Athletic Bilbao

4

Granada CF

0

• Koniec meczu. Athletic zasłużenie wygrywa 4:0. Za uwagę dziękuję, Bartosz Czekała.

• Ależ okazja Muniaina, ale uderzył on prosto w Roberto!

• Doliczono 3 minuty.

• Mamy piątego gola, ale jednak bramka nie uznana. Był spalony.

• W miejsce Aduriza, który ustrzelił dziś hattricka wszedł Guillermo. Owacje na stojąco.

• Saborit w miejsce Belenziagi.

• Zamieszanie w polu karnym, Roberto piąstkował piłkę, ale zbyt krótko, Gurpegui oddał strzał i podwyższył prowadzenie!

• GOOOL! 4:0!

• De Marcos za Herrere.

• Mocny strzał Rikiego Iraizoz paruje na róg!

• Boateng za Pereire.

• Aduriz pewnym strzałem w środek bramki pokonuje Roberto!

• GOOOL! ADURIZ Z HATTRICKIEM!

• Rzut karny! Mainz faulował Aduriza i otrzymał czerwoną kartkę!

• Tym razem przed szansą Susaeta, ale jego uderzenie wysoko nad bramką!

• Muniain dwukrotnie uderzał nożycami, ale dwukrotnie jego strzał był blokowany!

• Herrera w sytuacji sam na sam za długo czekał i ostatecznie defensorzy Granady wyjaśnili tę akcję!

• Uderzenie Rikiego zablokowane!

• Indywidualna akcja Aduriza, oddał strzał, ale bardzo niecelny.

• Bomba Herrery, ale świetnie broni Roberto!

• Bilbao stara się strzelić trzeciego gola i już rozstrzygnąć ten mecz.

• Mogło być po meczu! Aduriz wrzucał na długi słupek i tylko Angulo ratuje Granade przed stratą bramki!

• Riki w miejsce Nyoma.

• Po centrze z rzutu rożnego do strzału doszedł jeden z gospodarzy, ale jego strzał Roberto broni bez zarzutu.

• Brahimi ukarany żółtą kartką.

• Początek drugiej części gry.

• Koniec pierwszej połowy. wracamy za 15 minut.

• El-Arabi na spalonym.

• A teraz z dystansu próbował Iraola, ale bardzo wysoko nad bramką!

• Tym razem próbował Iturraspe, ale ponownie Roberto na miejscu!

• Świetna akcja Muniaina1 Jego strzał jednak świetnie broni Roberto!

• Muniain zagrał z Adurizem, ten drugi był bliski skompletowania hattricka! Niewiele zabrakło....

• Iturra dość sprytnie wykonywał rzut wolny, ale nie zaskoczył tym Iraizoza.

• Już mamy pierwszą zmianę w tym meczu. Za Fatau, który na początku meczu ujrzał żółty kartonik wszedł Foulquier.

• Tempo meczu nieco siadło. Gospodarze kontrolują boiskowe wydarzenia, a Granada nie ma pomysłu w jaki sposób zagrozić bramce Bilbao.

• Granada głęboko cofnięta na własnej połowie.

• Ależ bramka Aduriza! Świetna kontra gospodarzy, Aduriz uderzył z dość ostrego kąta, piłka wpadła w same okno!

• GOOOL! 2:0!

• Rico uderzał z dystansu, ale bardzo lekko i Roberto nie miał z tym strzałem problemów.

• Wrzutkę Muniaina wybijał Mainz.

• Za mocne podanie Susaety do Aduriza i od bramki Roberto.

• Susaeta na spalonym.

• Athletic chcę pójść za ciosem! Wrzutka Rico w pole karne, ale zbyt mocne.

• Iraola świetnie wrzucił na głowę Aduriza, który daję swojemu klubowi prowadzenie!

• GOOOL! ADURIZ!

• Dośrodkowanie w pole karne, ale pewnie interweniuje Roberto.

• Już mamy pierwszą żółtą kartkę w tym meczu. Ukarany Fatau za ostry faul na Rico.

• Początek meczu. Od środka Granada.

• Zawodnicy już na środku boiska.

• W pierwszym meczu tych drużyn Granada u siebie pokonała Athletic 2:0.

• Piłkarze w tunelu odprowadzającym na murawę.

• Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Alfonso Alvarez.

• Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze, którzy plasują się na czwartym miejscu. Ich rywale za to są na miejscu trzynastym.

• Rezerwowi Granada: Karnezis, Foulquier, Fran Morante, Buonanotte, Dani Benitez, Boateng, Riki.

• Rezerwowi Athletic Bilbao: Lago, San Jose, Saborit, Erik Moran, Kike Sola, De Marcos, Guillermo.

• Już za ponad 30 minut rozpocznie się mecz na San Mames Barria, gdzie Athletic Bilbao podejmie Granade.