• KONIEC MECZU! Real Madryt wygrywa z Sevillą 3:2!

• Sędzia doliczył trzy minuty.

• W miejsce Marcelo na boisku pojawia się Arbeloa.

• Benoit Tremoulinas ukarany żółtą kartką.

• Asier Illarramendi zastąpi na placu gry Isco.

• Vidal zgrał futbolówkę zna jedenasty metr, dopadł do niej Vicente Iborra i pewnym strzałem pokonał Ikera Casillasa.

• Goooool!! Vicente Iborra!!!

• Z boiska zszedł także Carlos Bacca, zastąpił go Kevin Gameiro.

• Vicente Iborra zastąpił na placu gry Grzegorza Krychowiaka.

• Sergio Ramos przez chwilę był poza boiskiem, ale wrócił do gry.

• Toni Kroos uderzał z krawędzi pola karnego, ale futbolówka powędrowała ponad poprzeczkę.

• Zmiana w Sevilli, za Diogo Figueirasa wszedł Denis Suarez.

• Gareth Bale świetnie zagrał w kierunku Cristiano Ronaldo, a ten z bliskiej odległości wpakował piłkę tuż przy lewym słupku bramki Sevilli.

• Goooool!! Cristiano Ronaldo!!!!

• Jose Antonio Reyes ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w Realu, za Javiera Hernandeza wejdzie Gareth Bale.

• Isco dośrodkowywał do Toniego Kroosa, reprezentant Niemiec niedokładnie przyjął piłkę i Sergio Rico nie miał problemów z obroną tego strzału.

• Aleix Vidal wykonał krótkie podanie w pole karne, ale obrońcy Realu wybili futbolówkę.

• Cristiano Ronaldo świetnie zagrał w pole karne, było groźnie, ale Sergio Rico uchronił swój zespół przed stratą gola.

• Niewiele dzieje się w ostatnich minutach na boisku. Gra toczy się głównie w środku pola.

• Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego, ale trafił jedynie w mur ustawiony przez obrońców Sevilli.

• Stephane Mbia strzelał zza linii pola karnego, ale został zablokowany.

• Daniel Carvajal ukarany żółtą kartką.

• Jose Antonio Reyes najwyżej wyskoczył do piłki zagranej z rzutu rożnego. Po jego uderzeniu futbolówka powędrowała obok lewego słupka.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Sevilla przegrywa z Realem 1:2.

• Sergio Ramos ukarany żółtą kartką.

• Carlos Bacca nie pomylił się i zamienił rzut karny na gola!

• Serio Ramos faulował, będzie rzut karny dla Sevilli!

• Bacca wpadł w pole karne, ale uciekła mu piłka, którą zgarnął mu bramkarz Realu

• Zbyt mocne dośrodkowanie z głębi pola Cristiano Ronaldo, piłki nie był w stanie opanować żaden z jego kolegów.

• Aleix Vidal świetnie przyjął piłkę przed polem karnym i miał dobrą okazję do oddania strzału, który koniec końców został zablokowany przez jednego z obrońców Realu.

• James Rodriguez uderzał z rzutu wolnego, piłka wpadła w pole karne Sevilli, ale w porę wybili ją defensorzy gospodarzy.

• Zamieszanie pod bramką Sevilli. Fantastyczne dośrodkowanie Marcelo w kierunku Cristiano Ronaldo, Portugalczyk oddał strzał na bramkę gospodarzy, ale źle uderzał i Sergio Rico wyłapał futbolówkę.

• Aleix Vidal został złapany na spalonym.

• Cristiano Ronaldo uderzał futbolówkę z rzutu wolnego, ale ta powędrowała wysoko ponad poprzeczką bramki Sevilli.

• Jose Antonio Reyes próbował uderzać na bramkę Realu, ale jego strzał został zablokowany. Sędzia dyktuje rzut rożny dla gospodarzy.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Realu: Navas – Coentrão, Bale, Arbeloa, Nacho, Jesé Rodríguez, Illarramendi.

• Rezerwowi Sevilli: Soria – F. Navarro, Gameiro, Iborra, Den. Suárez, Vitolo, Coke.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Sevilla - Real Madryt!