Cordoba CF

1

Real Madryt

2

• Real bardzo szczęśliwie pokonuje na wyjeździe niezwykle ambitnego beniaminka, który wcale nie był słabszy od Królewskich. Wspaniały mecz zespołu Djukicia, ale co to ma za znaczenie, kiedy punktów się nie zdobywa. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn i już zapraszam na nasze relacje z meczów Barcelony i Atletico.

• Koniec meczu!

• Ostre wstrzelenie piłki przez Bebe przed bramkę Realu nie znalazło adresata!

• Długa piłka w pole karne Panticia trafia w ręce Casillasa.

• Trzy minuty doliczone do tego meczu.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Gareth Bale wykorzystał jedenastkę!!!

• Druga żółta kartka i w konsekwencji czerwona dla Cartabii!!!

• Karny dla Realu Madryt!!! Uderzenie z wolnego Bale'a trafia w rękę Cartabii!

• Rzut wolny dla Realu z 18 metrów! Szansa dla Bale'a!

• Ghilas w kontrataku nie zdołał minąć w polu karnym Ramosa. Goście przejmują piłkę.

• Czerwona kartka dla Cristiano Ronaldo!!! Portugalczyk bez piłki kopnął swojego rywala!!!

• Rzut rożny dla Cordoby kończy się uderzeniem z dystansu Fausto Rossiego, po którym piłka poszybowała nad bramką Casillasa.

• Jese z kolei zmienia Jamesa Rodrigueza.

• Fede Vico zmienia Andone.

• Po rzucie rożnym Ramos uderza głową nad poprzeczką, a w dodatku sędzia dopatrzył się faulu w ofensywie Varane'a.

• Ładne, kąśliwe uderzenie z narożnika pola karnego Benzemy świetnie odbija teraz Juan Carlos!

• Juan Carlos pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Coentrao.

• Płaskie uderzenie z dystansu Toniego Kroosa pewnie broni Juan Carlos.

• Żółta kartka dla Carvajala.

• Coentrao zmienia Marcelo.

• Rzut rożny dla Cordoby. Beniaminek dłuższą chwilę jest pod polem karnym Realu.

• Poprzeczka!!! Po koszmarnym błędzie Varane'a Andone przelobował Casillasa, ale trafił tylko w poprzeczkę!

• Carvajal wywalczył rzut rożny dla Realu, ale ten nie przyniósł uderzenia na bramkę Juana Carlosa.

• 21 495 widzów dzisiaj ogląda to spotkanie.

• I właśnie Khedira opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Illarramendi.

• Żółta kartka dla Khediry.

• Dośrodkowanie z lewej strony boiska autorstwa Marcelo pada łupem Juana Carlosa.

• Żółta kartka dla Fede Cartabii.

• Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego uderza prosto w mur gospodarzy.

• Rossi fauluje Ronaldo niedaleko od pola karnego. Żółta kartka.

• Rzut rożny dla Realu przyniósł tylko kontrę Cordoby! Kapitalnie popędził z piłką przez pół boiska Bebe, ale zabrakło mu sił na mocniejszy strzał, który zaskoczyłby Casillasa!

• Cartabia!!! Po kapitalnej indywidualnej akcji Fede uderzył z dystansu centymetry od okienka bramki Casillasa!

• Dobrze rozegrany rzut wolny przez Cordobę, piłka trafia przed bramkę do Andone, który został dość solidnie przepchnięty przez Carvajala. Dużo ryzykował obrońca Realu.

• Po centrze Jamesa Rodrigueza Edimar wybił piłkę na rzut rożny.

• Wreszcie jakaś akcja Realu Madryt, jednak wbiegającego w pole karne Jamesa powstrzymali obrońcy Cordoby.

• Zupełnie nieudane uderzenie z dystansu Bebe. Piłka poszybowała wysoko w trybuny.

• Dośrodkowanie z lewej strony Ghilasa zdołał dobrze przeciąć Varane. Początek drugiej połowy jak na razie dla Cordoby.

• Ghilas na lewym skrzydle został zatrzymany przez Carvajala i Khedirę.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Gospodarze fantastycznie rozpoczęli to spotkanie. Bramka z rzutu karnego Ghilasa pozwoliła im wyjść na prowadzenie, ale Real zdołał doprowadzić do remisu dzięki trafieniu Karima Benzemy. Beniaminek nie jest jednak zespołem słabszym od Królewskich i druga połowa może jeszcze być naprawdę ciekawa.

• Koniec pierwszej połowy!

• Kolejna doskonała okazja do kontry dla gospodarzy, którzy wyszli '4 na 3' , ale Bebe zagrał bardzo niedokładnie w kierunku Ghilasa.

• Kilka minut do końca pierwszej połowy. Gareth Bale wychodzi sam na sam z Juanem Carlosem i przegrywa ten pojedynek! W dodatku Walijczyk był jeszcze na spalonym.

• Z rzutu wolnego Bebe uderza w stylu swojego rodaka, Cristiano Ronaldo, ale posyła piłkę ponad poprzeczką!

• Po wyrównaniu Real już nie atakuje tak agresywnie, jak do tej pory. Tempo tego meczu przez to nieco osłabło.

• Po centrze Jamesa Rodrigueza z rzutu rożnego piłkę głową zgrał Bale i ta zatrzymała się przed bramką pod nogami Benzemy, który nie miał problemu z wpakowaniem jej do siatki! Remis!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Karim Benzema!

• Kiepskie dośrodkowanie Marcelo pozwoliło gospodarzom wyprowadzić kontratak, który jednak zakończył się zablokowaną centrą Andone.

• Ronaldo z rzutu wolnego uderza wysoko ponad poprzeczką.

• James faulowany przez Fede Cartabię około 27 metrów od bramki Cordoby. Szansa dla Realu.

• W odpowiedzi uderzenie z daleka Ronaldo nie sprawiło kłopotów Juanowi Carlosowi.

• Strzał z dystansu Bebe teraz pewnie obronił bramkarz Realu. Cordoba jednak nie ogranicza się tylko do gry w defensywie!

• Bebe!!! Płaski strzał Portugalczyka z około 10 metrów minimalnie minął bramkę Casillasa!

• Pierwsze dośrodkowanie zostało wybite przed szesnastkę, ale po chwili piłka w nią wróciła, jednak po zagraniu Benzemy piłkę dobrze wypiąstkował Juan Carlos.

• Kolejny rzut rożny dla Realu wywalczony przez Bale'a. Świetny mecz od pierwszych minut na Estadio Nuevo Arcangel.

• Bebe rozpędził się w kontrataku na prawej stronie boiska, ale jego dośrodkowanie poszybowało w trybuny.

• Zagranie z prawego skrzydła przed bramkę Cordoby, gdzie zablokowany został Bale. Z rzutem rożnym dla gości gospodarze sobie poradzili.

• Naprawdę dobrze wygląda zaangażowanie ekipy Miroslava Djukicia, która jest niesamowicie zmotywowana. To będzie bardzo ciężki mecz dla Realu Madryt.

• Edimar świetnie zatrzymał w polu karnym Bale'a. Kontra Cordoby i dobrze wyszli z piłką pod pole karne rywala Ghilas z Andone, ale nie udało im się oddać strzału na bramkę Casillasa.

• Zamieszanie w polu karnym Cordoby po rzucie rożnym wyjaśnione przez obronę gospodarzy.

• Ależ rozpoczęło się nam to spotkanie! Real już rusza do ataku, a Bale zdobywa rzut rożny.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Nabil Ghilas pewnie wykorzystuje jedenastkę!!! 1:0 dla beniaminka!!!

• Żółta kartka dla Ramosa

• Rzut karny dla Cordoby!!! Ramos ręką zablokował strzał rywala!

• Rozpoczynamy mecz!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry!

• W Realu nie zobaczymy dzisiaj Pepe, Isco i Luki Modricia. Wszyscy są kontuzjowani.

• Rezerwowi Realu Madryt: Keylor Navas, Fabio Coentrao, Nacho Fernandez, Alvaro Arbeloa, Asier Illarramendi, Jese Rodriguez, Javier Hernandez.

• Rezerwowi Cordoby: Mikel Saizar, Fede Vico, Lopez Silva, Daniel Pinillos, Abel, Aritz Lopez Garai, Jose Fran.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn!

• Beniaminek Cordoba w ligowej tabeli jest dopiero czternasty, ma na swoim koncie 18 punktów i tylko dwa oczka przewagi nad strefą spadkową. Pod wodzą Miroslava Djukicia ta drużyna jednak odżyła, o czym świadczy choćby jej ostatnia seria siedmiu punktów w trzech ostatnich meczach. To pozwala mieć nadzieję, że Realowi dziś nie będzie wcale łatwo o zwycięstwo.

• Tym spotkaniem rozpoczynamy rundę rewanżową w La Liga, choć Real Madryt nie zdołał jeszcze skończyć pierwszej rundy w swoim wykonaniu. Królewscy wciąż do rozegrania mają zaległy mecz z Sevillą, ale nawet to nie przeszkadza im w prowadzeniu w ligowej tabeli. Podopieczni Carlo Ancelottiego mają na swoim koncie 45 punktów i o jeden wyprzedzają drugą w tabeli Barcelonę.

• Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu 20. kolejki La Liga, w którym Cordoba zmierzy się z Realem Madryt!