Granada CF

1

Atletico Madryt

2

• Atletico znowu dzisiaj zdobyło trzy punkty, a więc dystans do lidera Barcelony się nie powiększy. Mecz był bardzo otwarty, przewagę mieli jednak gospodarze. David Villa dwukrotnie faulowany był w polu karnym i obie jedenastki jego zespół pewnie wykorzystał. Granada strzeliła w końcówce tylko jednego gola i musiała zejść z murawy pokonana. Za uwagę dziękuję już dzisiaj Jakub Trzaska. Zapraszam na kolejne relacje LIVE ze stadionów Primera Division.

• Tuż po zakończeniu meczu doszło jeszcze do starcia pomiędzy Costą i jednym z graczy Granady. Bardzo zdenerwowanego napastnika Atletico odprowadzili do szatni koledzy z drużyny.

• Koniec spotkania! Atletico zdobywa trzy punkty.

• Bramkarz Atletico ukarany żółtą kartką za opóźnianie gry.

• Granada już całym zespołem ruszyła do ataku. Po tej bramce i czerwonej kartce dla Filipe zwietrzyli swoją szansę na remis w tym spotkaniu.

• Ostatnia zmiana w Atletico. Koke schodzi, a za niego Insua.

• GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!!! Mamy kontaktowe trafienie dla Granady!!! Strzelcem bramki po dośrodkowaniu El-Arabiego Ighalo!!!

• Druga żółta kartka dla Filipe Luisa! Brazylijczyk protestował w polu karnym rywala, że jeden z obrońców zagrał piłkę ręką!

• Raul Garcia starał się uruchomić Costę, ale jego wstrzelenia w pole karne łapie Roberto.

• Druga zmiana w Atletico. Żegnany gwizdami schodzi z boiska David Villa, w jego miejsce Tiago. Pomocnik za napastnika, Simeone stara się bronić już tego co ma.

• Ten jednak nie przynosi powodzenia.

• I znów Granada! Bardzo dobrą akcję kończył Riki, ale jego strzał zablokowany i mamy rzut rożny.

• Uderzenie Rikiego zza pola karnego minimalnie niecelne!

• Drugi rzut karny był bardziej oczywisty niż ten pierwszy. Ponownie faulowany był Villa, ale tym razem on wymierzył sprawiedliwość.

• Ostatnia zmiana wśród gospodarzy. El - Arabi zmienia Pereire.

• GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!! Drugi karny również wykorzystany!!! David Villa i 2:0!!!

• Strzela tym razem sam poszkodowany.

• Kartka za faul dla Murillo.

• Kolejny rzut karny dla gości, ponownie faulowany Villa!!!

• Świetna interwencja Roberto, który rzucił się pod nogi Diego Coście!

• Juanfran zbyt mocno dośrodkowuje i piłka mija całą szerokość pola karnego.

• Coraz groźniejsze są akcję Granady, ale w kolejnym meczu świetnie spisuje się defensywa Atletico Madryt, która nie pozwala gospodarzą oddać celnego strzału na bramkę.

• Ostre wejście Buonanotte w nogi Koke. Rzut wolny dla gości.

• Koke omal nie zaskoczył Roberto bezpośrednio z rzutu rożnego, ale pewnie golkiper gospodarzy.

• Pierwsza zmiana Diego Simeone. Raul Garcia za Adriana.

• Szansa na powiększenie prowadzenia dla Atletico! Diego Costa uderzał na bramkę, ale broni Roberto!

• Druga zmiana w Granadzie. Na boisku pojawił się Riki, a zastąpił Recio.

• Dośrodkowanie Juanfrana pada łupem Roberto.

• Wejście z tyło Filipe Luisa, za które Brazylijczyk ogląda żółtą kartkę.

• Atletico więcej swoich akcji w drugiej połowie stara się rozgrywać prawą stroną boiska, gdzie porusza się Adrian. Jak na razie jednak bez powodzenia.

• Pierwsza roszada w tym spotkaniu. Z boiska zszedł Brahimi a pojawił się na nim Buonanotte.

• Mecz stał się bardzo otwarty, raz atakują goście, raz gospodarze. Coraz więcej także walki siłowej, ale ciągle bardzo czysto.

• Kontratak Atletico. Lewą stroną atakował Costa, ale jego podanie do Villi zbyt krótkie.

• Jednak uderzenie piłkarza gospodarzy fatalne i zatrzymało się na pierwszym zawodniku gości.

• Będzie okazja do uderzenia z rzutu wolnego dla Granady. Faul Mirandy przed polem karnym.

• Tym razem przewinienia Filipe dopatrzył się arbiter.

• Faulowany Koke przez Iturre.

• Bardzo niedokładny strzał Recio poszybował w trybuny.

• Ighalo próbował znaleźć sobie trochę miejsca w polu karnym Atletico, ale zbyt wielu było obrońców gości i stracił piłkę.

• Teraz w natarciu goście. Utrzymują piłkę w okolicach pola karnego Granady. Juanfran dośrodkowywał w pole karne, ale dobrze interweniował Pereira.

• Oba zespoły bez zmian w przerwie. Rozgrzewkę zaczynają gracze rezerwowi gospodarzy.

• Drugą połowę rozpoczynają gracze Granady.

• Na murawie pojawiają się już obie jedenastki.

• Pierwsza połowa pod dyktando gospodarzy mimo prowadzenia Atletico. To Granada prowadziła grę przez całe 45 minut, stworzyła sobie dwie dogodne sytuacje do zdobycia gola, ale ich nie wykorzystała. Zemściło się to na nich w 38 minucie, kiedy Diego Costa pewnie wykonał jedenastkę. Faul na Davidzie Villi zdaje się, że był, arbiter główny nie miał wątpliwości. Atletico grało przez pierwszą część spotkania swoim ulubionym stylem - kontratakami. Bardzo szybko przedostawali się pod pole karne Roberto, choć przez pierwsze minuty mieli i z tym kłopot. Wspólnie czekamy więc na drugą odsłonę, która z pewnością będzie nie mniej interesująca od tej, która już za nami.

• Koniec I połowy przy stanie 1:0 dla Atletico Madryt.

• Kartonik dla Nyoma za symulowanie faulu w polu karnym rywala.

• Wyszedł z bramki daleko przed szesnastkę Roberto, ubiegł go Costa, ale dośrodkowanie tego drugiego bardzo niedokładne.

• Końcówka pierwszej połowy to atak pozycyjny gospodarzy. Ale tym razem w okolicach linii środkowej przejmują piłkę gracze z Madrytu. Szarżował Costa, ale powstrzymany w polu karnym Granady.

• Rewelacyjna akcja Atletico. Koke, Villa i Adrian wymienili kilka podań przed polem karnym, strzelał ten ostatni - centymetry obok słupka.

• Granada po stracie bramki od razu ruszyła do ataku, ale Atletico będzie mogło teraz grać tak jak lubi - z kontry.

• Obrońcy i golkiper Granady mieli ogromne pretensje do arbitra za podyktowanie karnego dla Atletico. David Villa był popychany w polu karnym, pan Gonzalez był dobrze ustawiony i miał całą sytuację na wyciągnięcie ręki, więc wydaje się, że podjął słuszną decyzję.

• GOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Diego Costa pewnie wykonuje jedenastkę!!! 1:0 dla Atletico!!!

• Do piłki podchodzi Costa!

• Rzut karny dla gości! W polu karnym padł David Villa!!!

• Granada wyraźnie uspokoiła grę. Rozgrywają piłkę obrońcy, ale każda strata w tym miejscu może być bardzo kosztowna.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Juanfran za faul na Brahimim.

• Po pół godziny gry wyraźną przewagę ma zespół gospodarz. To oni stworzyli sobie dwie dogodne sytuacje do zdobycia gola przy jednej Atletico. Także w posiadaniu piłki mają wielką przewagę, bo to oni prowadzą grę. Atletico zamknięte na własnej połowie.

• Na placu gry leży jeden z zawodników Granady.

• Posiadanie piłki - Granada 60%, Atletico 40%.

• Bramka dla Atletico Madryt! Ale arbiter główny tego spotkania nie uznaje tego gola, ponieważ Miranda znajdował się na spalony. Wciąż bezbramkowy remis w Granadzie.

• Juanfran w pole karne, ale żaden z napastników nie dopadł do tej piłki i Nyom wybił ją na rzut rożny.

• Rico dośrodkował w pole karne Atletico, ale ponownie dobra interwencja Courtoisa. Obaj bramkarze są dzisiaj dobrze dysponowani.

• Granada w natarciu. Dośrodkowanie Brahimiego zablokowane przez Juanfrana.

• Okazja dla Atletico, ale dobrą interwencją ponownie popisuje się Roberto.

• Faulowany Miranda na połowie Granady. Kolejna szansa na dośrodkowanie dla Koke.

• Świetna akcja Atletico! Dośrodkowywał Adrian wprost na głowę Diego Costy, ale dobra interwencja Roberto zapobiegła bramce!

• Faulowany Costa przez Murillo.

• Granada gra bardzo wysoko i Atletico ciężko jest wprowadzić dobrze piłkę na połowę gospodarzy. Ciągle w natarciu gospodarze.

• Zamieszanie w polu karnym gości i Courtois muska piłkę, która wychodzi po słupku na rzut rożny. Szansa po dośrodkowaniu z niego, ale ponownie kapitalnie belgijski bramkarz. Drugi rożny na przełomie dwóch minut dla Granady.

• Okazja dla gospodarzy z rzutu wolnego po zagraniu ręką Godina.

• Fatalna strata Mario Suareza w środkowej strefie boiska kończy się faulem Godina. Gdyby nie Urugwajczyk Granada mogła wyjść z bardzo dobrą kontrą.

• Atletico rozpoczęło mecz dokładnie w takim samym stylu jak pojedynek z Realem Betis. To Granada częściej jest przy piłce i stara się prowadzić atak pozycyjny, a goście wyraźnie nastawieni są na kontrataki.

• Ighalo w polu karnym rywala, ale dobrze zablokowany przez obrońców. Rzut rożny dla Granady.

• Faulowany David Villa przez Mainza. Atletico Madryt ma okazję do dobrego dośrodkowania ze stojącej piłki.

• Uderzenie zawodnika Granady prosto w mur zawodników Atletico.

• Faul Godina przed własnym polem karnym.

• Pierwsza szansa dla gości, ale strzał Costy zablokowany. Mamy rzut rożny.

• Zaczynamy !

• Co ciekawe trener gospodarzy na ławkę rezerwową nie zaprosił ani jednego defensywnego gracza. Obok bramkarza zasiądzie aż piątka pomocników i jeden napastnik - Riki. Patrząc na drugą stronę barykady, Diego Simeone nie posadził na ławce ani jednego napastnika.

• W klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników tego sezonu La Liga Cristiano Ronaldo zrównał się bramkami z Diego Costą. Napastnik Atletico będzie zapewne dzisiaj chciał zdobyć kolejne bramki, aby znów samodzielnie stać na czele tej klasyfikacji.

• Pierwszy gwizdek tego meczu planowany jest na godzinę 20:00, tak więc wspólnie czekamy na emocje Primera Division.

• Faworytem dzisiejszego pojedynku wydaje się zespół gości, którzy w ostatniej kolejce gładko poradzili sobie na własnym stadionie z Realem Betis (5:0). Granada natomiast grała mecz wyjazdowy z tegorocznym beniaminkiem Elche i pokonała go 1:0.

• Rezerwowi zawodnicy obu klubów to: Granada: Karnezis, Yebda, El Arabi, Buonanotte, Angulo, Coeff i Riki. Atletico: Bounou, Alderweireld, Insua, Tiago, Raul Garcia, Guilavogui oraz Oliver Torres.

• W składzie dzisiejszych gości ciągle brakuje kontuzjowanych Ardy Turana i Leo Baptistao. Trener Granady nie może skorzystać z Pitiego, Migue Messiego i Daniego Beniteza.

• Po lewej stronie prezentujemy jedenastki, które najprawdopodobniej rozpoczną dzisiejsze spotkanie.

• Witam podczas transmisji LIVE z meczu 11. kolejki La LIga. Dzisiaj na stadionie Nuevo Los Carmenes gospodarze - Granada CF - podejmuje wicelidera tabeli Atletico Madryt.