6

3 1 połowa

Granada CF

0

• Zapraszamy na kolejne relacje meczowe przeprowadzane przez nasz portal. Za uwagę serdecznie dziękuje Marcin Trzyna.

• Barcelona wygrała 6:0 po bardzo dobrym spotkaniu, jednak trzeba zaznaczyć, że piłkarze Granady zagrali w tym meczu fatalnie... Na spore brawa zasłużyli przede wszystkim Neymar, Lionel Messi i Xavi, który popisał się w tym meczu wieloma świetnymi zagraniami.

• Koniec spotkania! FC Barcelona wygrała na własnym stadionie z Granadą CF 6:0!

• Sędzia Martinez Munuera doliczył do regulaminowego czasu gry dwie minuty.

• Adriano strzelał z dystansu, jednak Roberto pewnie łapie futbolówkę.

• Isaac Success pada w polu karnym Barcelony, jednak sędzia słusznie nie odgwizduje faulu. Napastnik Granady chciał wymusić w tej sytuacji "jedenastkę".

• Strzał Eddyego Pascuala, piłka odbiła się jeszcze od Marca Bartry i poszybowała nad bramkę Barcelony. Arbiter jednak nie zauważył rykoszetu i od bramki rozpocznie golkiper "Blaugrany".

• Piti strzelał z dystansu, lecz piłka poszybowała daleko od bramki Claudio Bravo.

• Niepotrzebny faul Foulquiera na połówce Barcelony i zawodnik Granady został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem.

• Fatalna strata Jeisona Murillo, Lionel Messi przechwycił futbolówkę i pewnie pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam.

• GOOOOOOOOOOOL! LIONEL MESSI!

• Żółta kartka dla Daniego Alvesa, który sfaulował jednego z zawodników Granady.

• Dani Alves próbował zaskoczyć bramkarza Granady lobem, jednak Roberto pewnie wyłapuje zbyt lekko zagraną futbolówkę.

• Roberto w opałach! Golkiper Granady dwukrotnie dobrze interweniował po strzałach Messiego i Xaviego Hernandeza.

• Messi dobrze dogrywał do Sandro, jednak świetną interwencją popisał się Jean-Sylvian Babin.

• Sandro zagrał fatalną piłkę na aut... Dziwne zagranie piłkarza, który przed chwilą pojawił się na boisku. Piłkarze Barcelony szybko jednak przechwytują piłkę i rozpoczynają kolejną akcję.

• Isaac Success strzela w boczną siatkę bramki gospodarzy, jednak napastnik Granady był na pozycji spalonej. Od bramki rozpocznie Bravo.

• Trzecia zmiana również w zespole Luisa Enrique. Sandro wchodzi w miejsce Munira El Haddadiego.

• Zderzenie głowami Messiego i Nyoma. Argentyńczyk spóźniony wyskakiwał do górnej piłki i trafił głową w defensora Granady.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. El-Arabi schodzi, a na placu gry melduje się Luis Martins.

• Piłkarze Granady wyglądają obecnie fatalnie na boisku. Barcelona dominuje, a podopieczni Alcaraza najchętniej zeszliby już z murawy...

• Xavi świetnie dograł do Messiego, ten dograł do Neymara. Brazylijczyk oszukał obrońcę Granady i pewnym strzałem zdobył gola na 5:0!

• GOOOOOOOOOOOOOL! 5:0, strzelcem NEYMAR!

• Marc Bartra zastępuje na placu gry Serio Busquetsa.

• Xavi zagrywa długą piłkę w pole karne Granady, tam znajduje się Alves, który podaje górną piłkę do Messiego. Argentyńczyk bez problemów skierował piłkę głową do bramki strzeżonej przez Roberto.

• GOOOL! Na 4:0 strzela z główki LIONEL MESSI!

• Mocny i niezły technicznie strzał Adriano z linii pola karnego, jednak strzał niecelny. Piłkę do Adriano zagrywał niestrudzony Lionel Messi.

• Roberto zastępuje na boisku strzelca drugiej bramki, Ivana Rakiticia.

• Ależ groźna akcja Barcelony, powinno być 4:0 dla podopiecznych Enrique. Munir strzela na bramkę Granady, jednak piłka o centymetry mija bramkę gości!

• Świetny strzał Xaviego z rzutu wolnego! Piłka przeleciała nad murem, lecz świetnie piąstkuje Roberto.

• Lionel Messi faulowany na połowie Granady. Przy piłce już ustawiony Xavi.

• Neymar zbyt długo bawił się futbolówką, Babin odbiera mu ją bez problemu. Granada jednak szybko traci piłkę na rzecz piłkarzy Barcelony.

• Lionel Messi próbował dryblować w polu karnym Granady, jednak piłka uciekła Argentyńczykowi poza boisko. Od bramki rozpocznie Roberto.

• FC Barcelona - Granada CFFC Barcelona - Granada CF

• Isaac Succes w indywidualnej akcji prawym skrzydłem. Piłka po jego dośrodkowaniu trafia jednak pod nogi Javiera Mascherano.

• Rzut wolny dla Granady, jednak dośrodkowanie zbyt słabe i defensorzy Barcelony szybko wyjaśnili sytuację.

• Z boiska zszedł również Fran Rico, w jego miejscu na placu gry zameldował się Piti.

• Na drugą połowę nie wyszedł już Yuste, jego miejsce zajął Eddy Pascual.

• Czas na drugą część spotkania! Od środka boiska rozpoczęli goście.

• Barcelona zgodnie z oczekiwaniami dominuje na boisku i do przerwy prowadzi aż 3:0 z Granadą. Goście mieli swoje sytuacje, jednak nie potrafili ich wykorzystać.

• Lucas Alcaraz gwiżdże po raz ostatni w pierwszej części spotkania.

• Lionel Messi zagrywał piłkę w pole karne Granady, tam Roberto wybija piłkę, która spada pod nogi Neymara. Brazylijczyk pewnie strzela na 3:0.

• GOOOOOL, 3:0 PO STRZALE NEYMARA!

• Dla FC Barcelony to pierwszy gol w obecnym sezonie strzelony głową. Dokonał tego Chorwat, Ivan Rakitić po bardzo dobrym dośrodkowaniu Messiego.

• GOOOOL! Lionel Messi dośrodkowuje do Rakticia, a ten głową kieruje piłkę do bramki strzeżonej przez Roberto!

• El-Arabi zagrywa bardzo ładną piłkę do Isaaca Successa, jednak ten niecelnie strzela z główki. Od bramki rozpocznie Claudio Bravo.

• Tempo gry nieco się uspokoiło, gospodarze spokojnie rozgrywają futbolówkę na środku boiska.

• Bramka Neymara na 1:0:

• Barcelona rozgrywa piłkę, Adriano fauluje w ataku i od rzutu wolnego rozpoczną goście.

• Rico fauluje Neymara i otrzymuje słuszną żółtą kartkę.

• Nyom wybija piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Alvesa, który jest dziś bardzo aktywny w akcjach ofensywnych Barcelony.

• Rzut rożny dla piłkarzy z Andaluzji. Piłka po strzale z główki Babina trafia w rękawice Claudio Bravo.

• I kolejna akcja Barcelony, która najwyraźniej chce dobić dzisiejszego rywala. Tym razem Neymar zatrzymany przez Jeisona Murillo.

• Neymar otrzymał świetne podanie od... jednego z zawodników Granady! Piłka po strzale Neymara odbija się jeszcze od Babina i ląduje w bramce Granady!

• GOOOOOOOL DLA BARCELONY! NEYMAR STRZELCEM BRAMKI

• Strzał z dystansu Xaviego prosto w bramkarza Granady. Roberto wyrzutem rozpoczyna akcję swojego zespołu, po chwili jednak futbolówka wraca pod nogi piłkarzy Barcelony.

• Kontratak gości. Dimitri Foulquier zagrywa do Successa, jednak sędzia dopatrzył się pozycji spalonej. Powtórki pokazują, że spalonego jednak nie było!

• Rakitić dośrodkowuje w pole karne Granady, Murillo kiksuje i będziemy mieć kolejny rzut rożny dla Barcelony.

• Dani Alves zagrywa w pole karne do Neymara, jednak akcja kończy się na rzucie rożnym dla "Blaugrany".

• Isaac Success zagrywa do Youssefa El-Arabiego, a ten niecelnie strzela z dystansu. Jednak to była ciekawa akcja Granady.

• Sergio Busquets bardzo niecelnie zagrywa do Adriano. Granada będzie egzekwować aut na własnej połówce.

• Barcelona mocno przeważa, teraz strzał Munira zbyt lekki i od bramki rozpocznie Roberto.

• Dalekie zagranie do Youssefa El-Arabiego, jednak pewnie piłkę wyłapuje Claudio Bravo.

• Lionel Messi strzela bramkę, jednak w momencie, gdy piłkę zagrywał mu Adriano, Argentyńczyk znajdował się na pozycji spalonej. Gol nieuznany!

• Kolejna akcja Barcelony, jednak jeden z obrońców Granady wybija piłkę na aut. "Blaugrana" przeważa na boisku.

• Ależ kiks Munira! Powinno być 1:0 dla Barcelony, jednak Munir z kilku metrów... strzela bardzo niecelnie i piłka trafia w rękawice Roberto.

• Poprzeczka ratuje Barcelonę! El-Arabi już leżąc trafia w poprzeczkę. Szczęście mieli teraz gospodarze...

• Barcelona rozgrywa piłkę na połowie Granady. Neymar zagrywał w pole karne gości, jednak Roberto pewnie łapie wolno lecącą piłkę.

• Z akcją wyszli goście, jednak dobrze w defensywie spisał się Jeremy Mathieu. Przy piłce znów Barcelona.

• Dośrodkowanie Alvesa w pole karne Granady, Babin wybija na rzut rożny.

• Początek meczu! Rozpoczęli od środka piłkarze Barcelony!

• Piłkarze wychodzą już na boisko. W tle słychać hymn Barcelony!

• FC Barcelona na Camp Nou rozegrała z Granadą 12 spotkań. Wszystkie mecze zostały wygrane przez gospodarzy.

• Znamy już wyjściową "11" Barcelony, który możecie zobaczyć w panelu po lewej stronie. Na ławce: Ter Stegen, Montoya, Bartra, Iniesta, Roberto, Pedro i Sandro.

• Dzień dobry! Zaczynamy relację z meczu FC Barcelona - Granada. Podrażniony zespół z Katalonii z pewnością będzie chciał pokonać niżej notowanego rywala.