• Jeszcze w ostatniej akcji meczu żółtą kartkę dostaje Balezianga.

• Koniec. Atletico wygrywa na wyjeździe z Bilbao i pozostaje liderem La Liga.

• Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

• Costa schodzi z boiska sam. Zmienia go David Villa.

• Costa leży na boisku, ale to on faulował. Zaczął się czas doliczony.

• Turan świetnie dośrodkowuje do Costy, ale ten jest na pozycji spalonej. Piękna wrzutka.

• Laporte chyba zapomniał, że ma już na swoim koncie żółtą kartkę. Teraz sfaulował Diego Costę i wylatuje z boiska. Adios!

• Za Rico wchodzi Etxebarria.

• Dzisiaj Garcia w cieniu Costy.

• Muniain za pyskówkę dostał żółtą kartkę.

• Courtois obronił niemożliwą piłkę po główce Aturiza! Co za interwencja!!!

• Wiele niecelności w wykonaniu obydwu drużyn.

• Za słabego dzisiaj de Marcosa wchodzi Toquero.

• Za słabego Susaetę wchodzi Guilermo Fernandez.

• Laporte dostaje żółtą kartkę za faul na Diego Costa.

• Atletico już gra na czas. Gra bardzo senna.

• Za Sosę wszedł Turan.

• Iturraspe dostaje żółtą kartkę za brutalny faul na Koke.

• Godin dostaje żółtą kartkę.

• De Marcos strzelał po nodze rywala. Rzut rożny.

• Felipe Luis dośrodkowywał do Koke i strzelił bramkę z bliskiej odlgłości. Atletico już prowadzi!

• Godin traci piłkę i de Marcos miał świetną okazję na zdobycie bramki. Uderzył nad bramką. Co za błąd!

• Costa przewraca się w polu karnym. Był faulowany. Sędzia popełnił w tej sytuacji błąd.

• Gramy! I od razu Diego Costa miał świetną okazję do zdobycia bramki. Bawił się z obrońcami, ale jednak trafił obok.

• Wracamy po przerwie.

• Sędzia nic nie doliczył do pierwszej połowy i zaprosił piłkarzy do szatni.

• Za zagranie piłki ręką żółtą kartkę dostaje Gabi. Sędzia mógł się z tym wstrzymać, gdyż Gabi miał rękę przy ciele.

• Iturraspe znów podał do rywali, ale Garcia nie zabrał się z piłką. Słaby mecz Hiszpana.

• Świetny moment gry obydwu zespołów. Z Atletico strzelał Garcia, a z Atletic Susaeta. Ależ emocje!

• Iraola dośrodkowywał, ale San Jose nie miał z czego uderzyć głową. Kolejny raz bramkarz zmuszony do interwencji.

• Iraola dobrze podaje do Aduriza. Ten chciał się obrócić z piłką, ale jednak ją gubi. Bramkarz interweniuje.

• Było dośrodkowanie z rzutu wolnego dla Atletico, ale jednak zbyt głębokie. Bramkarz gospodarzy łapie pewnie futbolówkę.

• Na spalonym Diego Costa. Było blisko. Niebywale szybki jest napastnik Atletico.

• Iturraspe popełnia fatalny błąd. Costa przechwytuje piłkę i biegnie ile ma sił w nogach w stronę bramki. Strzela mocno po ziemi.

• Gabi wrzucał na aferę. Godin walczył z bramkarzem o piłkę. Golkiper wyskoczył wyżej i ściągnął futbolówkę z powietrza.

• Słabo wykonany rzut wolny Atletica. Bramkarz gości łapie futbolówkę w koszyczek.

• Miranda fauluje Aduriza. Sędzie nie wyciągnął kartki. Jak na razie tylko upomina.

• Szybka kontra Bilbao, ale Muniain źle podał do Susaety.

• Diego Costa miał wspaniałą okazję której nie wykorzystał. Za długo trzymał piłkę przy nodze.

• Jose Sosa fauluje Mikela Rico. Mała przerwa w grze.

• To dopiero piąta bramka Muniaina w tym sezonie.

• Było bardzo długie podanie. Juafran nie zdążył za Ikerem Muniaina. który posłał piłkę pięknym lobem. Przed tym Aduriz zmienił trochę lot piłki i to mogło zmylić obrońców. Chwila bez koncentracji i Atletic wygrywa z Atletico.

• Jak na razie obydwa zespoły rozgrywają piłkę w środku pola. Jest trochę niedokładności.

• Na tym stadionie przegrywała w tym sezonie Barcelona i nie wygrywał Real Madryt. Zapowiada się ciekawie.