Celta Vigo

1

Valencia CF

1

• Celta remisem z Valencią zakończyła fatalny okres. Natomiast Valencią nie zdołała odnieść czwartego zwycięstwa z rzędu. Za uwagę dziękuje Mateusz Kapera.

• Koniec meczu.

• Cancelo za Rodrigo na ostatnie minuty.

• Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Po świetnym dośrodkowaniu Nolito Fabian Orellana miał szansę dać prowadzenie swojemu zespołowi, ale przestrzelił minimalnie.

• Otamendi ucierpiał w zderzeniu z Hernandezem, który otrzymał żółtą kartkę.

• Javi Fuego zmienia Daniela Parejo.

• Borja Fernandez za Augusto.

• Barragan otrzymuje żółtą kartkę.

• Charles stanął przed szansą pokonania Diego Alves, ale pomógł sobie ręką przyjmując piłkę. Rzut wolny.

• Dani Parejo otrzymuje żółtą kartkę.

• De Paul za Negredo.

• Hernandez fatalnie uderza zza pola karnego.

• Fabian Orellana wykorzystuje dobrą centrę z rzutu rożnego.

• GOOOL ORELLANA! Remis!

• Diego Alves popełnił błąd przy wyjściu z bramki, ale chwilę później zrehabilitował się ofiarną interwencją.

• Świetna centra z rzutu wolnego Krohna-Dehliego, której nie wykorzystał Andreu Fontas.

• Barragan fauluje Nolito.

• Orellana oddaje niecelny strzał.

• Rodrigo Moreno wygrał "boiskowe zapasy", ale następnie niecelnie podał.

• W przerwie Berizzo dokonał zmiany. Na boisku nie pojawi się już Hugo Mallo. W jego miejsce wszedł Nolito.

• Drugą połowę rozpoczyna Valencia!

• Koniec pierwszej połowy.

• Rajd z piłką Rodrigo zakończony celnym strzałem zza pola karnego.Piłka po interwencji bramkarza rywali wpadła do siatki.

• GOOOOL Rodrigo! Valencia prowadzi z Celtą.

• Jonny otrzymuje żółtą kartkę.

• Hernandez ucierpiał w zderzeniu z rywalem. Rzut wolny dla Celty.

• Rodrigo fauluj w środkowej strefie boiska i otrzymuje żółtą kartkę.

• Augusto Fernandez strzela niecelnie zza pola karnego.

• Żółta kartka dla Charlesa. Nie zagra w następnym meczu.

• ALVES BRONI STRZAŁ ORELLANY!

• Otamendi podcina Charlesa w polu karnym! Rzut karny dla Celty!

• Sporo fauli w środkowej strefie boiska. Tym razem przewinił Dani Parejo.

• Paco Alcacer uderza głową na bramkę rywali! Dobra interwencja Sergi Alvareza zapobiega utracie gola.

• Otamendi fauluje Hernandeza. Rzut wolny z dala od bramki Valencii.

• Dani Parejo fauluje Hugo Mallo. Rzut wolny dla Celty.

• Okazja dla Celty. Orellana miał szansę dać prowadzenie swojej drużynie, ale trafił jedynie w bramkarza rywali.

• Valencia w osłabieniu. Jeden z piłkarzy krwawił i musiał zejść z boiska.

• Valencia próbuje przedrzeć się przez szyki obronne rywali. Jak dotąd bezskutecznie.

• Celta rozgrywa piłkę z dala od bramki Valencii.

• Minuta ciszy w hołdzie dla ofiar ataku terrorystycznego we Francji.