2

Real Madryt

8

3 1 połowa

• Real Madryt gromi dzisiaj Deportivo La Coruna aż 8:2, co jest najlepszym wynikiem wyjazdowym Królewskich w historii! Piękny mecz zespołu Ancelottiego, którzy teraz muszą czekać na odpowiedź Atletico i Barcelony. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Koniec spotkania!

• Tym razem dużo szczęśliwsze trafienie, bo uderzenie z dystansu Hernandeza po rykoszecie przelobowało Luxa! 8:2, historyczny mecz Realu Madryt!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Chicharito po raz drugi!

• Faul w ataku Cristiano Ronaldo.

• Dwie minuty doliczone do tego spotkania.

• Przepiękne uderzenie z powietrza Hernandeza ląduje pod poprzeczką bramki Luxa! Cudowne trafienie rezerwowego Realu!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! Chicharito!

• Zamieszanie w polu karnym Depor. Ramos został dwukrotnie zablokowany przez gospodarzy.

• Po kombinacyjnej akcji Realu, Bergantinos w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Marcelo. Rzut rożny.

• Po dośrodkowaniu Issaca Cuenki zupełnie odpuszczony przez Varane'a Toche główkuje idealnie do bramki Casillasa! 2:6!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Toche!

• Powinno być 2:6! Po dośrodkowaniu Cuenki, Juan Dominguez w idealnej sytuacji głową minimalnie przestrzelił!

• Hattrick Portugalczyka! Zrobili piłkarze Realu przewagę nad obrońcami rywala, Chicharito dograł w pole karne do Ronaldo, a ten mocnym strzałem zdobywa gola na 6:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Cristiano Ronaldo!

• Schodzi z boiska Bale, a w jego miejsce Chicharito.

• Niemal identyczna sytuacja do czwartej bramki dla Realu! Tym razem kapitalne dogranie Isco, celny strzał Bale'a i druga bramka Walijczyka w tym spotkaniu! Real dobija rywala!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Gareth Bale!

• Toche zmienia Farinę w ekipie gospodarzy.

• Luisinho z lewego skrzydła swoim dośrodkowaniem znalazł w polu karnym Domingueza, ale tego uderzenie głową nie sprawiło żadnych problemów Casillasowi!

• Schodzi z boiska Modrić, a w jego miejsce Isco.

• Dobre uderzenie z dystansu Medunjanina, ale w sam środek bramki i Casillas łapie piłkę!

• Casillas spokojnie łapie dośrodkowanie posłane w jego pole karne. Po początkowym zrywie gospodarzy tutaj chyba już nic wielkiego stać się nie może.

• Doskonałe prostopadłe podanie Marcelo do Bale'a ten pod naciskiem obrońcy bez zastanowienia uderza płasko w długi róg bramki Luxa! Strzał nie był mocny, ale precyzyjny i mamy czwartego gola dla Realu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Gareth Bale!

• Cristiano Ronaldo uderza z rzutu wolnego prosto w mur gospodarzy.

• Żółta kartka dla Sidneia za faul na Ronaldo.

• Teraz z kolei na ofsajdzie znalazł się Cristiano Ronaldo.

• Cavaleiro złapany na spalonym.

• Cristiano Ronaldo teraz w walce z dwoma rywalami starał się wymusić karnego dla Realu. Sędzia jednak nie dał się nabrać.

• Zmiana w Realu. Illarramendi zmienia Benzemę. Mocno defensywna roszada Carlo Ancelottiego.

• Teraz uderzenie Cavaleiro zza pola karnego poszybowało nieznacznie nad bramką Realu!

• Farina uderza z dystansu, ale Casillas dobrze łapie piłkę! Dobrze weszli w drugą część spotkania gospodarze.

• Deportivo nabrało wiatru w żagle, kolejna szarża Cuenki została zatrzymana przez Varane'a.

• Błąd Casillasa! Naciskany przez Domingueza wypluł piłkę po odbitym strzale Cuenki, ale na jego szczęście rywal był na spalonym!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Medunjanin bez trudu zmylił Casillasa!

• Kartka dla Ramosa.

• Rzut karny dla Deportivo! Zdaniem sędziego Ramos zagrał piłkę ręką! No nie wiem, czy za to powinna rzeczywiście być jedenastka.

• Oprócz tego Juan Dominguez zmienił Juanfrana.

• Jedna zmiana w przerwie w Deportivo. Cavaleiro wchodzi w miejsce Postigi.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

• Real nie zaczął najlepiej, ale potem wszystko w grze Królewskich się ułożyło, wykorzystali trzy kolejne sytuacje do zdobycia gola i to spotkanie już wygląda na rozstrzygnięte.

• Koniec pierwszej połowy!

• Trzech piłkarzy Realu znalazło się teraz w jednej chwili na spalonym. Piłka dla gospodarzy.

• Zagapili się teraz obrońcy Realu przy rozegraniu rzutu wolnego! Postiga już minął Casillasa, ale nie zdołał dograć żadnemu z kolegów stojącemu przed bramką!

• Fatalne wyjście z bramki na 40. metr Luxa, który faulował tam pędzącego z piłką Benzemę. Byłaby czerwona kartka dla bramkarza Depor, ale sędzia poczekał, aż Cristiano Ronaldo wpakuje piłkę do pustej bramki! 3:0 !

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Cristiano Ronaldo po koszmarnym błędzie Luxa!!!

• Siadło teraz to widowisko. Real ma bezpieczną przewagę, a Deportivo nie ma argumentów do lepszej gry w ofensywie.

• Kolumbijczyk otrzymał piłkę na skraju pola karnego i z około 20 metrów popisał się przepięknym technicznym uderzeniem, które wylądowało w okienku bramki Luxa! Cudowna bramka i Real prowadzi w La Coruni już 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! James Rodriguez!

• Teraz Farina w dryblingu w polu karnym za daleko sobie wypuścił piłkę i stracił ją na rzecz Ramosa, którego dodatkowo faulował.

• Ronaldo przewrócił się w walce o piłkę przed polem karnym Depor, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.

• Szansa dla Deportivo po akcji indywidualnej Cuenki ,który został zatrzymany przed polem karnym przez Jamesa, ale piłka jeszcze trafiła do Farini, którego płaskie uderzenie z 14 metrów minęło bramkę Casillasa!

• Teraz zza pola karnego uderza płasko Karim Benzema, ale Lux notuje kolejną dobrą interwencję w tym meczu!

• Przepiękny strzał głową Portugalczyka z kilkunastu metrów! Piłka zagrana przez Arbeloę z prawej strony boiska nie była łatwa do celnego uderzenia dla cofającego się Ronaldo, ale ten zaprezentował prawdziwy majstersztyk i zdołał zaskoczyć Luxa! Real prowadzi na El Riazor!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Cristiano Ronaldo!

• Kolejny strzał z dystansu Cristiano Ronaldo, ale piłkę spokojnie łapie Lux.

• Marcelo próbował się teraz zrehabilitować z przodu, ale jego uderzenie z dystansu zostało zablokowane.

• Laure świetnie założył siatkę Marcelo, po czym jednak zupełnie nieudanie dośrodkowywał. Piłka poza boiskiem.

• Centra z prawej stron Arbeloi, niepewna interwencja Luxa, ale do piłki nie zdołał dopaść Bale!

• Ćwierć meczu za nami i na razie Real nie zrobił praktycznie nic, żeby prowadzić w spotkaniu z Deportivo. Królewscy muszą podkręcić tempo, jeśli chcą dzisiaj zdobyć komplet punktów.

• Ronaldo z dystansu uderza wysoko nad bramką Luxa.

• Kolejny korner dla Deportivo po interwencji Marcelo. Szansa dla gospodarzy.

• Po rzucie rożnym dla gospodarzy piłka pada łupem Casillasa.

• German Lux! Argentyński bramkarz kapitalnie wygrał pojedynek z Garethem Bale'em! Po podaniu Benzemy Walijczyk był chyba na spalonym, ale sędzia puścił grę!

• Teraz to gra toczy się na połowie Królewskich. Casillas chwyta piłkę po centrze Juanfrana. Gospodarze upatrzyli sobie Marcelo jako słaby punkt Realu i konsekwentnie atakują jego stroną boiska.

• Farina zabawił się na prawym skrzydle z Marcelo, ale dośrodkowywał w pole karne bardzo niedokładnie.

• Nie ma wielkiego szturmu w wykonaniu Realu Madryt. Królewskim nie gra się łatwo na El Riazor.

• Faul w ofensywie Benzemy na Luisinho. Piłka dla Depor.

• Deportivo zepchnięte do głębokiej defensywy. Na razie jednak piłkarze Victora Fernandeza skutecznie radzą sobie z zagraniami rywali.

• Długa piłka w pole karne w kierunku Benzemy, ale od Francuza szybszy okazał się German Lux.

• Zła centra Modricia, ale gospodarzom nie udało się wyprowadzić kontry. Piłkę przejął Kroos.

• Karim Benzema wywalczył korner dla Królewskich.

• Luisinho dośrodkował w pole karne, gdzie niepewnie zachowali się stoperzy gości, ale na szczęście dla nich Postiga faulował jeszcze Toniego Kroosa.

• Real już w ataku pozycyjnym, ale podopiecznym Ancelottiego wcale nie rozgrywa się łatwo piłki pod naporem rywala.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

• Kapitanami obu drużyn są Iker Casillas (Real) i Laure (Deportivo).

• Kilka minut do rozpoczęcia spotkania, które poprowadzi pan Pedro Perez Montero. Obie drużyny już na murawie El Riazor.

• - To będzie dla nas niezwykle ciężki mecz. Z Realem Madryt nie można wyjść tylko po to, aby się bronisz, bo wtedy z pewnością się przegra. Trzeba sprawić, żeby Real także martwił się o defensywę. Jeśli będzie zajmował się tylko grą w ataku, to z pewnością strzeli ze cztery gole. Wolę zaryzykować, bo bez ryzyka meczów się nie wygrywa. Wychodząc po remis wychodzi się po porażkę - to z kolei przedmeczowa opinia trenera Deportivo, Victora Fernandeza.

• - Nasza sytuacja nie powoduje u mnie niepokoju. Musimy poprawić nasz poziom fizyczny i taktyczny. Myślę, że to nie moment, aby się martwić. Jesteśmy spokojni, bo sezon jest bardzo długi. Jestem pewien, że Real będzie walczył o wszystkie trofea do końca. Wierzę w ten zespół, który ledwie cztery miesiące temu wywalczył Decimę (...) To będzie spotkanie, w którym Deportivo będzie grało z dużą intensywnością. Musimy być na to przygotowani i zdawać sobie sprawę, że nie będzie to łatwe spotkanie. Musimy być maksymalnie skoncentrowani - mówił przed tym meczem szkoleniowiec Realu, Carlo Ancelotti.

• Kogo dzisiaj brakuje w obu zespołach? W Realu nie zobaczymy borykających się z kłopotami zdrowotnymi Pepe, Samiego Khediry oraz Jese. W Deportivo z kolei brakuje Jose Rodrigueza (klauzula wypożyczenia z Realu) oraz kontuzjowanych Lucasa Pereza, Pablo Insuy i Diogo Salomao. Poza kadrą meczową znaleźli się Cezary Wilk, Juan Carlos Real i Diego Seoane.

• Rezerwowi Deportivo: Fabricio, Manuel Pablo, Roberto Canella, Toche, Alberto Lopo, Haris Medunjanin, Ivan Cavaleiro.

• Rezerwowi Realu Madryt: Keylor Navas, Daniel Carvajal, Fabio Coentrao, Asier Illarramendi, Isco Alarcon, Nacho Fernandez, Javier Hernandez.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn!

• Absolutną katastrofą można nazwać początek sezonu w wykonaniu Realu Madryt. Królewscy na trzy rozegrane mecze aż dwa przegrali, przez co są w tabeli dopiero na trzynastym miejscu z dorobkiem trzech punktów. Podopieczni Carlo Ancelottiego tracą już sześć oczek do lidera, którym jest FC Barcelona, przez co potknięcie w dzisiejszym spotkaniu może już we wrześniu oznaczać, że Realowi będzie niezwykle ciężko zdobyć w tym sezonie mistrzostwo Hiszpanii. Los Blancos do tej pory pokonali Cordobę 2:0, ale przegrywali z Realem Sociedad (2:4) oraz Atletico Madryt (1:2).

• Za nami rozegrane już trzy kolejki nowego sezonu w Hiszpanii, ale chyba nikt się nie spodziewał, że przed tym spotkaniem to Deportivo La Coruna będzie wyżej w ligowej klasyfikacji. Beniaminek z Galicji zajmował przed tą kolejką dziewiąte miejsce z czteropunktową zdobyczą na koncie. Piłkarze Victora Fernandeza na inaugurację rozgrywek przegrali w Granadzie 1:2, następnie po dramatycznym pojedynku zremisowali z Rayo 2:2, by na koniec pokonać na wyjeździe beniaminka z Eibar 1:0.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 4. kolejki hiszpańskiej La Liga, w którym Deportivo La Coruna zmierzy się na własnym stadionie z Realem Madryt.