.

• Arruabarrena zmienia Escalante.

• Jest już po meczu! Prostopadłe podanie Correi do Torresa, ten tuż przed wychodzącym bramkarzem Eibaru podcina nad nim piłkę, trafiając z ostrego kąta do bramki! 2:0!

• GOOOL! Fernando Torres!

• Kwadrans do końca. Czy Eibar jest jeszcze w stanie doprowadzić do wyrównania w tym spotkaniu? Atletico już raz w tym sezonie dało sobie odebrać prowadzenie, ale miało to miejsce w spotkaniu z Barceloną.

• ... a Baston zmienia Adriana.

• Dwie zmiany w Eibarze. Verdi za Berjona...

• Enrich! Saul zgrał piłkę głową do swojego napastnika, który oddał płaski strzał z 16 metrów, praktycznie prosto w ręce bramkarza.

• Teraz Correa został ukarany żółtą kartką.

• Słaby płaski strzał zza pola karnego Olivera Torresa mija bramkę gospodarzy.

• Może gol nieco rozkręci nam to spotkanie. Do tej pory na Ipurua było nudnawo.

• Co za wejście Correi! Po podaniu Torresa Argentyńczyk zwiódł niezłym zwodem obrońcę Eibaru i strzałem po rękach Asiera Riesgo zapewnił gościom prowadzenie!

• GOOOL! Angel Correa!!!

• Trzecia zmiana w Atletico. Schodzi Koke, wchodzi Correa.

• Torres wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale akcja została przerwana - spalony.

• Stara się obudzić po przerwie Atletico. Centra Koke z lewego skrzydła była jednak bardzo niedokładna i wyleciała poza plac gry.

• Lepsze minuty Eibaru. Adrian szukał prostopadłym podaniem Enricha, ale zagrał nieco zbyt krótko.

• Kontra Eibaru! Świetnie ją wyprowadził Keko i dograł przed pole karne do Saula Berjona. Pierwszy strzał skrzydłowego Eibaru został zablokowany, a poprawkę obronił Oblak!

• Mogło być 0:1! Po uderzeniu z dystansu Filipe Luisa i sporym rykoszecie, Riesgo jakimś cudem odbił piłkę na rzut rożny!

• Wydaje się, że Keko był faulowany przed polem Atletico przez Filipe Luisa, ale sędzia uznał, że było inaczej.

• ... oraz Fernando Torres zastąpił Jacksona Martineza.

• Dwie zmiany w Atletico. Oliver Torres za Luciano Vietto...

• Wznawiamy grę na Ipurua!

• Koniec pierwszej połowy. Słabe widowisko na Estadio Ipurua i raczej zasłużony bezbramkowy remis.

• Mocne uderzenie z dystansu Griezmanna wyraźnie mija bramkę Eibaru.

• Sporo niedokładności jest w tym spotkaniu. Poziom tego meczu na pewno nie jest zbyt wysoki.

• Nie jest to ciekawe widowisko. Brakuje zdecydowanie sytuacji i strzałów na obie bramki.

• Rzut wolny dla Atletico. Koke dośrodkowuje jednak piłkę prosto w ręce Riesgo.

• Dobra oskrzydlająca akcja Atletico lewym skrzydłem, ale Martinez nie sięgnął przed bramką piłki po centrze Griezmanna.

• Żółta kartka dla Daniego Garcii za faul na Gabim.

• Odpowiedź Atletico. Jackson Martinez dostał piłkę w polu karnym, ale pod naciskiem dwóch obrońców nie był w stanie oddać czystego, celnego uderzenia na bramkę Eibaru.

• Keko zakręcił dwoma rywalami w polu karnym i szukał dośrodkowaniem Enricha, ale to zagranie zostało przecięte przez jednego z obrońców gości.

• Kolejna okazja dla Los Colchoneros! Po miękkiej wrzutce Koke nieczysto uderzył z powietrza Martinez, ale do piłki dopadł jeszcze Vietto, który trafił w boczną siatkę!

• Celnie z dystansu uderzył teraz Saul Berjon, ale Oblak nie miał większych problemów ze skuteczną interwencją!

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy! Uderzenia Koke i Jacksona Martineza zablokowane, aż wreszcie piłka raz jeszcze trafia do Kolumbijczyka, którego płaski strzał z kilkunastu metrów odbija Riesgo! Wreszcie było groźnie!

• Wreszcie jakaś odpowiedź Eibaru. Keko dostał piłkę z prawej strony pola karnego, ale nie był w stanie poradzić sobie z Filipe Luisem.

• Spore zamieszanie w polu karnym Eibar wyjaśnione przez defensorów gospodarzy. Zablokowane uderzenie głową oddał Jose Gimenez.

• Odbite dośrodkowanie Filipe Luisa przynosi gościom rzut rożny.

• Seria dośrodkowań w pole karne Eibar, ale obrońcy gospodarzy na razie są bardzo czujni.

• Riesgo teraz pewnie chwyta długą piłkę zagraną w jego pole karne przez jednego z zawodników Atletico.

• Płaskie uderzenie z dystansu w wykonaniu Vietto pewnie broni Asier Riesgo.

• Bardzo spokojne tempo na początku tego spotkania. Trwa często spotykane 'badanie się' obu drużyn.

• Dośrodkowanie ze skrzydła w wykonaniu Filipe Luisa pewnie łapie Riesgo.

• Rozpoczynamy mecz!

• Rezerwowi Atletico: Moya, F. Torres, O.Torres, Savić, A. Correa, Ferreira-Carrasco, Níguez.

• Rezerwowi Eibar: Irureta, Verdi, Pantić, Arruabarrena, Juncà, Bastón, E. Pascual.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Atletico Madryt - Eibar!