3

Villarreal CF

2

• To już wszystko z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Absolutnie fantastyczne spotkanie na Camp Nou, które po prawdziwej piłkarskiej bitwie wygrywa Barcelona! Katalończycy zdobywają trzy punkty, ale wielkie brawa dla Villarreal, które pokazało, że może rywalizować jak równy z równym nawet z najlepszymi.

• Koniec spotkania! Trzy punkty zostają na Camp Nou!!!

• Ostatnia minuta tego meczu!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę zdołał wybić z pola karnego Pique. Trzy minuty doliczone do tego spotkania.

• Czeryszew zdobywa jeszcze korner dla gości.

• Z kolei wśród gości Uche zmienia Giovaniego.

• Ostatnia roszada w Barcelonie. Rakitić w miejsce bardzo dobrego Rafinhi.

• Zmiana w Villarreal. Moi Gomez za Jonathana.

• Raz jeszcze z dośrodkowaniem Jordiego Alby radzi sobie defensywa Villarreal, a kontrę gości przerywa Mascherano.

• Z lewego skrzydła płasko zagrywa piłkę w pole karne Alba i przejmuje ją Sergio Asenjo.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Jonathana dos Santosa Luciano Vietto uderzył głową bardzo niecelnie.

• Po dośrodkowaniu Alvesa w kierunku Neymara, Musacchio zdołał wybić piłkę spod nóg Brazylijczyka.

• Zmiana w Barcelonie. Schodzi Suarez, wchodzi Pedro.

• Do kompletu jeszcze trafienie Leo Messiego na 3:2.

• Zmiana w Villarreal. Trigueros za Pinę.

• Messi nieźle wymienił podania z Iniestą, po czym niedokładnie dośrodkował piłkę w pole karne.

• Iniesta dostał dobre podanie w pole karne od Suareza, ale zdołał wywalczyć tylko korner.

• Wyrównujący gol Rafinhi.

• Wracający Rafinha teraz doskonale przerwał groźnie zapowiadającą się kontrę Villarreal.

• Bramka Vietto na 1:2.

• Mathieu zmienia Busquetsa.

• Kolejna akcja gości, zakończona tym razem niecelnym uderzeniem z dystansu Jonathana.

• Teraz z kolei odważniej gra drużyna Villarreal. Barcelona, co ciekawe, nastawiona na kontry.

• Coś nieprawdopodobnego!!! Asenjo wjeżdża w mijającego go Neymara! Powinien być karny i czerwona kartka, a sędzia nie gwiżdże nic!!!

• Bramka nieuznana dla Villarreal!!! Victor Ruiz z bliska pakuje piłkę do siatki, ale był na spalonym!

• Żółta kartka dla Rafinhi za faul taktyczny. Faulowany Jaume Costa.

• Kontra Barcelony! Messi popędził środkiem pola i zagrał w pole karne do Neymara, który jednak uderzył bardzo niecelnie!

• Godzina gry za nami. Piłkarze Villarreal chyba są w szoku po tym, co się wydarzyło w ostatnich minutach. Co za mecz!

• No nieprawdopodobne! Alba z lewego skrzydła, Neymar przepuszcza piłkę, a Suarez wykłada ją przed polem karnym Messiemu, który pięknym strzałem prawą nogą pokonuje Asenjo!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL!!! Leo Messi!!!

• Błyskawiczna odpowiedź Barcy! Iniesta doskonale dograł w pole karne do Suareza, ten dośrodkował na głowę Messiego, którego strzał został zablokowany, ale skuteczną dobitką popisał się Rafinha!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Rafinha!!!

• Katastrofalny błąd Pique, Giovani kapitalnie popędził na bramkę Barcelony, raz jeszcze zwiódł Pique i wyłożył piłkę Vietto, który dopełnił formalności!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Luciano Vietto!

• Pique doskonale przerwał kontrę Villarreal zabierając piłkę spod nóg Czeryszewa.

• Akcja Barcelony kończy się kolejnym niecelnym strzałem z dystansu Daniego Alvesa.

• Podobnie jak w pierwszej połowie, tak i teraz pierwsze minuty spędzamy tylko na połowie Villarreal.

• Wracamy na murawę Camp Nou i zaczynamy drugą część spotkania!

• Barcelona w ostatniej minucie pierwszej części gry zdołała doprowadzić do wyrównania. Po dość szczęśliwym trafieniu Czeryszewa dobrze broniący goście skapitulowali dopiero po akcji Rafinhi oraz dobitce Neymara. Ciekawe, jak oba zespoły zareagują po tej bramce do szatni.

• Koniec pierwszej połowy!

• Messi dobrze zagrał w pole karne do Rafinhi, ten uderzył technicznie z kilkunastu metrów, a Asenjo zbił piłkę wprost pod nogi Neymara, który dopełnił formalności! 1:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Neymar!

• W odpowiedzi w małym zamieszaniu w polu karnym w Barcelony Vietto uderza głową prosto w ręce Bravo.

• Messi dobrze zagrał na skrzydło do Alvesa, ten zagrał w pole karne, gdzie zablokowany został Iniesta.

• Żółta kartka dla Jonathana za faul na Neymarze.

• Ponownie Suarez na ofsajdzie. Bardzo słaby mecz dotąd rozgrywa Urugwajczyk.

• Giovani złapany na spalonym.

• Asenjo świetnie wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zażegnał niebezpieczeństwo we własnej szesnastce.

• Jordi Alba wywalczył rzut rożny dla gospodarzy.

• Sprytnie rozegrany rzut wolny przez Barcelonę, ale Alves z powietrza uderzył wysoko ponad poprzeczką!

• Dużo szczęścia miał Villarreal!!!! Zupełnie nieudane uderzenie Mario Gaspara zza pola karnego, ale Czeryszew zdołał jeszcze tak dostawić nogę, że piłka poszybowała w zupełnie innym kierunku i zaskoczyła Bravo!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Denis Czeryszew!

• Alves z dystansu huknął nad poprzeczką bramki Villarreal.

• Suarez dostaje kolejną piłkę na czystą pozycję, przegrywa pojedynek z Asenjo, ale w dodatku był na spalonym.

• Asenjo zdołał czujne wypiąstkować piłkę po niezłej centrze Daniego Alvesa, do której już ustawiał się Luis Suarez.

• Giovani próbował w indywidualnym kontrataku ograć Pique, ale stoper Barcy był czujny i zabrał piłkę Meksykaninowi.

• Kolejny faul na Rafinhi, tym razem autorstwa Bruno. Kolejna żółta kartka.

• W kontrataku Villarreal długa piłka poszybowała w kierunku Vietto, ale ten został uprzedzony przez zawodników Barcelony.

• Odpowiedź Villarreal i kolejna akcja lewą stroną. Kolejna centra Czeryszewa jednak nie dotarła do jego kolegów zgromadzonych w polu karnym.

• Kolejna sytuacja dla Barcelony! Suarez dopadł do bezpańskiej piłki w polu karnym Villarreal, ale uderzył centymetry obok bramki!

• W poprzedniej sytuacji jednak była żółta kartka dla Victora Ruiza.

• Messi trafia jednak tylko w głowę Mateo Musacchio i jest tylko rzut rożny.

• Brzydki atak Victora Ruiza od tyłu na nogi Rafinhi. Rzut wolny dla Barcelony z 18 metrów, ale chyba nie ma żółtej kartki.

• Messi odważnie z piłką wszedł w pole karne, gdzie przewrócił się w starciu przeciwnikiem, ale sędzia nie odgwizdał faulu.

• Czeryszew doskonale ograł na lewym skrzydle Alvesa, ale nie zdołał celnie zagrać piłki w pole karne do Vietto.

• Piękny strzał zza pola karnego Luisa Suareza i technicznie uderzoną piłkę doskonale obronił Sergio Asenjo! Mogło być 1:0!

• Na spalonym został złapany Andres Iniesta.

• Długa piłka w pole karne do Alby, ten niedobrze ją opanował i nie zdołał oddać strzału na bramkę gości.

• Dobre prostopadłe podanie Iniesty w pole karne do Suareza, ale ten uderzył nieczysto i płasko kopnięta piłka potoczyła się obok bramki Villarreal!

• Gra cały czas toczy się na połowie Villarreal. Barcelona bezsprzecznie dominuje.

• Do strzału głową po rzucie rożnym doszedł Suarez, ale jego ekwilibrystyczna próba wyraźnie minęła bramkę Asenjo!

• Suarez dostał dobre podanie od Neymara, świetnie obrócił się z piłką, ale defensorzy Villarreal zdołali wybić piłkę na rzut rożny.

• Dośrodkowanie Gerarda Pique zostaje zablokowane i piłkę przejmują goście.

• Pierwsze podanie w polu karnym do Suareza, ten zostaje zablokowany i jest rzut rozny.

• Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą już na plac gry przy dźwiękach hymnu Barcelony.

• W przed chwilą zakończonym spotkaniu Sevilla ostatecznie pokonała Espanyol 3:2. Zwycieskiego gola dla gospodarzy strzelił w 89. minucie gry Iago Aspas.

• Sędzią tego spotkania będzie Inaki Bikandi Garrido, który dopiero w tym sezonie rozpoczął sędziowanie w La Liga.

• Rezerwowi Villarreal: Juan Carlos, Jose Dorado, Antonio Rukavina, Moi Gomez, Manu Trigueros, Gerard Moreno, Ikechukwu Uche.

• Rezerwowi Barcelony: Marc-Andre Ter Stegen, Jeremy Mathieu, Adriano, Ivan Rakitić, Sergi Roberto, Xavi Hernandez, Pedro Rodriguez.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn. Pewnym zaskoczeniem jest gra Rafinhi w miejsce Ivana Rakiticia w Barcelonie. Z kolei Villarreal dzisiaj ma zagrać w systemie 4-3-3.

• W pierwszym meczu obu drużyn rozegranym na El Madrigal, Barcelona skromnie zwyciężyła 1:0 po bramce w końcówce Sandro Ramireza.

• Sevilla - Espanyol 2:1 (60. minuta)

Jeszcze jutro Malaga zmierzy się z Valencią, a w środę Real Madryt rozegra zaległe spotkanie z Sevillą.

• Villarreal z kolei notuje znakomitą passę 18 spotkań bez porażki we wszystkich rozgrywkach. Dzięki temu Żółta Łódź Podwodna jest już w Primera Division na szóstym miejscu i walczy nawet o miejsce czwarte, do którego traci obecnie cztery punkty.

• To spotkanie to jest prawdziwy hit tej kolejki Primera Division. Barcelona ostatnio spisuje się rewelacyjnie. Wygrywa mecz za meczem, a w Pucharze Króla bez większych problemów wyeliminowała w ćwierćfinale mistrza Hiszpanii, Atletico Madryt. W półfinale pucharowych rozgrywek Katalończycy spotkają się właśnie z dzisiejszym rywalem, Villarreal. W La Liga z kolei Barca jest druga, cztery punkty za prowadzącym Realem Madryt.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z 21. kolejki hiszpańskiej La Liga, w którym FC Barcelona zmierzy się z Villarreal!