Getafe CF

2

Real Sociedad

2

• Mecz kończy się wynikiem 2:2. Po pierwszych 15 minutacg wydawało się, że goście rozniosą Getafe a później jednak wszystko się zmieniło.

• 3 minuty dłużej potrwa ten mecz

• Colunga na boisku

• Niestety zanosi się na to, że więcej bramek nie zobaczymy - wielka kopanina na boisku. Murawa po deszczu także nie pomaga

• Do końca mniej niż 10 minut czy któraś z drużyn zdecyduje się na decydujący zryw?

• Lustondo na boisku zmienia Bergara

• Kwadrans do końca meczu

• i Castro melduje się na boisku

• 2 zmiana w zespole gospodarzy

• W dogodnej sytuacji faul Leona

• Chwila zamieszania na boisku po brzydki faulu zawodnika Getafe ale wszystko zostało wyjaśnione. Przewaga jednego gracza na boisku teraz jest dość widoczna. Do końca meczu prawie 20 minut

• Głupia druga żółta kartka dla Fernandeza i zawodnik musi opuścić boisko

• Griezmann zmieniony przez Prieto

• Ależ przewagę mają teraz gospodarze. Sociedad płaci za minimalizm i żeby za momment nie okazało się, że zapłaci za to punktami. A Getafe głównie za sprawą Maricy się przebudzili

• za taktyczny faul na połowie rywala

• G o o o o o o o o o ol l l l l l l! ! ! ! ! ! ! Pedro Leon z woleja z 7 metrów pokonuje bramkarza gości !!! Mamy remis !!

• Getafe w pierwszych minutach drugiej połowy próbuje wyrównać. Pytanie tylko czy graczon gospodarzy starczy sił na pokonanie bramkarza gości.

• i drugą połowę zaczynamy od żółtej kartki

• Zaczynamy drugie 45 minut

• Lago za kontuzjowanego Escudero

• Sędzia nie doliczając nawet minuty kończy 1 połowę. Zapraszam po przerwie!

• Borja za faul na Bergary

• Ostatnie minuty pierwszej, ciekawej połowy przed nami

• AJJJJJ....Marica nie trafił z 2 metrów na pustą bramkę!!!

• Michel za dyskusję

• Getafe po strzeleniu bramki nie poddaje się - zawodnicy gospodarzy jeszcze przed przerwą chcą wyrównać

• z dyskusję z arbitrem

• I proszę....wydawało się, że wynik meczu jest już prawie rozstrzygnięty a tu niespodzianka. Marica strzela kontaktowego gola i wszystko jest możliwe

• G o o o o o o ol l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! ! !Mamy kontaktowego gola a jego autorem Marica!!

• Zupełnie nie widać po zawodnikach gospodarzy aby mieli jakikolwiek pomysł na pokonanie rywali. Bramkarz Sociedad jak do tej pory tylko moknie bo w Getafe pada deszcz

• Zdecydowana dominacja Sociedad. Kwestią czasu są prawdopodobnie kolejne bramki dla gości.

• G o o o o o ! ! ! ! ! ! ! Dośrodkowanie z prawej strony i Agirretxe po raz drugi trafia do bramki !!!

• Chwila spokoju na boisku w Getafe choć optyczną przewagę mają goście

• Carlos Vela wpycha piłkę do siatki ale arbiter boczny wskazuje na pozycję spaloną

• Ależ okazja dla gości - uderzenie głową Griezmana świetnie broni Moya

• Ładne i celne uderzenie Marica pewnie brono Bravo

• Świetny początek gości w tym deszczowym meczu. Dla Getafe sytuacja robi się coraz trudniejsza ponieważ zapowiada się na kolejną porażkę z rżedu

• G o o o o o o o o o o o l l l l l l! ! ! ! ! !Agirretxe kapitalnym uderzeniem pokonuje bramkarza Getafe!!!!!!!

• Zaczynamy - pierwszy gwizdek sędziego za nami!!

• Witamy na boisku oba zespoły

• Rezerwowi gospodarzy: Jordi Codina, Alberto Lopo, Roberto Lago, Medhi Lacen, Adrián Colunga. Pedro Mosquera, Javi Navas

• Rezerwowi gości: Zubikarai, Alexander Callens, Gorka Urkola, Xabi Prieto, Gonzalo Castro Irizabal, Javier Ariel Rosada, Haris Seferovic