2

Real Madryt

4

3 1 połowa

• Po świetnym meczu Real Madryt wygrywa wyjazdowy mecz z Celtą Vigo. W tym meczu było dosłownie wszystko - dużo dobrej gry, bramki i zwroty akcji. Co ciekawe, przy tak wysokim wyniku Cristiano Ronaldo nie strzelił żadnej bramki, zaliczył za to asystę. Najlepszymi zawodnikami bez wątpienia byli dziś James Rodriguez - autor bramki i asysty oraz Javier Hernandez - strzelec dwóch bramek.

• Koniec! Real wygrywa na Balaidos!

• Celta szuka kontaktowego trafienia, ale gracze Realu skutecznie im to uniemożliwiają.

• Druga połowa potrwa o trzy minuty dłużej.

• Żółtą kartką ukarany został też Dani Carvajal, którego również zabraknie w następnym meczu Realu.

• Krohn-Dehli ukarany za pretensje do sędziego.

• Nolito huknął z prawej nogi, brakowało niewiele!

• Strzał Fernandeza, ale Casillas łapie piłkę bez problemu.

• Real ma teraz na boisku sześciu obrońców, Carlo Ancelotti ewidentnie próbuje dziś wielu rozwiązań, które mogą mu się przydać w końcówce sezonu.

• Alvaro Arbeloa zmienia jednego z najlepszych dziś graczy na boisku - Jamesa Rodrigueza.

• Żółta kartka dla Sergio Ramosa, która powoduje to, że Hiszpan nie wystąpi w następnym spotkaniu.

• Do sytuacji strzeleckiej doszedł Charles, ale dobrze asekurował go Varane.

• Jese nie pogra dziś jednak zbyt długo, dostanie około 10. minut i zastąpi Isco.

• Kilka faulów zawodników Celty w krótkim odstępie czasowym, ale żaden nie zakończył się indywidualnym upomnieniem przez sędziego.

• Cóż za wślizg Varane'a! 22-letni profesor.

• Krohn-Dehli faulował Carvajala, Charles oddawała strzał już po gwizdku.

• Wygląda na to, że wprowadzenie Pepe miało na celu wypróbowanie gry formacją 5-4-1 z trójką stoperów.

• Ostatnia zmiana wśród gospodarzy. Zmęczonego Santiego Minę zastępuje Pablo Hernandez.

• Nietypowa zmiana w szeregach Realu Madryt. Javiera Hernandeza zmienia Pepe.

• Do tego Bongdonda zmienia Orellanę.

• Zmiana w zespole Celty. Schodzi Larrivey, wchodzi Charles.

• Nie będzie piątej bramki, Hernandez na spalonym.

• Drugie trafienie Meksykanina! Ramos zagrał świetnego krosa zewnętrzną częścią stopy, a Javier Hernandez w sytuacji sam na sam z Sergio nie pomylił się.

• GOOOOOOOL! CHICHARITO!

• Posiadanie piłki - 55% Celta, 45% Real Madryt.

• Larrivey od czasu starcia z Ramosem ma problemy z cieknącą krwią i co jakiś czas musi opuszczać boisko. Warto chyba zmienić tego zawodnika bo Celta w zasadzie gra w osłabieniu.

• Fantastyczna akcja Celty, wszystko rozegrane na jeden kontakt, ale zakończona niecelnym strzałem.

• Nolito zabawił się z Illaramendim jak z dzieckiem, ale na pomoc przyszedł mu Carvajal, który wybił piłkę za boisko.

• Po centrze z rzutu wolnego w polu karnym Realu Madryt doszło do wielkiego zamieszania, które wybiciem piłki wyjaśnił Marcelo.

• Orellana upada w polu karnym, sędzia nie zamierza używać gwizdka.

• Z dystansu strzelał Ronaldo, potem próbował Isco, ale nic z tego. Ostatecznie ręką piłkę zagrywa Marcelo i arbiter przerywa akcję.

• Świetna kontra Królewskich, gdyby podanie Ronaldo doszło do Chicharito, to ten znalazłby się w sytuacji sam na sam z Sergio.

• Dobra akcja Orellany, ale jego uderzenie trafiło w Sergio Ramosa.

• Tym razem ukarany Jonny, który faulował rywala.

• Według Orellany Krohn-Dehli nie faulował Krossa, ale zawodnik Celty za bardzo protestował przeciwko decyzji sędziego i za to otrzymał żółtą kartkę.

• Świetna akcja Orellany, piłka w końcu trafia do Mallo, ale ten uderzał niecelnie.

• Wracamy na Balaidos!

• Koniec! Mamy przyjemność oglądać wspaniałe widowisko! W pierwszej połowie obejrzeliśmy aż pięć bramek i liczymy na to, że w drugiej połowie mecz będzie stał na równie dobrym poziomie. Na listę strzelców wpisali się Nolito i Mina ze strony Celty i Kroos, Hernandez i James dla Realu Madryt.

• Pierwsza połowa potrwa jeszcze minutę.

• James jest dziś wszędzie, tym razem faulowany był przez Fernandeza.

• Larrivey oddawał strzał z pola karnego, ale świetnym wślizgiem popisał się Ramos.

• Piękne podanie piętą Isco do Ronaldo, ten wypatrzył niepilnowanego Kolumbijczyka, który po szczęśliwym rykoszecie wpakował piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOL! JAMES!

• Ronaldo trafia w słupek! Po świetnym podaniu Chicharito Portugalczyk miał świetną szansę na zdobycie bramki, ale pomylił się minimalnie.

• Mallo centrował lewą nogą i nie wyszło mu to zbyt dobrze. Casillas pewnie łapie piłkę.

• Świetna akcja Realu przerwana, Ronaldo był na spalonym.

• Świetne przyjęcie piłki przez Larrivey'a, ale o strzale napastnika Celty nie można już tego powiedzieć. Casillas łapie piłkę.

• Wysoki pressing Realu spowodował, że gospodarze popełnili błąd i zgubili piłkę. Z autu wrzucać piłkę będzie Marcelo.

• James faulowany po raz kolejny, rywale dzisiaj nie mogą sobie z nim poradzić.

• Marcelo faulowany przez Larrivey'a, nie będzie kontry Celty Vigo.

• Za długie podanie do Cristiano Ronaldo. Portugalczyk próbował jeszcze uratować sytuację i dośrodkować w pole karne, ale nie zdołał dogonić piłki na tyle szybko.

• Ależ się nam rozstrzelali piłkarze obu drużyn! Tym razem w pole karne Realu wbiegł Mina, najpierw trafił w słupek, ale piłka szczęśliwie odbiła się pod jego nogi i wpakował piłkę do pustej bramki.

• GOOOOOOOOOOOL! MINA!

• James upada tuż przed polem karnym rywala, ale arbiter spotkania nie dopatrzył się faulu na pomocniku Królewskich.

• Fantastyczna dwójkowa akcja Chicharito i Jamesa Rodrigueza zakończona strzałem Meksykanina! Javier Hernandez strzela bramkę w drugim meczu z rzędu.

• GOOOOOOOOOL! CHICHARITO!

• Wracamy do gry. Ciekawie zapowiadał się atak Celty, ale sędzie odgwizdał pozycję spaloną.

• Larrivey i Ramos zderzyli się głowami, na boisko wbiegła opieka medyczna.

• Dobre prostopadłe zagranie Marcelo, ale na spalonym był Javier Hernandez.

• Larrivey próbował zaskoczyć Casillasa zza pola karnego, ale uderzył niecelnie.

• Na pierwszy rzut oka widać, że powrót Jamesa po kontuzji wniósł wiele jakości do gry Realu Madryt.

• James znów powstrzymywany faulem, tym razem w środku boiska.

• Dobra akcja Ronaldo, piłka po wybiciu obrońców wpada pod nogi Toniego Kroosa, a Niemiec umieszcza piłkę pod poprzeczką bramki Sergio.

• GOOOOOOOOL! KROOS!

• Dobre wejście Jamesa, ale Kolumbijczyk szybko powstrzymywany faulem.

• Varane wygrywa pojedynek biegowy z Olleraną, ściganie się ze stoperem Królewskich nie jest najlepszym pomysłem na rozegranie akcji.

• Ależ to zrobił Nolito! Zawodnik Celty wbiegł między dwóch defensorów Realu, a następnie oddał strzał, który wpadł do bramki obok bezradnego Casillasa.

• GOOOOOOOOOOOL! NOLITO!

• Dobra centra Jamesa, radzi sobie z nią jednak Larrivey .

• Cabral blokuje centrę Cristiano Ronaldo, będzie rzut rożny dla gości.

• Real Madryt spokojnie rozgrywa piłkę, próbuje wyciągnąć rywali na własną połowę, by mieć więcej swobody w rozgrywaniu piłki pod polem karnym rywali.

• Wysoki pressing piłkarzy Celty sprawia problem Królewskim. Podopieczni Carlo Ancelottiego mają problemy z przeprowadzaniem ataków pozycyjnych.

• Świetna akcja Ollerany, który najpierw minął Ramos, a potem dobrze dośrodkował w pole karne Realu. Piłkę poza boisko zdołał wybić Varane.

• Strata Realu, strzał jednego z piłkarza Celty na ciało przyjmuje Raphael Varane. Początek spotkania ewidentnie pod dyktando Celty.

• Pierwszy atak Celty, ale świetnie rozczytał to wszystko Toni Kroos.

• Zaczynamy! Czy Królewscy poradzą sobie na trudnym terenie? Przekonamy się za niecałe dwie godziny!

• Piłkarze wychodzą już powoli na murawę, zaczynamy dosłownie za chwilę!

• Najlepszeym strzelcem Realu Madryt jest Cristiano Ronaldo, autor 39 bramek. W Celcie natomiast najlepiej pod tym względem prezentuje się Larrivey, który trafił do siatki 11. razy.

• W pierwszym meczu tych drużyn w tym sezonie górą był Real Madryt. Królewscy wygrali 3:0, a wszystkie bramki strzelił Cristiano Ronaldo.

• Przed tą kolejką Real Madryt zajmował drugą lokatę w tabeli tracąc dwa punkty do liderującej Barcelony. Celta natomiast zajmuje 9. miejsce i nie musi się bać o widmo spadku ani nie powalczy też już raczej o europejskie puchary.

• Ławka rezerwowych Realu Madryt: Keylor Navas, Pepe, Coentrão, Lucas Silva, Arbeloa, Nacho, Jesé.

• Ławka rezerwowych Celty Vigo: Rubén, Sergi Gómez, Hernández, López, Madinda, Charles, Bongonda.

• Real Madryt: Casillas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; James, Illarramendi, Kroos, Isco; Hernandez, Cristian Ronaldo.

• Celta Vigo: Sergio; Hugo Mallo, Cabral, Fontàs, Jonny; Augusto, Krohn-Dehli; Orellana, Santi Mina, Nolito; Larrivey.

• Zapraszamy do zapoznania się z naszą zapowiedzią tego spotkania, a już za chwilę zaprezentujemy skłądy obu drużyn.

• Celta Vigo - Real LIVE!

To nie będzie spacerek dla Królewskich

W ostatnim niedzielnym spotkaniu Primera Division piłkarze Celty Vigo podejmą na własnym stadionie zespół Realu Madryt. Podopieczni Carlo Ancelottiego przed tą kolejką mieli na koncie dwa punkty mniej od Barcelony i w zasadzie do końca sezonu nie mogą już sobie pozwolić na stratę punktów. Zwycięstwo z dobrze ostatnio grającą Celtą nie będzie jednak zadaniem prostym.