Getafe CF

0

Atletico Madryt

2

• Sędzia kończy spotkanie. Atletico wygrywa derby Madrytu, ale traci również Diego Costę. Za uwagę dziękuje Maciej Akimow.

• Sędzia dolicza 4 minuty

• Diego przedarł się w pole karne Atletico i oddał strzał, ale zbyt lekki by zaskoczyć Codinę

• Konieczna była zmiana. Wchodzi "Cebula" Rodriguez

• Diego Costa przy dobijaniu piłki do siatki nabawił się fatalnej kontuzji.

• GOOOL DIEGO COSTA! Mamy 2:0!

• Pedro Leon przestrzelił nad bramką w dogodnej sytuacji

• Ostatnia zmiana w drużynie Getafe

• Ciprian pada w polu karnym Atletico, ale gwizdek sędziego milczy

• Dośrodkowanie Atletico z rzutu rożnego, ale bez żadnego zagrożenia

• Diego Costa ukarany kartką za odepchnięcie rywala!

• Diego zmiania Raula Garcię

• Zmiana w Getafe. Lacen za Mosquere.

• Costa zmarnował karnego! Broni Codina!

• Alexis ukarany czerwoną kartką i karny!

• Mario Suarez wpadł w pole karne i wywalczył rzut rożny

• Adrian zmienia Ville

• Inicjatywa po stronie Getafe

• Colunga już przy pierwszym kontakcie z piłką mógł wpisać się na listę strzelców, ale uderzał ze zbyt ostrego kąta i Courtois łapie piłkę

• Zmiana w Getafe. Colunga za Diego Castro.

• Z kontrą pobiegł Diego Costa, pokonał całą długość boiska, ale nie wywalczył nawet rzutu rożnego. Od bramki Codina.

• Najlepsza okazja Getafe w tym meczu! Centra w polu karnym, ale uderzenie głową świetnie obronił Courtois

• Kolejna centra Garcii, ale piłka po raz kolejny spada na głowy obrońców Getafe

• Lafita dostaje kartkę. Zabraknie go w kolejnym ligowym meczu

• Rajd Diego Costy lewą stroną boiska, ale napastnik nie zdołał nawinąć rywala i Codina łapie piłkę

• Raul Garcia niezłe dośrodkowanie w pole karne, ale piłkę znowu wybijają obrońcy

• Czas na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Atletico prowadzi 1:0 po golu Godina.

• Villa ukarany za faul na Robercie Lago

• Świetne uderzenie głową Godina i piłka bez problemu wpadła do siatki. Codina nie zachował się najlepiej w tej sytuacji.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Diego Godin wyprowadza Atletico na prowadzenie!

• Arroyo zatrzymał Ville przy linii końcowej boiska

• Z kontrą wychodził Lafita, ale zatrzymał go Godin

• Costa wpadł w pole karne i padł na murawę, ale sędzia puścił grę. Do piłki dopadł jeszcze Filipe Luis, który zdołał jedynie uderzyć piłkę wzdłuż bramki, ale został zablokowany.

• Rafa faulował Costę. Kolejna szansa na wrzutkę.

• Najlepsza sytuacja w tym meczu! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka spadła na głowę piłkarza Atletico, który idealnie się złożył do uderzenia. Świetnie obronił jednak Codina.

• Alexis ukarany za faul na Koke

• Błąd techniczny belgijskiego bramkarza i rzut rożny dla Getafe

• Pedro Mosquera ukarany za faul na Coście

• Piłka w siatce Getafe po uderzeniu z dystansu, ale sędzia liniowy podnosi chorągiewkę w górę - spalony.