Sevilla FC

2

Getafe CF

0

• KONIEC MECZU! Sevilla wygrywa z Getafe po bramkach Carlosa Bacci i Aleixa Vidala. Pełne 90 minut rozegrał Grzegorz Krychowiak. Polak zaliczył poprawny występ, a w pierwszej połowie wywalczył rzut karny. Za uwagę dziękuje Mateusz Kapera.

• Cztery minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

• Dużo wydarzyło się w ostatnich sekundach. Najpierw paradą popisał się Sergio Rico i wyrzucił piłkę rozpoczynając kontratak. Sevilla bardzo szybko przeniosła futbolówkę pod pole karne Getafe. W szesnastkę wpadł Navarro i płasko dośrodkował z prawej strony, a piłkę do siatki wbił nadbiegający na bramkę Aleix Vidal.

• ALEIX VIDAL GOOOOOL! Sevilla podwyższa na 2:0!

• Strzelec jedynej, jak dotąd, bramki Carlos Bacca opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się Iago Aspas.

• Sevilla zdecydowanie osiadła na laurach. Getafe nie kwapi się, aby to wykorzystać.

• Nie jest to najlepsza wizytówka ligi hiszpańskiej. Dużo fauli, kartke a mało goli.

• Freddy Hinestroza ukarany żółtą kartką.

• Zmianę przeprowadza również Cosmin Contra. Boisko opuszcza Rodriguez. Na murawie zameldował sie Mehdi Lacen.

• Druga zmiana w Sevilli: Coke schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Figueiras.

• Ever Banega zmienia Denisa Suareza.

• Krychowiak faulowany przez Diego Castro w środkowej strefie boiska.

• Lafita uderza głową ponad poprzeczką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Michel otrzymuje żółtą kartkę za kopnięcie piłki w leżącego na murawie Coke.

• Diego Castro otrzymał żółtą kartkę za faul na Coke.

• Tremoulinas leży na murawie. Ucierpiał w walce o piłkę. Faulował go Lafita.

• Tremoulinas bliski trafienia samobójczego!

• Druga zmiana w Getafe: Hinestroza za Sarabię.

• Schodzi z boiska Sammir, a w jego miejsce Diego Castro.

• Sarabia ograł kilku rywali na prawym skrzydle, wpadł w pole karne i niecelnie podał.

• Nico Pareja trafia prosto w ręce Guaity z rzutu wolnego.

• Przez dłuższą chwilę Getafe utrzymywało się przy piłce, ale nic korzystnego z tego nie wynikło.

• Denis Suarez fatalnie przestrzelił z bliskiej odległości.

• Bez zmian na tę drugą połowę wyszły obie ekipy.

• [b]Zaczynamy drugą połowe![/b Sevilla przy piłce.

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! Sevilla prowadzi 1:0 po bramce Bacci z rzutu karnego.

• Alexis także obejrzał żółtą kartkę.

• Carricio otrzymał żółtą kartkę na chwilę przed wykonaniem jedenastki przez Baccę. Niepotrzebnie wdał się w przepychankę z Alexisem.

• BACCAAAA GOOOOOL! Sevilla obejmuje prowadzenie!

• Guita otrzymuje żółtą kartkę. Chciał wybić piłkę, a trafił... w Krychowiaka.

• Krychowiak powalony w polu karnym! Będzie rzut karny!

• Zmarnowana szansa Sevilli. Suarez wpadł w pole karne, wycofał do Vitolo, który źle przyjął sobie piłkę, co odbiło się na uderzeniu.

• Krychowiak świetnie ubezpiecza swoich obrońców. Kolejny raz jego wejście wyjaśnia sytuację.

• Krychowiak otrzymuje żółtą kartkę, gdy próbował uwolnić się z rąk rywala... Dziwna decyzja sędziego.

• Guita wyciągnął piłkę, która zmierzała do bramki! Rzut rożny.

• Michel szarpie za koszulkę Krychowiaka, który pada na murawę! Gwizdek sędziego milczy!

• Carlos Bacca urwał się obrońcom, wyszedł sam na sam z bramkarzem rywali i... spalony. Fatalna decyzja liniowego. Nie było spalonego!

• Szybka akcja Sevilli, ale czujny Naldo przeczytał intencje rywali i wybił piłkę z własnego pola karnego.

• Escudero potężnie uderza z dystansu, ale piłka mija bramkę rywali.

• Długa piłka w stronę Carlosa Bacci, ale Kolumbijczyk miał bardzo trudną sytuację, aby oddać celny strzał.

• Arroyo fauluje Vitolo. Żółta kartka.

• Coraz większa przewaga gospodarzy. Bramka wisi w powietrzu.

• Iborra mocno uderzał na bramkę rywali, ale jego strzał został zablokowany. Próbował jeszcze powalczyć w powietrzu z bramkarzem, co się opłaciło, Guiata musiał wypiąstkować piłkę.

• Sarabia podciął Tremoulinasa. Rzut wolny dla Sevilli.

• Sergio Escudero trafił prostą nogą w dolną kończynę Bacci.

• Na murawie leży Carlos Bacca. Ucierpiał w zderzeniu z rywalem.

• Wraz z upływem czasu przewaga zarysowuje się na korzyść Sevilli.

• Alvaro Arroyo niecelnie dośrodkowywał w pole karne rywali.

• Dobry przerzut piłki do Coke zalicza Krychowiak, a następnie skrzydłowy Sevilli dośrodkowuje w pole karne. Piłka jednak nie znajduje adresata wsród gospodarzy.

• Krychowiak stracił piłkę w środkowej strefie boiska, ale na jego szczęście koledzy z zespołu naprawili błąd Polaka.

• Jak dotąd, żadna z drużyn nie odważyła się podejść wyżej bramki rywala.

• Zaczynamy! Przy piłce Getafe.

• Ławka rezerwowych Getafe: Rodriguez, Castro, Lago, Hinestroza, Valera, Velazquez, Jonathan.

• Ławka rezerwowych Sevilli: Banega, Aspas, Figueiras, D. Soria, Deulofeu, Reyes, Navarro.

• Dziś drużyna Przemysława Tytonia wygrała z Rayo Vallecano 3:2. Jak pójdzie Grzegorzowi Krychowiakowi?

• Z kolei goście mają już na swoim koncie porażkę, której smaku zaznali w pierwszym pojedynku z Celtą Vigo, a później zrehabilitowali się i wygrali Almerię.

• Faworytem spotkania jest rzecz jasna drużyna Grzegorza Krychowiaka, która ligowy sezon rozpoczęła od remisu u siebie z Valencią, a w meczu poprzedniej kolejki wygrała na wyjeździe z Espanyolem.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu Sevilla - Getafe!