3

Valencia CF

0

• Wiele racji w słowach Leo. Ja natomiast bardzo dziękuję za Waszą obecność. Mam nadzieję, że w następnej kolejce również będziecie z nami! :) Pozdrawiam serdecznie, Michał Rojek

• Tak, Atletico dzielnie i wytrwale rywalizuje z Barcą, czasami nawet bardziej mi się podoba ich gra, no ale cóż... nie jestem "sezonowcem" :) Real na 3 miejscu też sobie dobrze radzi ;)

• I ostatnie pytanie do Was - podzielacie opinie Diego Alvesa? Atletico jest równie silne co Real i Barcelona?

• "Atletico Madryt to całkowicie inny poziom. Grają w innej lidze, na poziomie Barcelony i Realu"- powiedział o "Los Rojiblancos" bramkarz Valencii - Diego Alves.

• A tu obroniony rzut karny przez Diego Alvesa:

• Bramka Diego Costy z rzutu karnego

• Nie udało się Valencii zdobył bramki. Nie dziwne zresztą, skoro "Nietoperze" nie oddały nawet celnego strzału na bramkę Courtois!

• Wpadnie, może honorowa dla " Nietoperzy"

• Koniec meczu. Atletico zdemolowało Valencię w drugiej połowie. 3:0!

• Groźny strzał Luisa Felipe! Broni Diego Alves

• Parejo próbował sprytnie minąć Godina w środku boiska. Urugwajczyk świetnie powstrzymał hiszpańskiego obrońce

• Głową próbował Raul Garcia - bardzo niecelnie

• Doskonała wrzutka Juanfrana. Raul Garcia został jednak uprzedzony przez defensora gości. Rzut rożny

• Sędzia Borbalan dolicza 3 minuty!

• Trochę walki i kopaniny w środku boiska. Aut dla Valencii

• 88 minuta, prowadzenie gospodarzy, a mimo to, Atletico wysokim pressingiem atakują "Nietoperzy". Goście zmuszeni wrzucić piłkę w pole karne z czterdziestu metrów. Udanie interweniował Courtois

• Wy też uważacie, że padną jeszcze gole?

• "Pięknie, tylko jeszcze 2, hattrick costy i atletico pierwsze, a Costa królem :)"

• Miranda kopnął Juanfrana w bok. Hiszpan leży na boisku! Boleśnie ucierpiał obrońca Atletico.

• Adrian już przy piłce przy linii końcowej. Hiszpan dośrodkował wprost w ręce Diego Alvesa

• Arda Turan opuszcza boisko. Adrian wchodzi

• Bezradni są goście w dzisiejszym meczu. Atletico z fenomenalnym Diego Costą dominują i to widać!

• Diego Costa uderzył niemal w identyczny sposób, z tym że znacznie silniej i nieco wyżej. Diego Alves rzucił się znów w prawo, ale nie zdołał zatrzymać piłki. 3:0!

• POSZKODOWANY ZDOBYWA DRUGĄ BRAMKĘ! POTĘŻNE UDERZENIE DIEGO COSTY

• Drugi już rzut karny!!!! Diego Costa faulowany w polu karnym! Barragan powalił snajpera Atletico!

• Strzał Turana zablokowany. Kolejny rzut rożny

• Dobra centra Koke, bo choć piłka przeleciała nad głowami niemal wszystkich, to jednak akcje próbował zamknąć pomocnik Atletico, ale nie zdołał uderzyć jej czysto

• Piatti w miejsce Guardado

• A teraz kolejne korner dla gospodarzy!

• NIE MA GOLA!!!! DIEGO COSTA UDERZYŁ W FATALNY SPOSÓB! DIEGO ALVES RZUCIŁ SIĘ W SWÓJ PRAWY RÓG. BRAZYLIJCZYK ZOSTAWIŁ NOGI NA ŚRODKU BRAMKI, W CO TRAFIŁ COSTA!

• Victor Ruiz ukarany żółtkiem

• Rzut karny dla Atletico!!! Diego Costę faulował Victor Ruiz!

• Gospodarze długo byli przy piłce przed polem karnym Valencii. Ostatecznie jednak Turan zagraniem piętą podał niecelnie. Od bramki Alves.

• Druga bramka gospodarzy:

• Znów w polu karnym leży Diego Costa. Upadł niefortunnie, ale nie ma jedenastki dla gospodarzy. Wydaje się jednak, że będzie w stanie kontynuować grę

• Trudny moment Valencii, ale goście starają się bokami zaatakować. Kolejne centry są jednak bardzo niecelne

• Teraz kopia bramkowej akcji Costy w wykonaniu Turana. Turek wywalczył tylko rzut rożny. Pabon zablokował gracza Atletico!

• Mocno wstrzelona piłka przez gracza Valencii z prawej strony pola karnego. Ta minęła jednak wszystkich i wyleciała za linię końcową boiska

• Bramka Diego Costy:

• Schodzi Feghouli. Na boisku melduje się Pabon.

• Romelu nie wybił piłki po dośrodkowaniu z prawej strony. Skiksował i zagrał wprost pod nogi Raula Garcii, a ten mocnym uderzeniem pokonał Diego Alvesa. Był to pierwszy kontakt z piłką Hiszpana!

• GOOOOOOL!!!! 2:0!!!! RAUL GARCIA!!!!

• Świetnie dysponowany jest dziś Miranda. Kolejny przechwyt brazylijskiego obrońcy

• Schodzi David Villa. Nie zdołał strzelić bramkę swoim byłym partnerom. W jego miejsce Raul Garcia

• Strata gości przed polem karnym Atletico. Piłka zagrana do Diego Costy, który w indywidualnej akcji dryblował między dwójką rywali. Oddał strzał, a lekki rykoszet zmylił bramkarza Valencii i mamy pierwszego gola w meczu! Szesnasta bramka snajpera Atletico w tym sezonie w Primera Division!

• DIEGO COSTA!!!!! GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!

• Kolejna groźna akcja! David Villa nieczysto trafił w futbolówkę na piątym metrze i po raz kolejny Diego Costa nie dotarł do lecącej wzdłuż linii bramkowej piłki! Golkiper gości może mówić o ogromnym szczęściu!

• Było bardzo groźnie! Centra z rzutu rożnego została przedłużona, ale Diego Costa nie był w stanie zamknąć akcji. Nie zdążył do piłki!

• Koronkowo rozegrany rzut wolny. Krótkie podanie do Villi, stojącego przed polem karnym, ale uderzenie doświadczonego Hiszpana wprost w obrońców!

• Faul Canalesa. Poszkodowany Tiago. Rzut wolny dwadzieścia metrów przed bramką Diego Alvesa. Może być niebezpiecznie!

• Najpierw niecelnie dośrodkował Felipe Luis, potem Juanfran, ale Atletico wciąż przy piłce.

• ARDA TURAN! Potężna bomba Turka, który na dwudziestym metrze przejął piłkę! Mylił się nieznacznie!

• Kontra Valencii! Canales zza szesnastki wybrał strzał. Niewiele brakowało. Obok bramki Courtoisa

• Drugie już złe wybicie Diego Alvesa. Brazylijczyk nie ryzykował i pod naporem Costy wybił w aut!

• Juanfran wybija aut tuż przy własnym polem karnym. Valencia podeszła i dzięki pressingowi przejęła piłkę.

• Groźne uderzenie z dwudziestego metra Diego Costy! Na posterunku Diego Alves. Nareszcie jakieś strzały!

• Arda Turan dośrodkowuje spod linii końcowej boiska. W polu karnym gości nie było jednak gracza Atletico. Alves bez problemów łapie piłkę

• Od bramki Diego Alves. Długo celebruje wybicie piłki, czym rozwściecza kibiców Atletico

• Pytanie do Was - słuszna kartka dla Parejo?

• Zaczynamy drugie 45 minut! Przy piłce Valencia

• A tu starcie Diego Costy z Parejo:

• Komplet dzisiejszych wyników:

• Almeria 0-0 Espanyol
    • Real Sociedad 5-1 Real Betis
    • Sevilla 1-1 Athletic Bilbao
  • Po oczach rażą straty obydwu zespołów. Po stronie zarówno gospodarzy, jak i gości - 23.

• Uderzenie Jonasa z 32 minuty zostało potraktowane przez realizatora jako dośrodkowanie

• 3 strzały gospodarzy i ani jednego Valencii! Atletico miało również 3 kornery, przy jednym tylko "Nietoperzy".

• Posiadanie piłki 51% do 49% na korzyść "Los Rojiblancos"

• Tytułem wyjaśnienia do indywidualnych kar dla Parejo i Diego Costy. Sędzia nie powinien karać gracza Valencii. To snajper gospodarzy prowokował, a nawet odepchnął rywala, a obrońca gości tylko się temu przyglądał

• Korner dla Atletico nie przyniósł zmiany rezultatu i Pan Borbalan kończy pierwszą część gry

• Żółta również dla Parejo

• Diego Costa ukarany żółta kartką

• Słowne starcie Costy z Parejo. Gwiazdor Atletico jest mocno zirytowany. Zawodnicy ukarani żółtą kartką!

• Gabi z trzydziestego metra wrzucił na głowę Diego Costy. Ten jednak z bardzo nieprzyjemnej pozycji, będąc tyłem do bramki, nie był w stanie uderzyć jej mocno. Alves bez problemów ją złapał

• Bernat na lewej flance mocno zagrywał w pole karne rywali. Najpierw zdobył piłkę na dwudziestym metrze, a chwile później przestraszył gospodarzy niewygodną centrą. Na szczęście dla fanów Atletico, Jonas nie zdołał do niej dobiec.

• Oczywiście, jak tylko padnie bramka, postaram się ją wrzucić

• Witam.Poproszę o skróty bramek(jak jakieś wpadną). Stawiam na Valencie, wygrają 1:2.

• Potrafią tak jak teraz długo być przy piłce na połowie rywali. Brakuje jeszcze strzałów

• Gracze Miroslava Djukić udanie przeciwstawiają się faworyzowanym gospodarzom. Mają pomysł na grę

• I znów Costa na lewej stronie! Zagrał na jedenasty metr do Villi, ale Hiszpan wypchnięty przez obrońcę nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego okazało się nieskuteczne. Wybijają obrońcy gospodarzy

• Juanfran za faul na Guardado ukarany żółtą kartką

• Atletico zamknięte na własnej połowie. Goście wymieniają wiele podań na trzydziestym-czterdziestym metrze od bramki Courtois.

• Mało fauli. Gra jest bardzo płynna

• W ogromnym tłoku Villa wymieniał piłkę z Diego Costą. Napastnicy gospodarzy ładnie minęli kilku rywali. Ostatecznie jednak nie udało się oddać strzału. Obrońców było zbyt wielu

• Ogromne zamieszanie pod bramką gości! Jedna centra, potem druga, ale ostatecznie środkowy obrońca Valencii wyjaśnił sytuacje!

• Długie, bardzo niecelne zagranie Diego Alvesa. Zaatakowany bramkarz "Nietoperzy" w panice wybijał futbolówkę

• Strata Gabiego. Bernat przejął piłkę i pomknął w pole karne gospodarzy! Zagrał w szesnastkę do Jonasa, a Brazylijczyk oddał groźny strzał na bramkę, który na raty broni Courtois!

• Gospodarze złapali już chyba właściwy rytm. Arda Turan zagrywał z lewej stronę w pole karne. Górą po raz kolejny Diego Alves - golkiper Valencii

• Źle rozegrano ten stały fragment, ale Atletico ma aut na wysokości pola karnego

• Korner dla gospodarzy!

• Andres Guardado centruje z lewej strony. Znów - jak w przypadku Bernata - za wysoko.

• "Los Rojiblancos" z własnej połowy za pomocą obrońców rozgrywają akcje. Goście są jednak doskonale ustawieni i gospodarze mają ogromne problemy, by przebrnąć przez linię środkową boiska!

• Na spalonym tym razem Diego Costa. Nie mogą wyczuć swoich partnerów napastnicy gospodarzy

• Teraz kontra gospodarzy. Villa przed pole karne do Koke. Strzał pomocnika Atletico został zablokowane

• Turan rzucił się na Guardado jak na mięso. Turek agresywnie, lecz w ramach przepisów zatrzymał Meksykanina. Aut dla Valenci

• Na spalonym David Villa.

• Siadło, mocno siadło widowisko. 20 minut spotkania, a kibicom robi się chłodno.

• Nieudany drybling Bernata.

• Diego Costa próbuje. Wciąż próbuje na tej lewej stronie przebić się przez rywali. Tym razem strata piłkarza Atletico

• Po kolejnej centrze futbolówkę łatwo chwycił Diego Alves

• Rzut rożny dla gospodarzy. Piłka wrzucona w pole karne, ale obrońcy Valencii na są posterunku

• Jest i druga kartka. Uzyskał ją Feghouli za faul na Godinie

• Godin minął rywala w środku boiska. Do Urugwajczyka podbiegł kolejny. Obrońca Atletico bliski straty piłki. Ostatecznie został sfaulowany

• "Leo" kibicuje Barcelonie. Są fani "Królewskich"?

• Lubię Atletico, ale wolałbym ich porażkę, ponieważ kibicuję FC Barcelonie, a tutaj mamy godnego rywala :) Pozdrawiam.

• Krótko rozegrany stały fragment, jednak chwile później Miranda był na spalonym

• Oriol Remeu ukarany żółtą kartką za faul na trzydziestym metrze! Brutalne wejście Hiszpana!

• Pierwsze poważne zagrożenie! Diego Costa na lewej stronie wbiegł z piłką w pole karne. Minął rywala i wycofał do Arda Turana. Ten jednak nie był w stanie oddać strzału!

• Nieporozumienie w drużynie gospodarzy. David Villa źle zagrał i Atletico straciło możliwość oddania strzału na bramkę.

• Valencia długo utrzymuje się przy piłce. Gospodarze cofnięci na własnej połowie próbują ją odzyskać. Bezskutecznie

• O rzucie karnym nie było mowy. Sędzia postąpił właściwie. Diego Costa powinien zostać ukarany żółtą kartką!

• W polu karnym upadł Diego Costa. Sędzia nie użył gwizdka! Czekamy na powtórkę

• Atletico próbuje długą piłką uruchomić Diego Costę, jednak defensorzy gości spisali się świetnie i Valencia znów przy piłce

• Faul Guardado na Arda Turanie

• Aktywna lewa strona gości. Bernat pomknął skrzydłem. Zdołał dośrodkować, jednak piłka została zagrana za mocno i Feghouli musiał się po nią wrócić. Nietoperze wciąż w posiadaniu

• Piłka została wybita przez pierwszego obrońce. Ponowne dośrodkowanie nie przyniosło zagrożenia

• Przy piłce zawodnicy Valencii i mamy rzut rożny dla gości!

• Minuta ciszy przed meczem, a teraz już pierwszy gwizdek! Zaczynamy mecz!

• Zawodnicy są już na boisku!

• Znamy już podstawowe jedenastki obydwu zespołów! :)

• Jak spisze się Valencia i czy brazylijski napastnik Nietoperzy zdobędzie swoją dziewiątą bramkę w Primera Division?

• Pytanie do Was, czy Atletico wykorzysta potknięcie Realu Madryt i powiększy przewagę nad stołecznym rywalem? Piszcie w komentarzach!

• Villa wyznaczył również cele Atletico na najbliższe mecze - "Mamy przed sobą jeszcze trzy mecze. Jeden w pucharze, choć wynik z pierwszego meczu daje spokój oraz dwa mecze w lidze. Pracujemy by zakończyć rok z trzema zwycięstwami i pojechać na święta z kolejnymi sześcioma punktami i zapewnionym awansem w Pucharze Króla."

• "Jestem bardzo szczęśliwy, że publiczność doceniła moją pracę poprzez nasze media społecznościowe. To wielki honor otrzymać taką nagrodę. Będę kontynuował pracę, by stworzyć jeszcze lepsze Atletico" - powiedział podczas ceremonii wielokrotny reprezentant Hiszpanii.

• "El Guaje" ostatnio zdobył nagrodę najlepszego gracza Atletico w listopadzie. Wygrał po głosowaniu kibiców w mediach społecznościowych

• Doskonałe wykończenie Villi do obejrzenia w linku poniżej:

• O tym, że Hiszpan lubi strzelać swoim byłym klubom przekonała się już w Superpucharze Barcelona. Villa pokonał Valdesa w dwunastej minucie!

• Dzisiejsze spotkanie będzie dla Villi bardzo sentymentalne. Hiszpan aż pięć sezonów spędził w zespole "Nietoperzy". Począwszy od 2005/06 zdobył dla Valencii 107 bramek w 166 występach.

• W zespole gospodarzy nikt już nie płacze za Kolumbijczykiem Falcao. Diego Costa oraz sprowadzony za niewielką sumę z Barcelony David Villa spisują się doskonale. Obaj zdobyli łącznie w Primera Division w tym sezonie 22 bramki. 15 padło łupem Diego Costy, a 7 ustrzelił doświadczony Villa.

• W sezonie 1985/86 Atletico Madryt odniosło u siebie najwyższe zwycięstwo z Valencią. "Los Rojiblancos" pokonali wtedy "Nietoperzy" 5:0.

• Na Estadio Vicente Calderon bywało jednostronnie. 45 spotkań na korzyść Atletico, a tylko 20 zwycięstw Valencii.

• Łącznie rozegrano 182 spotkania. 71 zakończyło się zwycięstwem Atletico Madryt, a 67 Valencii. Podział punktów odnotowano w 44 meczach.

• Cała historia wskazuje, że oba zespoły wygrały podobną ilość spotkań. Atletico z Valencią mierzyły się w Primera Division, Copa del Rey w Lidze Europy, a nawet w Segunda Division.

• Tak prezentuje się pierwsza dziesiątka w Primera Division: Tabela ligi hiszpańskiej

• Na Estadio Vicente Calderon o 21:00 rewelacyjne w tym sezonie Atletico Madryt zmierzy się z przeciętną, zajmującą miejsce w środku tabeli Valencią.