0

• My dziękujemy, że byliście państwo z Nami podczas tej relacji. Miłego wieczoru!

• Koniec spotkania na Camp Nou. Barcelona pewnie wygrywa z Granadą aż 4-0.

• Świetne prostopadłe podanie do Pedro, ale tym razem zagranie zdołał przeciąć gracz Granady i akcja pali na panewce.

• GOOOOOOL! Kolejna znakomita kontra Barcelony. Cesc Fabregas wyłożył futbolówkę Pedro, który bez najmniejszych problemów wpakował piłkę do pustej już bramki Granady.

• Indywidualna akcja Adamy Traore po której zdecydował się uderzyć na bramkę Granady. Uderzenie jednak nie sprawiło wielkiego zagrożenia bramce gości.

• Granada już zrezygnowana niewiele jest w stanie zrobić w ofensywie. Barcelona natomiast powoli i sumiennie stara się przedostawać pod pole karne rywala.

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Młody Adama Traore zastępuje Neymara.

• Ostatnia, trzecia zmiana w drużynie Granady. Diego Buonanotte wchodzi na boisko w miejsce Yucine Brahamiego.

• To było ostatnie zagranie Pitiego w tym meczu. Trener zdecydował się ściągnąć go z boiska, a w jego miejsce wprowadzić Odiona Ighalona.

• Piti po raz kolejny zagroził bramce Barcelony. Tym razem zdecydował się na uderzenie z dystansu, które jednak świetnie wybronił Pinto.

• Strzelec trzeciego gola w tym meczu Alexis Sanchez schodzi z placu gry, a w jego miejsce melduje się Sergi Roberto.

• W drużynie Granady także zostaje przeprowadzona zmiana. El-Arabiego zmienia Riki.

• Mamy pierwszą zmianę w tym spotkaniu. Schodzącego Sergio Busquetsa zastępuje Alex Song.

• GOOOOOOL! Barcelona przeprowadziła znakomitą kontrę i Alexis Sanchez po podaniu Neymara podwyższa wynik spotkania już na 3-0.

• Znakomita szansa dla Granady! Allan Nyom popędził sam w pole karne Barcelony, jednak z bliskiej odległości uderzył wprost w Pinto.

• Mało się dzieje na placu gry. Barcelona wyraźnie oszczędza się przed wtorkowym spotkaniem z Ajaxem Amsterdam w Lidze Mistrzów, natomiast Granada niewiele jest w stanie zrobić w ofensywie.

• Druga żółta kartka dla Iturry za faul na Pedro i Granada będzie kończyła ten mecz w dziesięciu.

• Granada poczuła krew. Kolejne wrzucenie piłki w pole karne gospodarzy. Tym razem strzał z woleja Pitiego zablokowany przez jednego z zawodników Barcleony.

• Okazja dla Granady. El-Arabi przedarł się prawą stroną boiska po czym dograł w pole karne, tam całą akcję jednak zdołali wyjaśnić obrońcy gospodarzy.

• Kolejne świetne prostopadłe podanie gracza Barcelony do którego dopadł Neymar, jednak całą akcję przerwał gwizdek sędziego oznajmiający pozycję spaloną Brazylijczyka.

• Neymar postanowił sam zakończyć długą akcję Barcelony, ale jego uderzenie zablokował jeden z obrońców Granady i mamy tylko rzut różny.

• Fantastyczna okazja Barcelony na zdobycie trzecie gola, po złej interwencji Roberto piłka trafiła pod nogi Pedro, a ten w fatalnym stylu spudłował posyłając piłkę nad poprzeczką bramki rywala.

• Duma Katalonii spokojnie rozpoczęła drugą połowę meczu. W tych pierwszych minutach drugiej połowy nie kwapią się do forsowanie tempa meczu.

• Dzisiaj na Camp Nou przybyło 71 158 kibiców.

• Rozpoczynamy drugą połowę tego meczu!

• Barcelona - GranadaBarcelona - GranadaBarcelona - Granada

• Piłkarze obu drużyn wychodzą już na murawę Camp Nou, zaraz rozpocznie się druga połowa meczu.

• Koniec pierwszej połowy spotkania na Camp Nou. Barcelona pewnie prowadzi z Granadą 2-0.

• Znakomite prostopadłe podanie ze środka pola od Andresa Iniesty do Alexisa Sancheza, Chilijczyk jednak nie przyjął dobrze futbolówki.

• Żółta kartka dla Sergio Busquetsa za niesportowe zachowanie. Jednak dość wątpliwa decyzja.

• GOOOOL! Cesc Fabregas pewnie wykonuje "jedenastkę" i mamy już dwubramkowe prowadzenie Dumy Katalonii.

• Kolejna "jedenastka" dla Barcelony! Fran Rico powala Iniestę we własnym polu karnym.

• Neymar pograł piłką z Inestą po czym futbolówka powędrowała na drugą stronę boiska do Sancheza, ten zagrał wzdłuż pola karnego, ale podanie przeciął jeden z obrońców Granady.

• Świetne prostopadłe podanie Fabregasa w pole karne Granady, gdzie znalazł się Alexis Sanchez, tego jednak z rytmu biegu wytrącił Foulquier i cała akcja spaliła na panewce.

• Iturra z dużym impetem wpadł w gracza Barcelony, ale sędzie podjął kontrowersyjną decyzję nie wyciągając drugiego żółtego kartonika dla niego.

• Barcelona ruszyła na rywala chcąc zdobyć bramkę. Mogło być groźnie, ale Iniesta zagrał piłkę ręką w polu karnym rywala.

• Neymar chyba pozazdrościł rywalom żółtych kartek i sam postarał się o upomnienie przez sędziego.

• Kolejny żółty kartonik dla gracza gości. Tym razem za faul ukarany nim Youssef El-Arabi

• Gracze Granady nie radzą sobie z rywalami i zbierają kolejne kartki. Przed chwilą ukarany Iturra.

• Barcelona swój cel już osiągnęła, dość szybko objęła prowadzenie i teraz nie kwapi się zbytnio do strzelania kolejnych goli.

• Ależ uderzenie Pitiego z dystansu! Zawodnik Granady trafia w poprzeczkę i piłka wychodzi poza plac gry.

• Mamy zatem prowadzenie Barcelony 1-0.

• Barcelona wychodzi na prowadzenie po skutecznie wykorzystanym rzucie karnym przez Andresa Iniestę.

• Żółtą kartę za faul we własnym polu karnym otrzymuje Diakhate.

• Mamy rzut karny dla Barcelony po faulu na Fabregasie!

• Barcelona gubi się w wyprowadzeniu piłki, chciał z tego skorzystać Piti, ale jego uderzenie powędrowało wysoko nad bramką Pinto.

• Neymar świetnie zagrywa z rzutu wolnego, piłkę jeszcze próbował musnąć Alexis Sanchez, ale nie udało mu się to. Mimo to bramkarz Granady miał duże problemy z interwencją.

• Duma Katalonii na razie nie forsuje tempa, spokojnie czekają na błąd w defensywie Granady.

• Przewinienie Busquetsa w środku pola, sędzie jednak nie zdecydował się jeszcze sięgać po kartkę.

• Ciekawie rozegrany rzut rożny Granady, piłka trafiła do Pitiego, ale wcześniej sędzia odgwizdał przewinienie jednego z zawodników gości.

• Teraz Iniesta pokusił się na indywidualną akcję, jednak jego strzał lewą nogą spokojnie wybronił bramkarz Granady.

• Barcelona zamyka rywala w polu karnym, jednak Granada w tych pierwszych minutach jest dobrze skoncentrowana w defensywie i bramkarz nie musi interweniować.

• Granada po raz pierwszy w tym meczu dostało się pod pole karne Barcelony, ale Yucine Brahimi pogubił się w dryblingu i stracił futbolówkę.

• Uderzenie z wolnego Fabregasa, ale trafił w mur i mamy tylko rzut rożny.

• Neymar ruszył na bramkę Granady, ale sędzia przerwał gry odgwizdując faul na Brazylijczyku.

• Barcelona w swoim stylu udanym pressingiem odbiera piłkę na połowie rywala, ale niewiele z tego wynikło.

• Dobry początek Barcelony, po stracie piłki w środku pola piłkarzy Granady piłkę przejął Alexis Sanchez, popędził na bramkę rywala i uderzył wprost w Roberto.

• Sędzia Antonio Miguel Mateu Lahoz rozpoczyna spotkanie na Camp Nou!

• Rezerwowi piłkarze Granady: Karnezis, Ighalo, Yebda, Buonanotte, Angulo, Coeff, Riki.

• Rezerwowi piłkarze Barcelony: Oier, Puyol, Mascherano, Song, Sergi Roberto, Adama Traoré, Dongou.

• Piłkarze katalońskiej drużyny notują w tym sezonie imponującą passę meczów bez porażki i z dorobkiem trzydziestu siedmiu punktów są pewnym liderem tabeli hiszpańskiej ekstraklasy. Z kolei goście z siedemnastoma "oczkami" na koncie plasują się na ósmej pozycji.

• Ostatnie dni nie sprzyjają katalońskiej drużynie. Kilka dni temu świat obiegła informacja, że przynajmniej na osiem tygodni z gry wyłączona jest największa gwiazda drużyny, Leo Messi. Z kolei na sześć tygodni kontuzjowany jest golkiper Blaugrany, Victor Valdes. Na kontuzje narzekają także Xavi, Tello i Dani Alves, których również nie zobaczymy dziś na boisku.

• Serdecznie witamy w relacji LIVE z meczu 14. kolejki Primera Division FC Barcelona - Granada!