Atletico Madryt

1

Malaga CF

1

• Koniec meczu! Atletico tylko remisuje z Malagą 1:1. A dziś podopieczni Diego Simeone mogli zostać mistrzami Hiszpanii. Albowiem Real Madryt przegrał z Celtą Vigo 0:2, a Barcelona zremisowała z Elche 0:0

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego i głową gola strzelił Alderweireld, który odkupił swoje winy z akcji, po której gospodarze stracili gola

• Gooool! 1:1 po trafieniu Alderweirelda!

• Rzut wolny dla gospodarzy z około 30 metrów. Gabi kapitalnie zagrał do Villi, który uciekł z muru, ale napastnik Atletico przegrał pojedynek z Caballero

• I jest odpowiedź gospodarzy! Diego dobrze uderzył z dystansu, tyle że Caballero wyciągnął się i sparował piłkę

• Camacho mógł strzelić na 2:0, ale spudłował po strzale głową z pięciu metrów

• Diego za Ardę Turana. Ostatnia zmiana w Atletico

• Darder próbował dobić gospodarzy, jednak jego strzał z dystansu był niecelny

• Malaga po golu atakuje dalej. Najpierw rzut rożny, potem akcja lewą stroną, ale goście nie byli tym razem w stanie już zagrozić liderowi hiszpańskiej ekstraklasy

• Tymczasem: Celta-Real 2:0 i Elche-Barcelona 0:0

• Błąd Alderweirelda, który nie przeciął długiego podania, pozwolił, by piłka skozłowała, potem dopadł do niej Samuel, który uprzedził Mirandę oraz wychodzącego z bramki Courtoisa, podbił futbolówkę wysoko i jeszcze głową skierował ją do pustej bramki

• Goool! Samuel Sanchez na 1:0 dla Malagi!

• A Courtois ucierpiał przy obronie strzału Santa Cruza i narzeka na ból kolana. Ale bramkarz Atletico jest twardy i kontynuuje grę

• Jose Sosa zmienił Raula Garcię

• Gabi strzelał z dystansu, ale źle trafił w piłkę, która minęła bramkę w bardzo bezpiecznej dla gości odległości

• Kontra Malagi, Samuel do Santa Cruza, który był sam na sam z bramkarzem Atletico, ale świetnie wyszedł z bramki Courtois i powstrzymał napastnika Malagi

• Villa już obrócił się z piłką w polu karnym w stronę bramki, chciał ruszać w stronę Caballero, ale w ostatniej chwili wygarnął mu futbolówkę Welington

• Adrian Lopez za Koke

• I znowu gorąco pod bramką gości. Tym razem po rzucie rożnym duże zamieszanie i na piątym metrze próbował wpakować piłkę do siatki Turan, jednak nie zdołał trafić dobrze w futbolówkę, którą złapał golkiper Malagi

• Faul Raula Garcii w ataku. Staranował rywala

• Dwa dobre interwencje Welingtona w obronie. Najpierw... przewrotką wybijał piłkę w okolice linii bocznej, a potem jeszcze zdążył ustawić się we własnym polu karnym i odbić futbolówkę głową poza szesnastkę

• Arda Turan - za próbę wymuszenia rzutu karnego

• Pędził na bramkę Malagi Raul Garcia , ale sędzia odgwizdał spalonego.

• Próba strzałuTurana, zbyt słabe wykonanie.

• Ładne podanie Juanfrana w okolice jedenastego metra od bramki Malagi, żaden z graczy Atletico nie doszedł jednak do piłki.

• Dośrodkowanie Nordina Amrabata w pole karne madrytczyków, ale znów dobrze w defensywie spisują się gospodarze. Kolejny korner dla przyjezdnych. Do piłki znów podchodził Duda i znów uderzał bez powodzenia.

• W narożniku boiska do piłki ustawił się Duda, ale niezbyt dobrze uderzał futbolówkę i ta nie trafiła do żadnego z graczy Malagi.

• Sergi Dardeprzyjął piłkę za linią pola karnego, oddał strzał, ale jego próbę zablokował obrońca Atletico. Mamy rzut rożny dla gości.

• Arda Turan podaje do Davida Villi, Hiszpan mógł zostać sam na sam z bramkarzem, ale ostatecznie jeden z obrońców wybił piłkę poza poza własne pole karne.

• Poprzeczka! Długa piłka do przodu, Turan zgrywa piłkę w kierunku Villi, a ten trafia w poprzeczkę!

• Przed chwilą mieliśmy długie zagranie w stronę Davida Villi, ale złapał piłkę Caballero

• Gospodarze przeważają od początku tego spotkania. Teraz troszkę dłużej rozgrywają piłkę, ale zaraz pewnie przeniosą się pod szesnastkę przeciwnika.

• Żółta kartka dla Weligtona

• A przed chwilą mieliśmy dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Atletico, ale złapał piłkę bramkarz.

• Przed chwilą mieliśmy dośrodkowanie w pole karne gości z rzutu wolnego, ale obrońcy zdołali wybić piłkę

• Sędzia daje znak, STARTUJEMY!

• Już tylko cztery minuty zostały do pierwszego gwizdka, na kogo dzisiaj stawiacie?

• Jak ważne jest to spotkanie dla losów tytułu mistrzowskiego chyba nie muszę nikomu tłumaczyć. O tej samej porze grają też główni rywale Atleti do mistrzostwa Hiszpanii, czyli Real i Barcelona. Z tych dwóch meczów również prowadzimy relacje live: Barca i Real.

• Ławka Atletico: Aranzubia, Suarez, Adrian, Gimenez, Diego, Jose Sosa, Insua

• Ławka Malagi: Kameni, Portillo, Lokavenko, Casado, Pawłowski, Juanmi, Rescaldani

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu drużyn, a za chwilę dorzucę do nich ławki rezerwowych. Tymczasem zapoznajcie się z zapowiedzią tego meczu, którą przygotował dla Was Filip Błajet. Można ją znaleźć tutaj

• Witamy! Już tylko około kwadrans został do arcyważnego spotkania w ekstraklasie hiszpańskiej. Na Vicente Calderon w Madrycie Atletico podejmie Malagę, a na relację live z tego wydarzenia zaprasza gorąco Damian Wiśniewski.