2

• KONIEC MECZU! Elche przegrywa na własnym stadionie z Realem Madryt 0-2!

• Zmiana na ostatnie kilkadziesiąt sekund. Schodzi Benzema, wchodzi Jese.

• Tytoń uprzedza Ronaldo, który dostał prostopadłą piłkę z głębi pola.

• Królewscy spokojnie rozgrywają piłkę, nie forsując tempa. Do końca meczu zostały 3 minuty doliczone przez sędziego.

• Schodzi z boiska żegnany brawami Isco. Zastępuje go Arbeloa.

• Benzema znalazł się w świetnej pozycji, mógł uderzać, ale zamiast tego wybrał podanie piętą do swojego kolegi. Akcja oczywiście nieudana.

• Casillas zachował się mało odpowiedzialnie, pozwolił dogonić się Jonathasowi. Ten jednak faulował bramkarza Realu.

• Pierwsza dopiero zmiana w Realu. Schodzi Silva, wchodzi Illaramendi.

• Carvajal dobrze interweniował i nabił Rodrigueza. Piłka dla Realu.

• Ostatnia zmiana w Elche. Schodzi Adrian Gonzalez, a wchodzi Cristian Herrera.

• Benzema dostał świetną piłkę od Bale'a w pole karne. Zwiódł obrońcę i dośrodkował w kierunku Ronaldo, ale tuż sprzed buta wybił mu futbolówkę obrońca. Przed polem karnym dopadł do niej Kroos, ale kropnął ponad bramką.

• Zmiana w Elche. Schodzi Pasalić, wchodzi Galvez.

• Ronaldo z wolnego płasko tuż obok słupka!

• Roco powala Ronaldo tuż przed polem karnym i otrzymuje żółtą kartkę.

• Ronaldo wykorzystał dośrodkowanie Isco z lewej strony i głową skierował piłkę w okienko bramki. Tytoń bez szans.

• Ronaldo! 2-0!

• Ronaldo wypatrzył Bale'a, podał mu jednak za mocno. Walijczyk wyjechał z piłkę pod linię końcową i dograł wzdłuż pola karnego, ale Ronaldo był dobrze blokowany i nie potrafił skierować piłki do siatki.

• Schodzi aktywny w drugiej połowie Niguez, za niego pojawia się Rodrigues.

• Pepe w ostatniej chwili wyłuskał piłkę spod nóg Nigueza.

• Strzał z dystansu Ronaldo, ale radzi sobie Tytoń.

• Pasalić powstrzymał rajd Marcelo tuż przed polem karnym.

• Rajd Ronaldo lewym skrzydłem, dograł płasko w pole bramkowe. Tam błąd popelnili Tytoń z Lombanem. Tytoń chciał łapać, Lomban wybić i w efekcie metr przed bramką piłkę dostał Benzema, który skierował futbolówkę do siatki.

• GOOOL Benzema!

• Pepe w roli skrzydłowego, nawinął obrońcę i dośrodkował z lewej nogi do Benzemy, ale Francuz zgubił piłkę w polu karnym.

• Niguez brzydko zaatakował wślizgiem Bale'a i zobaczył żółty kartonik.

• Kolejny odgwizdany spalony, tym razem na niedozwolonej pozycji złapany został Bale.

• Strzał Nigueza w kierunku dalszego słupka, ale Casillas dobrze interweniował i wybił piłkę na rzut rożny.

• Rozpoczęła się druga połowa!

• Jest także vine z gola Benzemy, niestety brak możliwości oceny, czy Francuz był na spalonym...

• Elche remisuje z Realem 0-0 po pierwszych 45 minutach. Wynik rozczarowujący dla gości, choć mogli i powinni strzelić choć jedną bramkę. Zawodziły albo nerwy pod bramką Tytonia, albo sędzia liniowy, który pokazał kilka kontrowersyjnych spalonych, choćby przy bramce Benzemy. Polski bramkarz póki co spisuje się bez zarzutu, broniąc to co powinien.

• Koniec pierwszej połowy.

• Strzał Pasalicia, ale jego uderzenie było nieudane i od bramki zacznie Casillas.

• Jonathas otrzymał żółtą kartkę po starciu z Pepe.

• Drugi gol ze spalonego, tym razem Benzema. Spalony minimalny, ale Francuz kapitalnie złożył się do uderzenia.

• Marcelo ukarany żółtą kartką za faul na Suarezie.

• Tytoń powstrzymuje Bale'a, choć Walijczyk był na spalonym.

• Nieporozumienie Varane'a i Casillasa, na szczęście Realu ich błędu nie wykorzystał Victor Rodriguez.

• Varane leży na boisku po starciu z Jonathasem. Wydaje się jednak, że kontuzja nie jest poważna i Francuz za niedługo wznowi grę.

• Marcelo zagrał długą prostopadłą piłkę do Benzemy, a Francuzowi zabrakło dosłownie długość buta do opanowania futbolówki w polu karnym.

• Strzał głową Ronaldo po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale piłka powędrowała nad bramką.

• Albacar musiał ratować się brzydkim faulem, by powstrzymać szarżującego Bale'a i otrzymuje żółtą kartkę za swoje zagranie.

• Sporo się dzieje na boisku, Real bardzo groźny na połowie Elche.

• Bale podaje wzdłuż pola bramkowego do Ronaldo, wślizgiem próbował wybić piłkę obrońca Elche, futbolówka jednak dotarła do Portugalczyka, a ten fatalnie się myli z kilku metrów przed bramką!

• Ronaldo przewracany na pograniczu pola karnego, ale gwizdek sędziego milczy i piłkę ma Elche.

• Ronaldo z woleja w stylu van Bastena, ale Portugalczyk nieczysto trafił w piłkę.

• Złe dośrodkowanie Jonathasa i kontra Realu, ale Albacar notuje pierwszą dobrą interwencję i powstrzymuje Ronaldo przy linii końcowej boiska.

• Tytoń efektownie broni strzał Ronaldo z 25. metrów.

• Pierwsza ofensywna wyprawa Elche, ale złe podanie Jonathasa zakończyło akcję gospodarzy.

• Kapitalne podanie z lewej strony Isco do Bale'a, ten znalazł się oko w oko z Tytoniem. Polak broni strzał Walijczyka oraz dobitkę Ronaldo!

• Kolejny wielbłąd Albacara, tym razem stracił piłkę na rzecz Bale'a. Ten popędził prawą flanką, ale w polu karnym był blokowany przez obrońcę.

• Za każdym razem, gdy Pepe jest przy piłce, na trybunach słychać głośne gwizdy. Jest to reakcja fanów Elche na faul, którego dopuścił się Portugalczyk w niedawnym meczu obu drużyn.

• Benzema przedarł się lewą stroną boiska i wpadł w pole karne, ale jego podania zdołali wybić obrońcy Elche.

• Ronaldo w słupek! Fatalny błąd Albacar, który zbyt krótko podawał do bramkarza, piłkę przejął Benzema i podał na lewą stronę pola karnego do Ronaldo, który minął zwodem do środka obrońcę i prawą nogą uderzył technicznie w długi róg bramki.

• Bale kieruje piłkę do bramki, ale Walijczyk był na minimalnym spalonym i gol nie został uznany.

• Elche gra w białych strojach z zielonym poziomym paskiem na koszulkach, Real w czarnych kostiumach.

• Rozpoczęli goście!

• Obie drużyny już się przywitały, zrobiły pamiątkowe zdjęcie i za chwilę rozpoczną mecz. Przed tym jeszcze minuta ciszy.

• Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią nadchodzącego meczu

Elche - Real ZAPOWIEDŹ

• Ławki rezerwowe obu klubów na dzisiejsze spotkanie

Elche CF: Cisma, Coro, Galvez, Gimenez, Herrera C., Herrera M., Rodrigues

Real Madryt: Navas, Arbeloa, Nacho, Illarra, Medrán, Chicharito, Jesé.

• Taką bramkę strzelił Gareth Bale w ostatnim meczu obu drużyn

• Real ma szansę odskoczyć w tabeli Barcelonie, która w tej kolejce niespodziewanie przegrała u siebie z Malagą 0-1. W razie dzisiejszego zwycięstwa Królewscy zwiększą swoją przewagę do 4 punktów nad Barceloną i 7 punktów nad Atletico.

• Ostatnie mecze między tymi drużynami to spore lanie zebrane przez Elche od Realu. Królewscy przejechali się po Los Ilicitanos 5-1 i 3-0.

• Są już składy na ten mecz, w bramce Elche ponownie Przemysław Tytoń!

• Witamy na relacji z ostatniego meczu 24. kolejki La Ligi, w której Elche podejmie na własnym stadionie lidera ligi Real Madryt!