0

Real Madryt

3

• Koniec spotkania. Real pewnie pokonuje Getafe i zrównuje się punktami z Barceloną i Atletico.

• Marcelo podawał na aferę w pole karne Getafe. Isco dopadł piłki, jednak wywalczyli tylko rzut rożny.

• Jeden z zawodników Getafe symulował faul na wysokości pola karnego Realu. Sędzia nie dał się nabrać.

• W strzałach na bramkę 0:7 dla Realu.

• Rzut rożny dla Getafe. Może uda im się strzelić honorowego gola.

• Końcówka spotkania nie należy do porywających. Chyba już obydwie drużyny czekają na końcowy gwizdek sędziego.

• Niecelny strzał Arbeloa po podaniu Bale'a.

• Imponuje sposób rozgrywania piłki Królewskich i dobre przerzuty przez całe boisko.

• Getafe - Real MadrytGetafe - Real Madryt

• Angel Di Maria dostaje żółtą kartkę za zagranie ręką.

• Isco chciał strzelić zza pola karnego, ale obrońca przeciwnika był za blisko.

• Moment uspokojenia na boisku. Niewiele akcji ofensywnych.

• Trener Luis Garcia wykorzystał już limit zmian. Carlo Ancelotti jeszcze czeka. Widać jego zawodnicy nie są zmęczeni meczem.

• Warto przypomnieć że Getafe nie oddało jeszcze ani jednego celnego strzału w dzisiejszym meczu.

• Diego Lopez mija się z piłką po wrzutce jednego z zawodników Getafe. Obeszło się bez konsekwencji.

• Luka Modrić pięknym uderzeniem zza pola karnego pokonuje bramkarza gospodarzy. Asystuje Marcelo.

• Rzut wolny dla Getafe. Zamiast strzelić w bramkę piłkarz chciał zgasić światło w odległym mieście. Tak to wyglądało.

• Di Maria lekko podcina piłkę, która leci do Benzemy. Ten drugi niestety jej nie opanował, ale chciał oddać strzał.

• Kolejny niecelny strzał Getafe na bramkę pilnowaną przez Diego Lopeza.

• Sergio Ramos wyłuskuje piłkę napastnikom Getafe i zażegnuje zagrożenie pod własną bramką.

• Krótkie rozegranie rzutu wolnego przez Getafe na 40. metrze. Ale to nie zaskakuje ani obrońców Realu, ani Diego Lopeza.

• Mocny strzał zza pola karnego di Maria. Bramkarz odbija przed siebie. Piłkę dopada Jese, ale ponad bramką.

• Sprzeczka na boisku. Posypią się kartki.

• Coraz śmielsze poczynania Marcelo. Getafe zamknięte na własnej połowie.

• Dobre włączenie się Pepe podczas wykonywania rzutu rożnego. Jednak nieco ponad bramką.

• Zablokowany strzał Marcelo.

• Real chciał zacząć drugą połowę z wysokiego C, ale w polu karnym Getafe zrobili o jedno podanie za dużo.

• Sędziowie sprawdzają bramki. Zaraz zaczynamy.

• Jeśli korzystny wynik dla Realu utrzyma się do końca meczu, Królewscy wyprzedzą w tabeli Atletico lepszym bilansem bramek.

• Posiadanie piłki:

Getafe 45 % - Real Madryt 55 %

• Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja Królewskich. Kluczowe było zamknięcie środka pola przed Getafe, które większość swoich akcji próbowało przeprowadzić właśnie tą częścią boiska.

• W ostatniej akcji pierwszej połowy Gareth Bale próbował zdobyć bramkę, ale zaplątał się o własne nogi.

• Dobra akcja drużyny Getafe lewą stroną boiska. Wrzutka okazała się zbyt słaba, by zaskoczyć Diego Lopeza.

• Real próbuje zdobyć bramkę z rzutów rożnych. Gospodarze zdołali obronić się przez stratą trzeciej bramki.

• Gareth Bale wywalczył rzut rożny dla Realu.

• Juan Rodriguez dostaje żółtą kartkę za popychanie Luki Modricia przy lewej stronie boiska.

• Piłkarze Luisa Garcii próbują przedrzeć się środkiem pola. Defensywa Królewskich jak na razie bardzo skuteczna.

• Di Maria trzyma się za prawe kolano po starciu z Diego Castro.

• Benzema wykłada piłkę w polu karnym Bale'owi jednak Anglik minimalnie się myli. Nie ma bramki.

• Bale uderzył w mur złożony z gospodarzy.

• Modrić faulowany na 40. metrze. Będzie próba strzału Królewskich.

• Bale próbował dorzucić na wolne pole do Benzemy. Bramkarz gospodarzy łapie piłkę w ręce.

• Po idealnej wrzutce z lewej flanki Di Marii Karim Benzema uderza pewnie prawą nogą i zdobywa bramkę. Obrońcy byli bezradni.

• Jak na razie w rzutach rożnych 4:1 dla Getafe.

• Getafe próbuje zaskoczyć Królewskich strzałami zza pola karnego. Te próby są zupełnie nieudane. Strzały nawet nie próbują dotrzeć w światło bramki.

• Rzut rożny dla gospodarzy po niebezpiecznym wybiciu przez Pepe.

• Kolejna akcja Bale'a. Schodził po lewej stronie w pole karne. Strzał był za słaby by zaskoczyć bramkarza gospodarza.

• Getafe miało szanse na wyrównanie, jednak ją zmarnowało. Po chwili Bale miał okazję na wspaniałą kontrę. Pogubił się.

• Arbeloa nie zdołał opanować trudnej piłki w polu karnym rywali.

• Kolejna groźna akcja Getafe, jednak Marcelo faulowany w polu karnym.

• Piłkarze Getafe oddają pierwszy niecelny strzał na bramkę Diego Lopeza.

• Benzema podaje do Bale'a. Ten biegnie z piłką w stronę pola karnego, jednak udaje mu się podać do bramkarza przeciwnika.

• Bale według sędziów był na pozycji spalonej. Błąd sędziów.

• Jese strzelił z rogu pola karnego w kierunku prawego słupka bramki. Brawo za akcję.

• Real obejmuje prowadzenie.

• Real ma problemy z dorzuceniem piłki na pole karne Getafe. Gospodarze dobrze się bronią.

• Real Madryt utrzymuje przewagę w środku pola.

• Getafe nie strzeliło bramki w La Liga od trzech meczów.

• Zespół Getafe rozpoczyna od środka boiska.

• Ławka rezerowych Getafe: Lafita, Pablo Sarabia, Codina, Fornies, Sammir, Michel

• Ławka rezerwowych Realu: Casillas, Varane, Fabio Coentrao, Casemiro, Isco, Illarramendi, Nacho

• Wielką zagadką jest postawa "Królewskich" bez swojego lidera - Cristiano Ronaldo.

• Real Madryt zajmuje w tabeli La Liga 3. miejsce i musi wygrać dzisiaj z Getafe, by Barcelona i Atletico nie czuły się zbyt pewnie w walce o tytuł mistrza kraju. Getafe to aktualnie 15. zespół hiszpańskiej ekstraklasy.