Sevilla FC

2

FC Barcelona

2

• Barcelona traci punkty w Sewilli i to mimo prowadzenia 2:0! Katalończycy zagrali jednak bardzo słabą drugą połowę i teraz mają tylko dwa punkty przewagi nad drugim Realem Madryt! Walka o mistrzostwo Hiszpanii zaczyna się praktycznie od nowa! To już wszystko z naszej strony, zapraszamy na kolejne relacje na żywo na naszym portalu.

• Koniec meczu!

• Świetna interwencja przed polem karnym Bravo, który zatrzymał pędzącego Gameiro.

• Suarez w walce z dwoma obrońcami Sevilli nie zdołał zdobyć nawet rzutu rożnego.

• Trzy minuty doliczone do tego meczu. Z dystansu wyraźnie obok bramki uderza Rakitić!

• Dośrodkowanie Xaviego na raty łapie Sergio Rico.

• Jordi Alba wywalczył korner dla gospodarzy.

• Po składnej akcji gospodarzy dośrodkowanie Tremoulinasa pada łupem Bravo.

• Dośrodkowanie Jordiego Alby ląduje na głowie Carrico. Lider La Liga coraz bliżej straty punktów!

• Pedro zmienia Iniestę.

• Znakomita atmosfera na Ramon Sanchez Pizjuan. Kibice świętują udaną pogoń Sevilli za Barcą.

• Fatalna strata Pique, Reyes od razu wypatrzył na prawym skrzydle Vidala, który idealnie wyłożył piłkę Gameiro! Francuz trafia do siatki i jest remis po pięknej akcji Sevilli!

• GOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kevin Gameiro!!!

• Żółta kartka za brzydki faul Mbii na Messim.

• W długiej akcji Barcelony Suarez został zatrzymany przed szesnastką. W kontrataku gospodarzy dośrodkowanie Gameiro było bardzo niecelne.

• Rzut wolny dla Sevilli przyniósł zablokowany strzał Reyesa. Rzut rożny.

• Żółta kartka dla Reyesa za uderzenie Busquetsa. Jest jednak rzut wolny dla Sevilli, bo to Busquets wcześniej faulował.

• Dobra interwencja Mathieu przerywa nieźle zapowiadającą się kontrę Sevilli.

• Schodzi z boiska Bacca, a w jego miejsce Gameiro.

• Rzut wolny dla Barcelony. Po strzale Messiego piłka odbita od muru wychodzi poza plac gry. Rzut rożny.

• Zmiana w Barcelonie. Xavi wchodzi w miejsce Neymara. Dość zaskakująca decyzja.

• Suarez próbował dograć piłkę w pole karne do Rakiticia, ale Chorwat jej nie opanował. Około 20 minut do końca, a do gry gotowy jest już Xavi.

• ... oraz Reyes za Vitolo.

• Dwie zmiany w Sevilli. Mbia za Iborrę...

• Po zablokowanym strzale z dystansu Rakiticia piłka spadła w polu karnym na nogę Suareza, ale ten uderzył obok bramki!

• Prosta strata Iniesty, ale w kontrataku Vitolo został uprzedzony w polu karnym przez Baccę.

• Ta połowa należy do Sevilli, która bardzo agresywnie zaatakowała drużynę z Katalonii. Czy zespół Emery'ego jest w stanie zdobyć bramkę/bramki na wagę punktów?

• Coke próbował zza pola karnego zaskoczyć Bravo, ale uderzył technicznie wysoko nad poprzeczką!

• Pareja z rzutu wolnego uderzył prosto w mur Barcy.

• Żółta kartka dla Pique za faul w pojedynku powietrznym na Iborrze.

• Żółta kartka dla Busquetsa za faul taktyczny na przeciwniku, którym był Iborra.

• Żółta kartka dla Banegi.

• Mathieu?! Po rzucie rożnym Francuz uderzył przewrotką, ale zdołał dobić piłkę Rico!

• Źle gra Barcelona po przerwie! Obrona Katalończyków rozmontowana, a Bacca z kilkunastu metrów uderza w dobrej okazji ponad bramką!

• Teraz Bacca został w ostatniej chwili powstrzymany w polu karnym przez Mathieu. W kontrataku Barcelony Leo Messi został zatrzymany bardzo ryzykownie, ale też bardzo skutecznie przez Grzegorza Krychowiaka.

• Sevilla wyszła po przerwie bardzo naładowana. Teraz uderzenie Bacci zostało zablokowane, a strzał z dystansu Coke poszybował w trybuny!

• Doskonała okazja dla Barcelony! W sytuacji sam na sam Iniesta przegrywa pojedynek z Rico, a przy dobitce Suarez posłał piłkę w niebo!

• Nie minęło pół minuty, Vicente Iborra już zdążył dostać żółty kartonik.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Mamy emocje w Sewilli! Wydawało się, że Barcelona po pięknych bramkach Neymara i Messiego ma ten mecz w garści, ale nic bardziej mylnego! Gol Banegi przywrócił gospodarzom nadzieję i druga połowa zapowiada się świetnie!

• Koniec pierwszej połowy!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Rakiticia pewnie łapie Rico.

• Rico! Tym razem uderzał Leo Messi, ale bramkarz Sevilli zdołał przerzucić piłkę nad poprzeczką!

• Neymar faulowany tuż przed szesnastką Sevilli! Z niemal takiej samej pozycji przed chwilą Neymar strzelił gola!

• Do dośrodkowania jednego z graczy gospodarzy doszedł Krychowiak, ale jego strzał głową zablokował Pique!

• Mamy mecz! Strzał z dystansu Banegi przy małym błędzie Claudio Bravo znajduje drogę do siatki! Gol kontaktowy, gramy dalej!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ever Banega!

• W kontrataku gości Neymar w decydującym momencie zagrał niecelnie do Suareza. Po chwili w pole karne chciał wejść Alves, ale został zatrzymany.

• Szansa dla Sevilli! Po podaniu Banegi, w dobrej sytuacji Iborra uderza wysoko nad bramką!

• Suarez!!! Po świetnej kombinacji z Neymarem Urugwajczyk w pojedynku z Sergio Rico uderza wysoko w trybuny!

• Ależ strzał, ależ gol Neymara! Ponad murem, w samo okienko! Sergio Rico bez szans! 0:2!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Neymar!

• Suarez faulowany przez Krychowiaka tuż przed szesnastką! Rzut wolny dla Barcy z 18 metrów i żółta kartka dla Polaka.

• Po dośrodkowaniu Coke, kontrę Barcy rozpoczął Rakitić. Po chwili Suarez chciał zagrać prostopadle do uciekającego Neymara, ale za Brazylijczykiem kapitalnie wrócił Krychowiak, który zatrzymał akcję rywala!

• Po akcji Neymara, Messi nie zdołał zagrać na czystą pozycję do Suareza. Po chwili słabe uderzenie Alby wyraźnie mija bramkę Barcy.

• Pierwsza 'ćwiartka' tego meczu naprawdę dobra w wykonaniu Barcelony, która prowadzi absolutnie zasłużenie.

• Było blisko pięknej klepki między Iniestą a Suarez. Urugwajczyk zagrał do Hiszpana w pole karne jednak niecelnie.

• Teraz po błędzie Rakiticia rozpoczęła się kontra Sevilli autorstwa Vidala. Sędzia jednak dopatrzył się faulu Tremoulinasa na Chorwacie.

• Do akcji ofensywnej włączył się Jordi Alba, ale zagrał z lewego skrzydła zupełnie do nikogo.

• Szansa na kontrę dla Sevilli kończy się prostą strata Banegi.

• Rzut wolny dla Sevilli. W polu karnym Bacca faulował jednak Pique, więc dośrodkowanie Banegi nie miało żadnej wagi.

• Messi trafia przeciwko swojemu ulubionemu rywalowi! Po podaniu Neymara Argentyńczyk miał dużo miejsca w polu karnym i cudownym technicznym strzałem zaskoczył Sergio Rico!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Leo Messi!

• Messi zagrał w pole karne do Alvesa, ale ten blokowany przez rywala nie doszedł do piłki.

• Próba odpowiedzi ze strony Sevilli kończy się nieporozumieniem pomiędzy Banegą a Baccą.

• Teraz szczęścia z dystansu próbował Iniesta, ale trafił w sam środek bramki, prosto w ręce Rico.

• Na spalonym złapany Vidal

• Dwójkowa akcja Messiego z Neymarem w polu karnym Sevilli. Nie miała ona jednak tempa i łatwo Argentyńczyka zablokowali gospodarze.

• Pierwsza próba z dystansu Leo Messiego. Argentyńczyk został jednak zablokowany przez Krychowiaka. Po chwili celnie z daleka uderza Neymar, ale płasko kopniętą piłkę łapie Rico!

• Sporo fauli w pierwszych minutach spotkania. Wszystkie one wynikają jednak z walki, a nie przesadnej brutalności.

• Trochę chaosu w na boisku. Ani Sevilla, ani Barcelona nie mają obecnie kontroli nad boiskowymi wydarzeniami.

• Centrę Jordiego Alby z lewego skrzydła pewnie opanowali obrońcy gospodarzy.

• Groźne zagranie w pole karne Leo Messiego zostaje przecięte przez Coke.

• Długie płaskie podanie w kierunku rozpędzonego Bacci, ale ten został uprzedzony w polu karnym przez Bravo.

• Pierwszy faul w środku pola Krychowiaka, który nie był w stanie inaczej zatrzymać Messiego.

• Już pierwsza akcja Sevilli! Po dośrodkowaniu Vitolo Aleix Vidal bardzo niecelnie uderzał z powietrza!

• Rozpoczynamy mecz w Sevilli!

• Sędzią tego spotkania będzie pan Juan Martinez Munuera.

• Rezerwowi Barcelony: Marc-Andre ter Stegen, Adriano, Marc Bartra, Javier Mascherano, Rafinha, Xavi, Pedro.

• Rezerwowi Sevilli: David Soria, Diogo Figueiras, Fernando Navarro, Kevin Gameiro, Jose Antonio Reyes, Denis Suarez, Stephane Mbia.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn!

• Sevilla z kolei wciąż walczy o czwarte miejsce w tabeli i możliwość gry w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Podopieczni Unaia Emery'ego tracą tylko punkt do czwartej Valencii, więc dla nich każdy punkt jest bardzo ważny.

• To jest prawdziwy szlagier ten kolejki w La Liga. Prowadząca w tabeli Barcelona przyjeżdża na niezdobyte w tym sezonie Estadio Ramon Sanchez Pizjuan. Jeśli Blaugrana pokona dziś Sevillę, to zrobi gigantyczny krok do zdobycia tytułu mistrza Hiszpanii.

• Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu 31. kolejki hiszpańskiej La Liga, w którym Sevilla zmierzy się z Barceloną!