Atletico Madryt

0

Villarreal CF

1

• Spora niespodzianka na Vicente Calderon, bo trudno inaczej nazwać porażkę na własnym stadionie Atletico Madryt. Trzy punkty jadą na El Madrigal! To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Koniec meczu!

• Nawet Miguel Moya w polu karnym rywala nie pomógł. Nie ma strzału na bramkę Asenjo.

• Jeszcze rzut rożny dla Atletico.

• Dalekie dośrodkowanie Koke z rzutu wolnego pada łupem Asenjo. Coraz bliżej dużej niespodzianki.

• Trzy minuty doliczone do tego spotkania.

• Uderzenie głową Diego Godina wyraźnie mija bramkę gości.

• Zmiana w Villarreal. Schodzi Vietto, wchodzi Rukavina.

• Świetna kombinacja drużyny gości pod polem karnym Atletico zakończyła się niecelną płaską centrą Piny.

• Żółta kartka dla Koke.

• Bardzo rozciągnięta była obrona Atletico i Vietto po otrzymaniu piłki musiał tylko poradzić sobie z Godinem! Gracz Villarreal wbiegł w pole karne i bez trudu pokonał Moyę! 0:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Luciano Vietto!!!

• Dwa dośrodkowania z rzutu rożnego Jonathana dos Santosa nie znalazły swojego adresata w polu karnym Atletico.

• W kontrataku Villarreal Czeryszew świetnie wbiegł w pole karne i uderzył potężnie na bramkę Moyi, który musiał wybić piłkę na korner!

• Z lewej strony piłkę dośrodkował Siqueira, Mandzukić zostawił ją na 16. metrze Tiago, który jednak uderzył bardzo niedokładnie.

• Centra Koke okazała się teraz minimalnie zbyt wysoko do Godina, który nie zdołał oddać czystego strzału głową na bramkę Asenjo.

• Po dośrodkowaniu Cerciego piłkę na rzut rożny wybija Victor Ruiz.

• Cerci na prawej stronie pola karnego zgubił obrońcę, ale potem dośrodkował piłkę wprost w ręce Asenjo.

• Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Schodzi Arda, wchodzi Mario.

• Kolejna zmarnowana kontra Villarreal! Czeryszew i Vietto wyszli we dwóch na jednego obrońcę Atletico, ale ten drugi źle opanował piłkę i tę akcję skasował dobrym wyjściem z bramki Moya!

• Druga zmiana w Atletico. Cerci zmienia Gabiego.

• Zderzyli się teraz głowami Gabriel i Griezmann. Zdecydowanie bardziej ucierpiał w tym starciu Brazylijczyk.

• Szansa na dobrą kontrę dla Villarreal został zmarnowana przez katastrofalne dośrodkowanie Jonathana dos Santosa.

• Druga zmiana w Villarreal. Moi Gomez za Uche.

• Teraz do strzału głową doszedł w polu karnym rywala Koke, ale uderzył bardzo niedokładnie.

• W ekipie Villarreal schodzi z boiska Trigueros, a w jego miejsce wchodzi Pina.

• Antoine Griezmann zmienia Raula Garcię.

• Nieuznany gol Mandzukicia! Po dośrodkowaniu Ardy Chorwat trafia do siatki głową, ale sędzia uznał, że popchnął przy tym Mario Gaspara.

• Atletico zaczyna oblężenie bramki Villarreal! Goście jeszcze się bronią. Dośrodkowanie Koke z rzutu rożnego pada łupem Asenjo.

• Setka Mandzukicia! Po centrze Gabiego i zgraniu piłki głową przez Godina Chorwat znalazł się sam przed bramką Villarreal, ale przegrał pojedynek z Asenjo!

• Trigueros ostro fauluje rywala około 25 metrów od bramki Villarreal. Żółta kartka.

• Niemiłosiernie męczy się dzis Atletico. Aż zafrasowany Diego Simeone zaczyna się drapać po głowie.

• Prosta strata gospodarzy, jednak Vietto próbował rozwiązać kontratak bardzo indywidualnie i uderzył z dystansu minimalnie obok bramki!

• Czeryszew z dystansu uderzył wysoko ponad bramką Atletico.

• Arda i Mandzukić próbowali wyjść na czystą pozycję, jednak Koke zagrał idealnie pomiędzy ich obu. Strata.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Brzydkie spotkanie w Madrycie. Dużo złośliwości, fauli i kartek, a zdecydowanie mniej sytuacji bramkowych, których praktycznie nie mamy dziś na Vicente Calderon. Oby to się zmieniło po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy!

• Asenjo pewnie chwyta piłkę po nieudanym dośrodkowaniu Koke.

• Żółta kartka dla Juanfrana za zagranie ręką.

• Kontra Villarreal! Czeryszew biegnący przez pół boiska nie dostrzegł świetnie ustawionego po drugiej stronie pola karnego kolegi, a jego płaski strzał spokojnie obronił Moya!

• ...oraz Chorwata.

• Brzydkie zachowania Jonathana dos Santosa i Mario Mandzukicia. Pierwszy w walce o piłkę kopnął swojego przeciwnika i został w odwecie uderzony w twarz. Po żółtej kartce dla Meksykanina...

• Tiago!!! Pomocnik Atletico doszedł do strzału z około 16 metrów, ale jego próbę odbił na rzut rożny Asenjo!

• Miękkie dośrodkowanie z prawej strony boiska na głowę wbiegającego w pole karne Godina, ale Urugwajczyk posyła piłkę ponad poprzeczką.

• Krótkie rozegranie kornera nie przyniosło nawet strzału na bramkę gospodarzy.

• Teraz z kolei będzie już korner dla Villarreal po prostym błędzie technicznym Miguela Moyi.

• Czeryszew dynamicznie ruszył lewą flanką, ale w starciu z Juanfranem nie zdołał wywalczyć nawet rzutu rożnego.

• Brutalne wejście Ardy na nogi rozpędzonego Vietto. Żółta kartka.

• Dośrodkowanie Jaume Costy pada łupem Miguela Moyi. Villarreal wreszcie potrafiło przedostać się pod pole karne Atletico.

• Atletico cały czas naciska w ofensywie, ale defensywa gości dotąd spisuje się naprawdę bardzo dobrze.

• Na pewno nie. Dośrodkowanie Gabiego zdążyło przekroczyć linię końcową, jeszcze zanim dotarło w pole karne przeciwnika.

• Kolejny rzut rożny dla Atletico. Może tym razem zobaczymy gola dla Los Colchoneros?

• Dwadzieścia minut gry za nami i na razie nie jest to wielkie widowisko. Jedni i drudzy nie mają pomysłu na zagrożenie bramce rywala, aczkolwiek dobrze wiemy, że takie spotkania najczęściej kończą się zwycięstwem Atletico.

• Niezły strzał z dystansu Koke minął słupek bramki Asenjo.

• Żółta kartka dla Uche za niepotrzebny faul w środku pola.

• Coraz groźniej robi się pod bramką gości. Atletico gromadzi coraz więcej stałych fragmentów gry, a wiemy, jak groźna jest to broń.

• Rzut wolny dla gospodarzy nie przyniósł zagrożenia dla bramki Asenjo.

• Ostre płaskie dośrodkowanie Ardy przeszyło pole karne Villarreal, aż akcję zamknął niecelnym strzałem z narożnika pola karnego Siqueiry.

• Długie podanie w pole karne do Koke, ale ten nie zdołał jej opanować przed Asenjo.

• Mandzukić starł się pod linią końcową z Victorem Ruizem, a sędzia odgwizdał faul gracza gospodarzy, co jest dość kontrowersyjną decyzją.

• Bardzo spokojny początek tego spotkania. Na razie obie drużyny nie śpieszą się do intensywniejszej ofensywy.

• Rozpoczynamy mecz!

• Piłkarze już na boisku. Sędzią tego spotkania będzie Pedro Perez Montero.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn. Ławki rezerwowych:

• Atletico: Jan Oblak, Jesus Gamez, Jose Gimenez, Alessio Cerci, Antoine Griezmann, Mario Suarez, Cristian Rodriguez.

• Villarreal: Juan Carlos, Antonio Rukavina, Jose Dorado, Tomas Pina, Moi Gomez, Gerard Moreno, Adrian Marin.
  • To zadanie jednak wcale nie musi być łatwe dla Los Colchoneros, bo Villarreal ostatnio również znajduje się na fali wznoszącej. Żółta Łódź Podwodna wygrała ostatnie trzy ligowe spotkania i dźwignęła się w ten sposób na siódme miejsce w ligowej klasyfikacji.

• Faworytem tego meczu niewątpliwie jest zespół gospodarzy. Atletico Madryt, aktualny mistrz Hiszpanii, ostatnio znajduje się w bardzo dobrej formie i w przypadku dzisiejszego zwycięstwa podopieczni Diego Simeone zrównają się punktami w tabeli z drugą Barceloną.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 15. kolejki La Liga, w którym Atletico Madryt zmierzy się z Villarreal.