Atletico Madryt

3

Malaga CF

1

• To tyle z Madrytu. Za 10 minut swoje spotkanie rozegra Real Madryt, który będzie się mierzył z Eibarem, zaś o godzinie 20:00 zapraszamy na relację z meczu kolejki, czyli pojedynku FC Barcelony z Sevillą z - prawdopodobnie - Grzegorzem Krychowiakiem w składzie. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Wielgosiński.

• Po meczu bardzo ostrym, jak określali to spotkanie komentatorzy Canal+, meczu chropowatym, Atletico wygrywa 3-1 z Malagą, która dzisiaj zakończyła swoją passę pięciu zwycięstw z rzędu.

• Trzy minuty dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry.

• Bezsensowna kartka Gabiego. Atak od tyłu na Castillejo w sytuacji, kiedy ten mecz już jest rozstrzygnięty.

• A za Ardę Turana na boisku melduje się Raul Garcia.

• Luis Alberto zmienia Juanmiego.

• Raul Garcia jest gotowy do wejścia na boiska.

• Diego Godin z najbliższej odległości głową skierowuje piłkę do siatki. To drugi ligowy gola Godina. Zwycięzcę tego meczu już znamy.

• Saul zmienia Anotine'a Griezmanna.

• Zmarnowana okazja Atletico. Ansaldi wrzucał piłkę, jednak Kameni końcówkami palców zgrał ją do Griezmanna, który nie trafił na pustą bramkę, jednak usprawiedliwieniem może być dosyć ostry kąt.

• Mimo grania w osłabieniu, Malaga atakuje piłkarzy Diego Simeone.

• Za młodego Dardera na murawę wchodzi Recio.

• Samuel za popchnięcie Raula Jimeneza otrzymuje drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

• Blisko zdobycia gola Juanmi, jednak jego strzał w ostatniej chwili zablokował Diego Godin.

• Żółta kartka dla Sancheza za protesty w kierunku arbitra, który wcześniej uznał, że Sanchez źle wyrzucił piłkę z autu.

• Ostry faul Wligtona na Gabim, jednak tym razem Fernando Teixeria nie wyciąga kartki.

• Raul Jimenez huknął w kierunku bramki Kameniego, ale ten został trafiony futbolówką i wciąż na tablicy wyniku mamy 2-1.

• Wrzutka Castillejo w kierunku Santa Cruza, a ten pakuje piłkę pod poprzeczkę. Malaga łapie kontakt.

• Za Torresa wchodzi Horta.

• Kolejna kartka za faul taktyczny, tym razem ukarany Torres.

• Pierwsza zmiana w tym meczu. Za Mario Mandżukicia na boisku melduje się Raul Jimenez.

• Gabi zmarnował dobrą okazję na podwyższenie prowadzenia, jednak jego uderzenie bardzo niecelne.

• Czwarta żółta kartka w przeciągu ośmiu minut. Gabi faulował Camacho i został za to ukarany.

• Kolejna kartka, tym razem dla Ignacio Camacho, który był adwokatem Castillejo i chciał wymusić na arbitrze zagwizdanie rzutu karnego.

• Leży w polu karnym Castillejo, który sugerował, że został sfaulowany.

• I pi kilku sekundach mamy remis w kartkach. Za przerwanie kontry kartonikiem ukarany Antoine Griezmann

• Żółta kartka za faul dla Samuela Sancheza.

• Witamy po krótkiej przerwie. Zaczynamy drugą połowę meczu Atletico - Malaga.

• Po pierwszej połowie Atletico wygrywa na własnym boisku 2-0. Możemy odnieść wrażenie, że Atleti gra bez wysiłku, a mimo to prowadzi. To nie jest ta sama Malaga, która wygrała pięć meczów z rzędu, ale to nie jest również przeciwnik pokroju Rayo, Cordoby czy Granady. Wracamy za kwadrans.

• Arbiter dolicza jedną minutę do regulaminowego czasu gry.

• Atletico spokojnie rozgrywa piłkę w środku boiska, a graczom Malagi nie spieszy się z odebraniem piłki.

• Niektórzy zasypiają przed telewizorem, tym razem przysnęła obrona Malagi. Mario Mandżukić dał otwierające podanie do Ardy Turan, ten wzdłuż linii bramkowej dośrodkował do Griezmanna, a ten bez problemu strzela gola.

• Atletico dobrze w obronie na własnej połowie, przejmują piłkę i spokojnie rozpoczynają akcję od swojej bramki.

• Po raz kolejny Atletico założyło pressing, przejęcie piłki na wysokości środka boiska, szybka kontra, podanie do Griezmanna, który jednak spowolnił akcję. Koniec końców Malaga przejęła piłkę i ruszyła z własną kontrą.

• Pierwsza od dłuższego czasu interwencja Miguela Moi. Bramkarz wyłapał dośrodkowanie Samuela z prawej strony.

• Po rozgrywaniu piłki od tyłu przyszedł czas na długie podania graczy Javi Gracii. Na ich nieszczęście efekt jest ten sam: piłkę przejmuje Atletico.

• Po Ardzie Turanie, Mario Mandżukiciu przyszedł czas na Gabiego, który tym razem musiał chwilę przesiedzieć na murawę, by dojść do siebie po uderzeniu w głowę od rywala.

• To spotkanie można zatytułować "Teoria wielkiej cierpliwości". Co tu dużo pisać, w spotkaniu nie dzieje się absolutnie nic. Malaga próbuje rozgrywać akcje od własnej obrony, ale delikatnie mówiąc, im to nie wychodzi.

• Wysoki pressing założyli gracze Atletico, co dało efekt w postaci przejęcia futbolówki.

• Na murawę wraca Arda Turan, a tam bardzo spokojna gra obydwu ekip. Nikomu nigdzie się nie spieszy, Malaga rozrywa piłkę na własnej połowie.

• Na murawie leży Arda Turan, który został kopnięty w twarz przez Antunesa. Faulu nie było, ponieważ Arda zbyt nisko pochylił głowę.

• Gabi próbował dośrodkować w pole karne z rzutu wolnego, jednak trafia w jednoosobowy mur. Jak na razie dosyć chaotyczny mecz na Calderon.

• Gracze Malagi po stracie gola spokojnie rozgrywają piłkę, nie chcąc narazić się na kolejną stratę bramki.

• Jak gole strzela Atletico? Oczywiście ze stałych fragmentów gry. Wrzutka z rzutu rożnego Koke, a na krótkim słupku na piłkę czekał Tiago Mendes, który głową wpakował ją do siatki.

• Dosyć ostra gra w środku pola, zwycięsko z tych starć wychodzi Atletico.

• Wrzutka z okolic środka boiska z rzutu wolnego w kierunku bramki Miguela Angela Moi, jednak dobrze w obronie zagrali obrońcy ekipy Diego Simeone.

• Jak na razie mało dzieje się na boisku. Oba zespoły nie są w stanie stworzyć składnej okazji do zdobycia bramki.

• Nieudany rajd Juanmiego, który zakończył się wyjściem z piłką poza linię boczną. Od swojej formacji defensywnej Atletico formuje atak pozycyjny.

• Dośrodkowanie z lewej strony od Girezmanna w kierunku Mandżukicia. Chorwatowi zabrakło kilka centymetrów, by "dziubnąć" piłkę i wpakować ją do siatki.

• Pierwsza akcja oskrzydlająca Atletico. Starcie z Antunesem przegrał Juanfran.

• Piłka na środku boiska, arbiter gwiżdże po raz pierwszy. Mecz rozpoczynają piłkarze Atletico.

• Obie ekipy wychodzą z tunelu na murawę, za chwilę ruszamy. Arbitrem dzisiejszego meczu jest Fernando Teixeira.

• W tym sezonie drużyna gości już raz sprawiła niespodziankę, urywając punkty faworytowi. Na La Rosaleda FC Barcelona bezbramkowo zremisowała z Malagą.

• Obie ekipy odczuły w swoich składach zgrupowania reprezentacji. W drużynie Malagi nie wystąpi Amrabat, a w Atletico Miranda. Obaj zawodnicy nabawili się urazów podczas pobytów na zgrupowaniach swoich kadr.

• Ławka rezerwowych Atletico: Oblak, Gamez, Garcia, Saul, Rodriguez, Cerci, Jimenez.

• Dziś spotkanie z ławki rezerwowych Malagi obejrzą: Ochoa, Angeleri, Boka, Alberto, Recio, Duda, Horta.

• W panelu po lewej stronie mogą Państwo zobaczyć składy, w jakich wybiegną na boisko obie drużyny.

• Zaczynamy relację z meczu Atletico Madryt - Malaga. Dziś na Vicente Calderon zagra mistrz kraju z rewelacją obecnych rozgrywek.