5

3 1 połowa

Rayo Vallecano

0

• Bardzo dobry mecz rozegrało dzisiaj Atletico Madryt. Zdecydowanie dominowali pod względem technicznym i fizycznym. Rayo starało się budować ataki pozycyjne, ale szybkie kontry gospodarzy bardzo wcześnie spowodowały, że goście przegrywali już wysoko po I połowie. Diego Simeone na pewno będzie dumny ze swoich podopiecznych po tym spotkaniu. Już w środę przecież mają przed sobą rewanż na Camp Nou z Barceloną w pogoni za Superpucharem Hiszpanii. Dziękuję za uwagę i śledzenie naszej relacji. Pozdrawiam, Jakub Trzaska.

• Arbiter kończy to spotkanie. Atletico 5 Rayo 0.

• Gospodarze dzisiaj są niesamowicie skuteczni - oddali 7 celnych strzałów na bramkę i aż 5 z nich zakończyło się golami.

• Gooooooooooooooooooollllllllll!!! Niesamowita kolejna akcja Atletico Madryt. Po lewej stronie boiska wymienili bardzo dużo podań i Koke wystawił piłkę Raulowi Garcii do pustej bramki!!!

• Jednak znów bez powodzenia. Piłka wysoko ponad bramką.

• Faul Tiago w lewej części boiska i będzie okazja dla Rayo na dobre dośrodkowanie.

• Rayo nie jest w stanie wyprowadzić piłki ze swojej połowy boiska.

• Mamy pierwszy celny strzał w wykonaniu Rayo. Saul zza pola karnego, ale dobrze spisał się w bramce Courtois.

• Atletico ma wyraźną przewagę. Utrzymują się przy piłce i kiedy jest możliwość to strzelają na bramkę Cobeno.

• Atletico utrzymuje się przy piłce, stwarza kolejne sytuacje do strzelenia kolejnej bramki. Jednak dzisiaj nie jest dobrze dysponowany Villa, który nie może wstrzelić się w bramkę.

• Kapitalna akcja na 5:0! David Villa otrzymał świetną piłkę od Raula Garcii i z 6 m trafił jednak w poprzeczkę!

• Atletico dzisiaj bije wszelkie rekordy w liczbie spalonych - w tej chwili ma ich na koncie 14.

• Kartka za faul na Davidzie Villi dla Nacho Martineza.

• Bezrobotny dzisiaj Thibaut Courtois. Rayo nie oddało ani jednego celnego strzału.

• Ostatnia zmiana. Na boisku pojawia się były gracz Rayo - Leo Baptistao. Z boiska szedł strzelec trzeciej bramki Arda Turan.

• Asystent sędziego dzisiaj bardzo często podnosi chorągiewkę. Spalony Villi.

• Rayo stara się strzelić bramkę kontaktową, ale akcje bardzo szybko się kończą. Atletico skupia się teraz tylko na bardzo szybkich i składnych kontrach.

• Druga zmiana w gospodarzach dzisiejszego spotkania. Owację na stojąco dostaje od kibiców Diego Costa. Za niego Adrian.

• Tempo meczu trochę spadło. Atletico Madryt pozwala rozgrywać akcję Rayo na własnej połowie, ale już przed polem karnym tracą piłkę.

• Zmiana w Atletico. Kapitan zespołu Gabi opuścił plac gry, a na nim pojawił się Koke. Nowym kapitanem został Tiago.

• Bangoura przeszedł trójkę obrońców Atletico, jednak poślizgnął się w polu karnym i nie było nawet strzału na bramkę.

• Okazja dla Rayo ze stałego fragmentu gry, ale dośrodkowanie nie przeszło pierwszego obrońcy gospodarzy.

• Mamy 55 minutę spotkania a Rayo jest bez celnego strzału na bramkę Courtois'a.

• Dzisiaj na stadionie Vicente Calderon zjawiło się dokładnie 41 815 widzów.

• Gooooooooooooooooooooooooooollll!!!! Kapitalne dośrodkowanie Ardy Turana wprost na głowę Tiago. Bramkarz i obrońcy bez szans. Atletico dzisiaj dominuje na boisku!!!

• Fatalny błąd Cobeno, minął się z piłką za polem karnym, ale Diego Costa nie doszedł do piłki i mamy tylko rzut rożny.

• Mamy przerwę w grze, na boisku leży Felipe.

• Boczny arbiter nie jest dzisiaj w świetnej formie, bo już kilka razy podniósł chorągiewkę, kiedy spalonego nie było.

• Druga zmiana w Rayo - Bueno schodzi z boiska a na nim pojawia się Baena.

• Atletico od samego początku drugiej części gry dominuje. Już w ciągu minuty mamy dwie dobre sytuacje, ale strzał Gabiego niecelny.

• Drugą połowę rozpoczyna zespół Atletico.

• Gospodarze grają świetne spotkanie. Oddali trzy strzały i padły trzy bramki. Rayo stara się wyprowadzać swoje akcję, jednak ciągle bez powodzenia. Posiadanie piłki po I połowie 50% dla każdej drużyny. Czekamy teraz na rozpoczęcie II części gry.

• Koniec pierwszej połowy. Zdecydowana przewaga Atletico Madryt.

• Dwie minuty doliczone.

• Kapitalna akcja Diego Costy!!! Strata pod polem karnym napastników Rayo i Brazylijczyk sam pędził przez niemal całe boisko. Dobra interwencja obrońcy i mamy rzut rożny.

• Rayo wydaje się być bezradne przy akcjach gospodarzy. Ci pewnie utrzymują się przy piłce i raz po raz starają się kontrować. Kolejny spalony Diego Costy.

• Okazja dla Rayo. Dośrodkowanie z rzutu wolnego nie znalazło jednak adresata.

• Filipe Luis świetnie dośrodkował z lewej strony, ale wybili obrońcy piłkę przed polem karnym. Ta jednak padła łupem Tiago, ale jego uderzenie zablokowane.

• Atletico Madryt jest dzisiaj niesamowicie skuteczne. Przeprowadzili trzy świetne akcję i prowadzą 3:0.

• Gooooooooooolll !!! Arda Turan dostał świetne podanie od Diego Costy i stanął sam na sam z bramkarzem. 3:0 !!!

• Pierwsza zmiana w Rayo. Schodzi Galvez a w jego miejsce Arbilla.

• Bardzo dobrze gra dzisiaj w środku pola Tiago. Często to na nim kończą się akcje Rayo.

• Bardzo dobra akcja Davida Villi na lewym skrzydle, ale zatrzymany przez obrońców. Raul Garcia przed polem karnym - zablokowany!

• Teraz dobre podanie do Diego Costy, ale napastnik Atletico na wyraźnym spalonym.

• Atletico dominuje w środku boiska i bardzo często tędy konstruuje swoje akcje. Teraz dobry odbiór Rayo, ale pierwsze podanie znów niedokładne.

• Rayo zaczyna się budzić z szoku po dwóch straconych bramkach, ale jego akcje kończą się przed polem karnym rywala.

• Atletico Madryt nie forsuje zbytnio tempa, gra cierpliwie, spokojnie i uważnie w defensywie.

• Rayo stanęło. Świetnie przytrzymywali piłkę, ale dwie świetne kontry gospodarzy i mamy wynik 2:0.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!!! Błąd w obronie Rayo, strata piłki już w defensywie a Atletico nie marnuje takiej sytuacji. Do pustej bramki trafia Diego Costa!!!

• Goooooooooooooooooooooooollll!!! Świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego i Raul Garcia pakuje piłkę z bliskiej odległości do bramki!!!

• W natarciu Atletico Madryt. Będą wykonywać rzut rożny.

• Dobra akcja Atletico i świetna centra Diego Costy, jednak uderzenie Turana zablokowane przez obrońców. Teraz Costa na spalonym.

• Atletico stara się grać pressingiem na połowie rywala, ale Rayo spokojnie rozgrywa swoją akcję.

• Atletico w natarciu, ale jak na razie gospodarze nie mogą sobie poradzić ze szczelną obroną Rayo.

• Bardzo spokojnie rozpoczęły obie drużyny, jednak w częściej w posiadaniu piłki goście.

• Rozpoczynamy mecz!!!

• Oba zespoły świetnie zaczęły sezon. Atletico w Andaluzji pokonało Seville a Rayo u siebie wygrało z beniaminkiem Elche. Dzisiaj jednak będą mieć dużo trudniej, ponieważ Atletico to zespół dużo bardziej wymagający niż ich poprzedni przeciwnik. Dzisiaj w składzie Los Colchoneros może wystąpić Leo Baptistao - były gracz Rayo. Pierwszy gwizdek na Vicente Calderon zabrzmi o godzinie 19:00.

• Tymczasem trener dzisiejszych gości nie będzie mógł skorzystać z trójki kontuzjowanych zawodników - Rodriego, Nery Castillo i Jose Carlosa.

• Wszyscy jesteśmy ciekawi składu, który dzisiaj poślę na boisko Diego Simeone. Na konferencji prasowej mówił: Mogą zajść pewne zmiany. Powiedziałem zawodnikom na początku, żeby nie byli zaskoczeni, jeśli w jednym meczu zasiądą na trybunach, a w następnym wyjdą w pierwszym składzie.

• Witamy podczas transmisji LIVE z II kolejki Primera Division. Dzisiaj na stadionie Vicente Calderon Atletico Madryt podejmuje Rayo Vallecano.