1

Sevilla FC

1

• Nie udało się Atletico zostać samodzielnym liderem. Barcelona kontynuuje passę 57 kolejek liderowania w tabeli. To już wszystko na dziś. Za uwagę dziękuje Mateusz Kapera. Dobranoc.

• Zapraszam do śledzenia mojego twittera i dzielenia się opiniami na temat tego meczu i ligi hiszpańskiej!

• Atletico remisuje z Sevillą 1:1. Dla gospodarzy bramkę zdobył Davida Villa w 18. minucie spotkania. Dla Sevilli z rzutu karnego wyrównał Ivan Rakitic w 72. minucie.

• Koniec spotkania!

• Rzut rożny dla Atleti. Być może to ostatnia szansa!

• Beto daleko wybija piłkę. Coraz mniejsze szanse Atleti na wygraną.

• Rozpoczęła się trzecia doliczona minuta/

• Żółta kartka dla Fazio.

• Raul Garcia otrzymuje żółtą kartkę.

• Moreno taktycznie fauluje od tyłu rywala w środkowej strefie boiska.

• ALEŻ ZAOGNIŁA SIĘ SYTUACJA NA BOISKU! CZERWONA KARTKA DLA MORENO!

• Jose Sosa pojawia się na boisku w ostatnich minutach spotkania. Schodzi Koke.

• Atletico oblega teraz bramkę Sevilli. Sevilla czeka na kontrę.

• Jose Antonio Reyes za Baccę. To jest ostatnia zmiana w zespole gości.

• Gol Ivana Rakitica z rzutu karnego:

• Pierwsza zmiana w Atletico. Cristian Rodriguez zmienia Davida Villę.

• Beto! Zadrżały serca kibiców! Bramkarz Sevilli złapał piłkę i upadł tuż przed linią bramkową..

• Użytkownik tygrys.cmm@... przewidział sposób zdobycia bramki przez Sevillę! Gratulacje!

• Szykują się szalone ostatnie 17 minut.

• Wyczuł Courtois Chorwata, ale było to zbyt mocne uderzenie.

• Gabi otrzymuje żółtą kartkę.

• RAKITIC GOOOOOOOOOOL!!! MAMY REMIS!

• Juanfran ciągnął za koszulkę Baccę w polu karnym! Żółta kartka dla obrońcy gospodarzy.

• RZUT KARNY DLA SEVILLI!

• David Villa przypadkowo przejął piłkę w polu karnym Sevilli i oddał sytuacyjny strzał, który nie miał szans zakończyć się golem.

• David Villa! Trafia w słupek Hiszpan! Sędzia odgwizduje spalonego... wyraźnego.

• Coke! Przejął bezpańską piłkę w polu karnym rywali, ale nie zdążył już posłać piłki w kierunku bramki, zablokowany przez obrońcę gospodarzy.

• Emery szybko reaguje. Marin za Vitolo.

• Diego Costa marnuje doskonałą okazję na zdobycie gola! Przyjął piłkę w polu karnym rywali, ale nie czysto trafił w piłkę.

• Godzina gry za nami. Atletico prowadzi 1:0, ale nie zachwyca. Sevilla szuka swojej okazji, być może jednej jedynej po kontrze.

• Kontra Atletico. Diego Costa przewrócił się podczas rajdu bez piłki na bramkę Sevilli. Skrzydłowy gospodarzy przerzucił piłkę na lewe skrzydło do Ardy Turana, który zagrał do Felipe Luisa, ale obrońca Atletico nie rozwiązał dobrze tej akcji.

• Strzał z 20 kilku metrów Raula Garcii, ale zbyt czytelny dla Beto, który jednak nie zdołał uniknąć wybicia piłki poza plac gry. Rzut różny.

• Dziwny mecz nam się zrobił w Madrycie. Pierwsza połowa była dynamiczna i przynajmniej Atletico grało poukładany futbol. W drugiej połowie Atletico zniżyło się do poziomu Sevilli.

• Obie drużyny mają problem z utrzymaniem się przy piłce. Często ratują się wybijaniem piłki z dala od bramki.

• Miranda ratował się wybiciem piłki na aut. Był jednym z ostatnich obrońców, a atakował go rywal. Dobra decyzja piłkarza Atleti.

• Jedna zmiana w przerwie. Ofensywna zmiana w zespole Sevilli. Nicolas Pareja, ukarany żółtym kartonikiem, opuścił boisko, a pojawił się na nim Kevin Gameiro.

• Wracamy na Vicente Calderón! Sevilla rozpoczyna drugą połowę!

• Gol Davida Villi

• Koniec pierwszej połowy. Atletico prowadzi zasłużenie z Sevillą 1:0 po bramce Davida Villi w 18. minucie spotkania.

• Fatalne dośrodkowanie z lewego skrzydła w wykonaniu obrońcy Sevilli kończy pierwszą połowę meczu.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• 72% posiadanie piłki przez Atletico. 28% przez Sevillę.

• Fatalny błąd Beto! Wypuścił piłkę z rąk, na co od razu zareagował Raul Garcia. Na szczęście dla sevillistas Beto ostatecznie złapał piłkę.

• Los colchoners grają o lidera jednak na trybunach można dostrzec wolne krzesełka.

• Vitolo! Uderza na bramkę Courtois, ale chybił.

• Zbyt pasywnie obrońcy Atletico we własnym polu karnym i Bacca oddał uderzenie po wygranym pojedynku powietrznym.

• tygrys.cmm@... 19.01.14, 21:12 Jestem fanem Realu. Chciałbym żeby przegrało, ponieważ wtedy RM będzie drugie, ale mało prawdopodobnie, że przegrają. Ale jak oglądałem Barce....

Jeżeli Atletico przegrałoby z Seviilą, to i tak Real Madryt będzie trzeci, gdyż w lidze hiszpańskiej liczą się mecze bezpośrednie.

• Zamieszanie w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Beto źle wypiąstkował piłkę, która spadła pod nogi Davida Villi. Przełamał się Hiszpan trafiając z kilku metrów do niestrzeżonej bramki. Villa trafia pierwszy raz od dwóch miesięcy.

• DAVID VILLA! GOOOOOOL!!!

• Diego Costa! Brazylijczyk z hiszpańskim paszportem obrócił się z piłką przed polem karnym rywali i błyskawicznie uderzył na bramkę Sevilli. Piłka pędziła po murawie i minęła słupek bramki Beto.

• Żółta kartka dla Parejy. Ciągnął za koszulkę Diego Costę.

• Filipe Luis! Villa świetnie się zastawił w polu karnym rywala i zagrał w "uliczkę" do wbiegającego w pole karne Filipe Luis, który oddał potężne uderzenie na bramkę Sevilli. Jednak pomylił się nieznacznie.

• Szybko wznowiony aut przez Atletico. Diego Costa przyjął piłkę w polu karnym, zagrał do Gabiego, a ten niecelnie podał.

• Diego Costa przed pierwszą szansą na zdobycie bramki! Gabi dośrodkował z prawego skrzydła, a Costa uderzył piłkę głową. Nie zagroził bramce Beto.

• Atletico "siadło" na rywalach w pierwszych minutach meczu. Jednak bez klarownych okazji na strzelenie gola.

• Gabi dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, bardzo wysoko wybił się Miranda i uderzył piłkę głową. Futbolówka opadła na górnej siatce bramki.

• Atmosfera na stadionie gorąca. Wszyscy kibice Atletico znają wynik meczu Barcelony z Levante. Wiedzą, że jak ich zespół wygra, to zostaną liderem.

• Atletico rozpoczyna spotkanie! Szturm na bramkę Sevilli od pierwszych sekund!

• Piłkarze gotowi do rozpoczęcia meczu. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego!

• Zapraszam do dzielenia się typami na to spotkanie w komentarzach lub na moim twitterze.

• Zapowiedź tego meczu dostępna tutaj

• Gorąca wiadomość z Lewantu. Miejscowi urwali punkty Barcelonie. Jeśli Atletico wygra Sevillą zostanie liderem.

• Diego Simeone nie zaskoczył dziennikarzy i kibiców swoimi wyborami na dzisiejszy mecz. Natomiast w drużynie Unaia Emery'ego jedna niespodzianka. Dziś nie wystąpi od pierwszej minuty Reyes, którego zastąpi Moreno przewidywany przed meczem w obronie. Ostatecznie na lewej obronie zagra Fernando Navarro.

• Ławka rezerwowych Sevilli: Varas, Cristoforo, Jairo, Marin, Reyes, Trochowski, Gameiro.

• Ławka rezerwowych Atletico Madryt: Aranzubia, Alderweireld, Manquillo, Guilavogui, C. Rodriguez, Sosa, Adrian.

• Dobry wieczór. Przed nami hit 19. kolejki ligi hiszpańskiej. Atletico Madryt podejmie na własnym stadionie Sevillę. Zapraszam na relację LIVE w serwisie ekstraklasa.net.