Atletico Madryt

7

Getafe CF

0

• Tego spotkania chyba nie trzeba komentować, bowiem wynik mówi sam za siebie. Atletico urządziło sobie dzisiaj prawdziwą strzelaninę, gromiąc Getafe 7:0. To oznacza, że wszystkie drużyny z pierwszej trójki po tej kolejce dopisują sobie komplet punktów. Podopieczni Diego Simeone byli dzisiaj drużyną o dwie albo nawet trzy klasy lepszą od swoich rywali. Duży wpływ na wynik mogła mieć też czerwona kartka dla Vareli, ale na tablicy wyników już wtedy był rezultat niekorzystny dla gości. Za uwagę dziękuję Jakub Trzaska. Pozdrawiam i zapraszam na kolejne relacje!

• Koniec tego pojedynku!

• GGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!! Koniec strzelaniny na Vicente Calderon!!! Adrian Lopez zdobywa swojego gola!!! Wykończył akcję dobitką po uderzeniu Juanfrana!!!

• Chociaż patrząc z perspektywy Getafe to aż trzy minuty. Zawodnicy nie są w stanie skonstruować ani jednej składnej akcji.

• Arbiter dolicza zaledwie trzy minuty do regulaminowych 90.

• Uderzenie Diego Castro obronione przez Courtoisa. To pierwsza interwencja belgijskiego bramkarza.

• Gracze Getafe chcą już chyba, żeby ten mecz jak najszybciej się skończył. W przeciągu 90 minut nie byli w stanie nic zrobić z świetnie dysponowanym rywalem.

• Kolejna okazja do zdobycia gola dla gospodarzy! A w zasadzie kilka w jednej! Najpierw uderzał Turan, ale dobrze interweniował Moya, potem Diego Costa indywidualnie, ale zatrzymany, a skończył to wszystko Juanfran uderzeniem obok słupka.

• Atletico zbudowało hokejowy zamek pod polem karnym Getafe i piłkarze Luisa Garcii nie są w stanie tego zmienić.

• Getafe stara się zdobyć honorowego gola, ale z rzadka przedostaje się pod pole karne rywala. Nawet jeśli im się to uda tam są od razu zatrzymywani przez defensywę gospodarzy.

• Courtois łapię piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Niesamowite widowisko stwarzają dzisiaj swoim kibicom piłkarze Atletico Madryt! Są zdecydowanie lepsi od rywala, a do tego niezwykle skuteczni! 6:0 na Calderon!

• GGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!! Kontratak Atletico Madryt wyprowadzał Adrian Lopez i wyłożył piłkę do pustej bramki Davidowi Villi!!! 6:0!!!

• Adrian Lopez finalizował akcję Olivera Torresa, ale dobrze interweniował Moya.

• Kolejna okazja na gola dla Los Rojiblancos, jednak Costa na spalonym.

• Kolejna świetna akcja Atletico! Juanfran wpadł w pole karne i wyłożył piłkę Adriana, a ten uderzył gdzieś na wysokość dachu stadionu Vicente Calderon.

• Ostatnia zmiana także przeprowadzana przez Simeone: Oliver Torres za Gabiego. Nowym kapitanem został Tiago.

• GGGGGGGOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!! Diego Costa zalicza kapitalne wejście i strzela rewelacyjnego gola!!! Przewrotka w polu karnym mimo asysty obrońcy!!! Bramka palce lizać!!!

• Ostatnia zmiana wśród piłkarzy gości. Marica za Colungę.

• Zmasowana obrona gości. Ustawieni są całą jedenastką przed własnym polem karnym.

• Kolejna szansa Davida Villi, ale fatalnie pudłuje mając całą bramkę przed sobą!

• Kolejna zmiana w Atletico. Adrian Lopez za Koke.

• Jedna z nielicznych szans Getafe - w pole karne dogrywał Mosquera, ale dobra interwencja Mirandy.

• Diego Simeone zmienia pierwszego zawodnika. Z boiska, żegnany owacyjnie schodzi Raul Garcia, a na boisku, również owacyjnie, przywitany Diego Costa.

• Raul Garcia po raz kolejny strzela głową z rzutu rożnego, ale nie ma bramki. Dobra interwencja bramkarza.

• Druga zmiana w Getafe. Mosquera za Michela.

• Filipe Luis znalazł się w polu karnym rywala! Dogrywał piłkę Turan, ale uderzenie obrońcy wprost w bramkarza rywali!!!

• Ależ uderzenie Garcii!!! Potężna bomba z pięciu metrów ląduje na poprzeczce bramki Moyi!

• Lafita próbował skonstruować jakąś akcję ofensywną, ale piłkę już odebrali obrońcy.

• Kolejna szansa gospodarzy, ale podanie Turana do Villi przecięte przez obrońców.

• Piłkarze Simeone grają dzisiaj bezbłędnie. W tym momencie mecz dzieli się na dwa aspekty - Getafe rozpoczyna mecz ze środka boiska i piłka od razu przenosi pod pole karne gości. Getafe w drugiej połowie nie miało jeszcze piłki przy nodze na połowie Atletico.

• GGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!!! Raul Garcia!!!!!!!!!! Getafe na kolanach!!! Kolejna asysta Tiago!!!

• Ależ początek gospodarzy! Fantastyczną akcję wykończył Villa, wcześniej świetne uderzenie Tiago! Getafe jest tylko cieniem dla dzisiejszego rywala!

• GGGGGGGGGGOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!!! David Villa z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki!!! 3:0!!! Świetne dośrodkowanie Juanfrana!!!

• Groźne uderzenie Tiago zza pola karnego i wiele problemów miał z obroną Moya!

• Od początku drugiej połowy na boisku pojawił się Arroyo. Zmienił Borję, który miał także na swoim koncie żółty kartonik.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Wracamy powoli na stadion, na który wybiegają już zawodnicy obu drużyn.

• Pierwsza połowa to wyraźna przewaga jednej drużyny - Atletico Madryt. Piłkarze Diego Simeone grają bardzo szybką i zdecydowaną piłkę, raz po raz zagrażając bramce strzeżonej przez Miguela Moye. Dwie bramki, które udało im się strzelić zapowiadają niemałe emocje w drugiej odsłonie. Przez całe 45 minut Getafe będzie musiało sobie radzić grając w osłabieniu, bo przez bezsensowne zagranie piłki ręką drugą żółtą kartkę obejrzał prawy obrońca Juan Valera. Atletico jeśli będzie nadal tak grać może jeszcze podwyższyć to prowadzenie w drugiej połowie.

• Nie doliczył arbiter do pierwszej połowy ani minuty i w tym momencie zaprosił obie jedenastki do szatni.

• Strzał Villi z bliskiej odległości przerzuca ponad poprzeczką Moya!

• Atletico jest teraz w wymarzonej sytuacji. Nie dość, że prowadzą to jeszcze grają z przewagą jednego zawodnika.

• Uderzenie Joao Mirandy obronione przez bramkarza gości.

• Druga żółta kartka dla obrońcy Getafe. Juan Valera wylatuje z boiska! Bezsensowne zagranie piłki ręką!

• Chwila przerwy na boisku - leży na nim Lopo po starciu z Villą.

• David Villa szarżował w pole karne, miał przed sobą Lopo. Zdecydował się na techniczne uderzenie, ale nie trafił w światło bramki.

• GGGGGGGGOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL!!! Gol dla Atletico Madryt!!!! Dośrodkowanie w pole karne Ardy Turana do własnej bramki pakuje Alberto Lopo!!!

• Piłkarze muszą zredukować liczbę fauli, bowiem za chwilę może któryś z zawodników obejrzeć drugą żółtą kartkę i wylecieć z boiska.

• Teraz bardzo ostre zagranie Ardy Turana i jest on kolejnym piłkarzem, który został indywidualnie ukarany przez arbitra.

• Kolejna żółta kartka. I znów dla piłkarza gości. Juan Valera obejrzał ten kartonik.

• Okazja dla Atletico, ale Raula Garcię ubiegł wślizgiem Moya.

• Kolejna szansa dla Atletico z rzutu rożnego. Ale tym razem radzą sobie z dograniem Koke obrońcy.

• Uderzenie Lafity zza pola karnego bardzo słabe i niecelne.

• Uderzenie Turana broni Moya.

• GGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!! Raul Garcia trafia do bramki po dośrodkowaniu Koke z rzutu rożnego!!!

• Teraz akcja za akcję: Atletico straciło piłkę pod polem karnym rywala, a goście starali się wyjść z kontrą. Obie akcje jednak bez powodzenia.

• Atletico Madryt prowadzi dzisiaj grę i stara się zdecydowanie zdominować podopiecznych Luisa Garcii. Getafe gra dzisiaj bardzo agresywnie, dwaj piłkarze obejrzeli już kartki, a fauli jest naprawdę dużo. Jeśli nie zmienią oni podejścia, mogą kończyć spotkanie w osłabieniu.

• Kolejna kartka dla piłkarzy gości. Ukarany Michel.

• Kartka teraz dla piłkarza Getafe. Ukarany Borja.

• Arda Turan dośrodkował miękko w polu karnym, główkował Alexis, ale złapał piłkę Moya.

• Żółta kartka za symulowanie faulu w polu karnym dla Raula Garcii.

• Kapitalna szansa dla Atleti! Minął się z piłką po dośrodkowaniu Moya i Raul Garcia mógł strzelać do pustej bramki, ale źle trafił w piłkę! Turan dobijał, ale zdążył z interwencją bramkarz gości.

• Zamieszanie jeszcze po tym rzucie rożnym, ale obronną ręką wychodzą Los Colchoneros.

• Okazja dla Getafe! Dobre odebranie piłki przed polem karnym Atletico, ale Miranda ratuje gospodarzy i tylko rzut rożny.

• Początek spotkania i bardzo ostro grają gracze Getafe. W ciągu tych niespełna 10 minut faulowali już co najmniej czterokrotnie.

• Bardzo ostre wejście w nogi Ardy Turana i mamy rzut wolny przy linii bocznej boiska.

• Atletico rozpoczęło ten mecz zupełnie inaczej niż ostatni pojedynek z Villarrealem. Dzisiaj to oni starają się grać piłką a nie liczyć tylko na kontrataki.

• Uderzenie Tiago głową po dośrodkowaniu Juanfrana obok bramki.

• Dośrodkowanie jednak wyraźnie zbyt niskie i poradzili sobie obrońcy.

• Pierwszą sytuację stara sobie stworzyć Atletico. Z rzutu wolnego będzie dośrodkowywał Koke.

• Zaczynamy ten pojedynek!

• Oba zespoły pojawiają się już na murawie stadionu Vicente Calderon.

• Początek spotkania już za dziesięć minut, także wspólnie czekamy z nadzieją, że obie drużyny stworzą dzisiaj emocjonujące widowisko.

• Zdecydowanym faworytem tego meczu wydaje się Atletico, ale Getafe może iść w ślady Espanyolu Barcelony i wspomnianego wcześniej Villarrealu i ukradnie gospodarzom punkty.

• Ławka Getafe: Jordi Codina, Alvaro Arroyo, Mehdi Lacen, Pablo Sarabia, Pedro Mosquera, Jaime Gavilan i Ciprian Marica.

• Ławka rezerwowych Atletico: Daniel Aranzubia, Emiliano Insua, Diego Godin, Joshua Guilavogui, Oliver Torres, Adrian Lopez i Diego Costa.

• Po kontuzji jest najlepszy snajper gospodarzy Diego Costa i decyzją Simeone zawodnik rozpocznie ten mecz na ławce rezerwowej. Najważniejsi nieobecni w Atletico to na pewno Mario Suarez i Leo Baptistao. Także Borja wyleczył kontuzje i od początku meczu zobaczymy go od pierwszych minut w kadrze Getafe.

• W ostatniej kolejce obie drużyny straciły punkty: Atletico zremisowało na wyjeździe z Villarrealem CF, a Getafe z Elche.

• Po przerwie na mecze międzynarodowe wracamy do rywalizacji w rozgrywkach ligowych. Dzisiaj swoje mecze grała także Barcelona i gra Real, a więc podopieczni Diego Simeone będą dzisiaj walczyć o trzy punkty, aby wciąż utrzymywać dystans nad Galaktycznymi i goniąc Dumę Katalonii.

• Witamy podczas transmisji z ostatniego dzisiejszego pojedynku Primera Division! Na stadionie Vicente Calderon Atletico Madryt podejmie Getafe CF!